Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

[quote name='slawi']Gratulacje Klaudia za ten drób i zoohigienę :multi:,
reszta też będzie pewnie dobrze:lol:[/QUOTE]
Dzięki :p
Musi być dobrze prędzej czy później, kto jak kto, ale zoot zawsze daje radę ;)

Idę zaraz oglądać "Hachiko", ciekawe czy się poryczę...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina.']Ja się poryczałam :roll: Jestem za miękka na takie filmy.[/QUOTE]
[quote name='Gucci13']ja też:roll: ale film jak najbardziej wart obejrzenia:loveu:[/QUOTE]
No to coś czuję, że bez drinka i fajki się nie obejdzie... Dobrze, że zaopatrzenie zrobiłam ;)

EDIT: No i obejrzałam... i zryczałam się jak głupia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']I jak film ? :) .[/QUOTE]
[quote name='tigrunia']I jak Ci się podobał film? Ja oglądałam na wakacjach .. też wyłam jak bóbr :shake: Strasznie smutna historia :-([/QUOTE]
Podobał, ale uryczałam się okrutnie...
[quote name='*Jot*']Cześć Klaudia i załoga psia :multi:
Co to za film i o czym ? Ja w ogóle nie w temacie :roll:[/QUOTE]
Cześć Jola :p
To jest film o psie, który odprowadzał codziennie swojego pana na pociąg a potem czekał na niego aż wróci, potem pan zmarł a pies nadal czekał - przez bodajże 10 lat :-(

Dziewczyny, od dziś mam wolne!! :multi: Muszę tylko w poniedziałek skoczyć do mojego promotora i koniec z zajęciami do nowego roku :p
I przemyślałam wystawę w Głogowie i jednak nie jadę - to bodajże 3 czy 4 dni przed moim egzaminem inżynierskim, więc niestety siła wyższa :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']
Dziewczyny, od dziś mam wolne!! :multi: Muszę tylko w poniedziałek skoczyć do mojego promotora i koniec z zajęciami do nowego roku :p
I przemyślałam wystawę w Głogowie i jednak nie jadę - to bodajże 3 czy 4 dni przed moim egzaminem inżynierskim, więc niestety siła wyższa :roll:[/QUOTE]
My też nie jedziemy do Głogowa...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ale Ci Klaudia fajnie! :) ja miałam mieć wolne od poniedziałku, ale nad zmienili że do środy chodzimy... :roll: tylko we wtorek ide roznościć kartki, a w środe jest wigilia klasowa więc w sumie już tych dwóch dni nie licze :cool3:

to teraz licze na multum zdjęć jak masz wolne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ze cie w glogowie nie bedze :/ ale rozumiem powód :)
to w sumie obrona tuż tuż... będziemy kciuki trzymały :) a masz już plan co dalej? pół roku przerwy czy od razu bedziesz szła dalej?
Ja się zastanawiam nad Bydgoszczą, bo w lutym już cleoś jest zgłoszona na 2 wystawy... ale jeszcze mam czas na zastanowienie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Ja bym chciała go obejrzeć ,ale nie chce bo wiem że będę płakała ... eh :lol: .[/QUOTE]
Oj tam, poryczysz i przestaniesz ;) Ale film piękny.
[quote name='Connected']Witam się ;)
Gratuluję zdanych kolokwiów :) [SIZE=1]heh dziwnie to brzmi[/SIZE][/QUOTE]
Dzięki :p
[quote name='chrupcia']Ale Ci Klaudia fajnie! :) ja miałam mieć wolne od poniedziałku, ale nad zmienili że do środy chodzimy... :roll: tylko we wtorek ide roznościć kartki, a w środe jest wigilia klasowa więc w sumie już tych dwóch dni nie licze :cool3:

to teraz licze na multum zdjęć jak masz wolne :eviltong:[/QUOTE]
Oj fajnie :p Muszę się tylko jutro przejechać do Olsztyna do mojego promotora i potem już prawdziwy luz :) Pomijając pisanie pracy...
[quote name='Yoko2009']Cześć Klaudia jak to mozliwe że masz wolne i żadnych fotek nie widać:)
Pozdrawiamy sobotnie[/QUOTE]
[quote name='Pegaza']wlasnie !!![/QUOTE]
[quote name='Asiaczek']Właśnie;)

Pzdr.[/QUOTE]
Fotki może jutro jakieś wrzucę, muszę zawieźć ładowarkę do dziadka bo aparat nadal zdechły...
[quote name='karkakarka']szkoda, ze cie w glogowie nie bedze :/ ale rozumiem powód :)
to w sumie obrona tuż tuż... będziemy kciuki trzymały :) a masz już plan co dalej? pół roku przerwy czy od razu bedziesz szła dalej?
Ja się zastanawiam nad Bydgoszczą, bo w lutym już cleoś jest zgłoszona na 2 wystawy... ale jeszcze mam czas na zastanowienie ;)[/QUOTE]
No szkoda, ale trochę by się wypadało pouczyć do tego egzaminu ;) A co dalej jeszcze nie wiem, myślę o tym cały czas...
Mam nadzieję, że się zobaczymy w Bydgoszczy, chętnie poznam moją ulubienicę na żywo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Cześć Klaudia!

Ja jeszcze jutro mam kocioł - ostatnie poprawy, zaliczenia, itd. Oby ten jutrzejszy dzień przeżyć to już będzie finito z nauką na ten rok :multi:

Już jest jutro, gdzie te zdjęcia! :mad:[/QUOTE]
Hej :p
Zdjęć nie ma, bo nie miałam kiedy zrobić. Dziś pojechałam do Olsztyna bo miałam zamiar iść do mojego promotora, ale okazało się, że konsultacji dziś nie ma. Więc w sumie zrobiłam sobie wycieczkę po nic, całe szczęście, że mój współlokator jechał dziś autem do domu to się z nim zabrałam zamiast czekać do jutra. I bardzo dobrze, bo jakbym znowu miała mieć takie przeboje z pociągami jak dziś, to chyba bym się pochlastała :roll: Chociaż w sumie tak niezupełnie po nic, przed wyjazdem połaziliśmy po centrum handlowym, co prawda nic nie kupiłam, ale porozglądałam się za prezentami dla rodzinki :p No i wracałam wioząc na kolanach 2 rybki :eviltong:
[quote name='karkakarka']Dawno Uli pokąpielowej nie było :placz:

miały być wystawowe foty ale nie dotarłyście i fot nie było:eviltong: Pokarz no ją w pełnej krasie:lol:[/QUOTE]
[quote name='Karolina.']O, Karina, dobry pomysł! :p

Klauuuuuuuuuuuuuudia czekamy :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]
A wiecie, że chciałam jej wczoraj zrobić, ale nie zdążyłam jej wyprać. I nie wiem kiedy dam radę, bo w pracy mamy przedświąteczną "inwazję mocy" :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...