Jump to content
Dogomania

BIAŁY RATLEREK - maleńki śliczny GUCIO MA DOM, ale JEST CHORY - POTRZEBNA POMOC!


Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle razy juz dalismy sie nabrac na dowoz psa pod same drzwi :angryy: I z Guciem kolejny nieudany przypadek darmochy :shake:

Ludzie to teraz nie tylko wstydu nie maja, ale tez zadnego honoru, zwyczajne szmaciarstwo odstawiaja :angryy:

Moze Irma mialaby jakis DT na Pomorzu?

Link to comment
Share on other sites

Potrzebny jest ktoś kto przetrzyma chłopczyka chodziaż 1-2 tygodnie, bo być może niedługo Szerman będzie znowu jechał do Trójmiasta z innym psiaczkiem i wtedy Gucio mógłby wrócić do hoteliku, jeśli nie znajdzie się nic innego.

Fiks mówi, że kiedy odwoziła do nich psa, Agnieszka nie chciała go wziąć na ręce, bo się bała. I to była osoba, która podczas wizyty kilkakrotnie niemal przerywała mi moje wypowiedzi słowami "pani mi nie musi mówić jak się zajmować psem, ja przecież całe życie się nimi opiekowałam" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kolejnia nieodpowiedzialna pinda z chylonii :shake: Masakra, teraz jak nie ma dokąd zabrać nawet psów z leśniej jani będzie cholernie ciężko o DT u nas. Z resztą zawsze tu jest z tym ciężko :cool1: Pinkmon, ja się dziś brązowej wypytam jak się uda, czy sa jakieś nadzieje, ale czarno widzę :-( Znacie może kogoś z okolic trochę dalszych? Słupsk? Cholera, no :angryy:

Link to comment
Share on other sites

przez chwilę myślałam czy by go nie wcisnąć na parę dni do Dąbrówki, ale nie na schroniskową ewidencję tylko na nielegalu :evil_lol: żeby go chłopaki tam do domku wzięły... (Zuzia która była biurowym pieskiem idzie do domu), ale tam też przepełnienie a ciągle nowe psy zjeżdżają i wątpię żeby Natalia zgodziła się na coś takiego :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jako ostateczna ostateczność pewnie by można spróbować, ale z tego co wiem, w dąbrówce już nie ma gdzie upychać :cool1: Inna sprawa, że tam by mu się krzywda nie stała żadna. Myślę, że trzeba by go ogłosić na cito na trójmiasto.pl - może trafi inny DS... Szansa taka jak i na całą resztę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']jak nie znajdziecie nic w trójmieście to moge zabrać go do siebie,mam urlop do końca tego tygodnia,jeśli trzeba by było dłużej to nic obiecac nie moge,zalezałoby od tego czy by sie zgodzili z moim Tofikiem bo musieliby zostawać sami na 9godz.[/QUOTE]

z tego co wiem, u Murki Gucio nie miał żadnych spięć z innymi psiakami...

[quote]Wiesz, jako ostateczna ostateczność pewnie by można spróbować, ale z tego co wiem, w dąbrówce już nie ma gdzie upychać :cool1: Inna sprawa, że tam by mu się krzywda nie stała żadna. Myślę, że trzeba by go ogłosić na cito na trójmiasto.pl - może trafi inny DS... Szansa taka jak i na całą resztę ...[/quote]

o tak, niestety to prawda, co jestem w schronisku to załamuję się słysząc ile nowych psów przyjechało, ostatnio był taki dobry okres, dużo adopcji, trochę się rozluźniło - a teraz znowu dziesiątki nowych psów :shake:

Gucio jest cudownej urody, więc myślę że długo domu szukać nie będzie, najlepiej byłoby ogłaszać go już tutaj - po co stresować biedaka kolejną długą podróżą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Halo, Kielce!!
Co myślicie o intensywnym ogłaszaniu biedaka na trójmiasto.pl? Może można by mu allegro wznowić na "pomorskie" ?[/QUOTE]


Gametko koffana - przecie to nie kielecki psiaczek a zamojski:p ogłaszać im szybciej tym lepiej:lol:

A tymczasem myslę, ze go można do Danusi wyekspediować - moze stanie sie cud i po ogłoszeniach szybciutko domek znajdzie i nie trzeba będzie go teleportować do Mureczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Gametko koffana - przecie to nie kielecki psiaczek a zamojski:p ogłaszać im szybciej tym lepiej:lol:

A tymczasem myslę, ze go można do Danusi wyekspediować - moze stanie sie cud i po ogłoszeniach szybciutko domek znajdzie i nie trzeba będzie go teleportować do Mureczki[/QUOTE]


Aaaa bo ja z wątku Rudki tu przylazła, to dla mnie kielecki :cool1:

Tyle, że Danusia to Słupsk - tez kawałek do zawiezienia :cool1: Halo Zamość, co Wy na to ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Cholera, cholera...A tak mi ta dama zawracała głowę, ten za brzydki, ten za duży, ten siaki...dopiero na Gutka spojrzała jakos inaczej, bo chciała najmniejszego... :shake:[/QUOTE]


[B]"Bo ratlerki są teraz modne"-[/B] powiedziała dama przy odbiorze Gucia!

Link to comment
Share on other sites

Pomóc niestety nie mogę !

Ale jakby co to Magda dzwoń.

Kiedy jest powrotni transport do hotelu ?
Czy do końca tygodnia moglby pojechać Gutek do tej dogomaniaczki co się deklarowala strone, dwie wczesniej?
Chocby już, chocby jutro!

A Ciebie dziewczyno jak spotkam to.... :angryy:

Co za gówniarstwo tak psa traktować jak zabawkę ?!
K*rwa co jeszcze, za duży czy kolorek się nie spodobal bo za malo wybielony? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']

Co za gówniarstwo tak psa traktować jak zabawkę ?!
K*rwa co jeszcze, za duży czy kolorek się nie spodobal bo za malo wybielony? :mad:[/QUOTE]

Nie, kochana... AGRESOR... którego NIE DA SIĘ OPANOWAĆ na spacerze :p
sama zobacz jaki potwór nie do utrzymania na smyczy:
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3155/gucio4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem wszystkie wpisy na swój temat ale to nie jest do konca tak sama bardzo zle sie czuje w tej sytuacji i wiem ze Gucio czuje siE najgorzej ,nieprawda jest ze chodziło o tA sąsiadke chciał ugryżć równiez moją mamę ale to moze dlatego ze byłysmy wczesniej u weterynarza bo Gucio nie miał książeczki.Nikt mu tutaj krzywdy nie robi ,zachowałam sie bardzo nieodpowiedzialnie bo moje dziecko jest poprostu za małe .Skoro Gucio chciał ugryzc mame moze tez ugryzc Zoske a ona nie potrafi obchodzic sie z nim tak jak trzeba.Ja równiez jestem załamana tą całą sytuacja. Wcale sie nie dziwie ze wszyscy sa zli ja tez jestem na siebie zła.Jesli to moze jakos pomoc to chetnie dołoze sie do DT,nie jest mi obojętny los tego pieska .Zadzwoniłam tak szybko poniewaz Gucio potrzebuje bardzo duzo uwagi .On musi miec pana tylko dla siebie a nie konkurowac z dzieckiem.Bardzo przepraszam za moja nieodpowiedzialna decyzje o przygarnieciu psa,ale widze ze jemu tez tu nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko, to ja byłam u Ciebie w czwartek na rozmowie przedadopcyjnej.
Wydawało mi się, że wszystko wyjaśniłyśmy, opowiadałam Ci w jak różny sposób może reagować zestresowany pies przez pierwsze dni w nowym domu. Wiem że odbyłaś też długie telefoniczne rozmowy z Murką i opiekunkami Gucia, i że one również uczulały Cię na mogące się pojawić problemy.

Wyobraź sobie jakim stresem była dla tego małego, przerażonego pieska długa podróż, zmiana miejsca, nowi ludzie. Teraz dzięki Tobie będzie to przechodził przynajmniej jeszcze jeden raz, a może i więcej. Znowu zabrano mu poczucie stałości i bezpieczeństwa.

Dlaczego nie zastanowiłaś się wcześniej? Wiedziałaś jak może być i mimo tego byłaś tak pewna i na 100% zdecydowana.

Nie sądzę żeby Gucio miał przejawiać jakiekolwiek zachowania agresywne wobec Zosi, tak samo jestem prawie pewna, że to co uznałyście za próbę ugryzienia mamy wcale nią nie było. Jednak w jednym się z Tobą zgadzam - tego pieska trzeba zabrać od Ciebie jak najszybciej, szkoda go po prostu. Współczuję mu tego, przez co teraz przechodzi.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Zadzwoniłam tak szybko poniewaz Gucio potrzebuje bardzo duzo uwagi .On musi miec pana tylko dla siebie a nie konkurowac z dzieckiem.
[/QUOTE] Coraz czesciej 'ludzie' wykluczaja mozliwosc wspolistnienia dzieci i zwierzat, jakby to byly dwa inne swiaty :no-no-no: Wychowuja kolejnych egoistow, ktorzy pozbeda sie wszystkiego, co stanie im na drodze lub nie bedzie pasowac. Czy nie ma juz domow, w ktorych szczesliwe dzieci bawia sie ze zwierzakami pod okiem odpowiedzialnych rodzicow?
Dobrze, ze dzisiaj Gucio opusci ten przybytek, mam nadzieje, ze zaden pies ani kot tam nie zamieszka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...