Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Benek nie jest dzikusem, tylko nieufnym wielkoludem, ja go na spacerze z Grzesiem widywałam.
On ładnie na smyczy chodzi.
Do samochodu trzeba było go podnieść i wsadzić ale później już grzecznie siedział. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak kiedyś każdy pies miał kartkę ze swoim imieniem na kojcu, niestety nie na długo. Zamieszanie było, ale nasze były mocno prowizoryczne, ze zwykłych kartek i koszulek,
Jutro w szkole dowiem się co z domeną strony schroniskowej by można było zdziałać, bo w ogóle się nie orientuję w tym temacie. Jutro wszystko napiszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Działaj, działaj bo to potrzebne. Dziękuję.[/QUOTE]

tak trzeba działać

Do kartotek mamy pewną bazę wiedzy tu : [url]http://schronisko-w-jastrzebiu.pl.tl/Strona-g%26%23322%3B%F3wna.htm[/url]
I coś na FB :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z nauczycielem, powiedział, że uderzymy do 'specjalisty' prowadzącego kurs witryn internetowych w naszej szkole. Co do domeny darmowej, zaproponował, żeby poszukać coś na wp, tak po prostu się zorientować, ogólnie jeżeli chodzi o strony to powiedział, że jeżeli nie zajmują wiele miejsca to przyjmują na serwery bez większego problemu, ale nasza będzie ważyła sporo, będzie aktualizowana regularnie, więc będzie trzeba poprosić ewentualnie o dodatkowy transfer, ale myślę, że z tym nie powinno być problemu. Jest dwoje nauczycieli, którzy znają się na tym i chcą pomóc, będzie dobrze. Jeżeli już ma być taka oficjalna to warto nad nią popracować, żeby wszystko było dobrze. Jeżeli będę jeszcze mogła uczęszczać na ten kurs to mogłaby potem komuś wytłumaczyć co i jak, mimo, że jest internet i można się dowiedzieć w nim wszystkiego :lol: Będzie trzeba zorganizować osoby, które będą zaglądały na stronę i będą aktualizowały całą jej zawartość, omówić sposób wprowadzania danych na stronę, żeby był porządek, wszystkie pomysły się przydadzą. Zbierzemy to w całość razem. Na razie biorę odpowiedzialność na siebie, ale nie dam rady sama, technikum wdaje się we znaki po tak słabym gimnazjum... Jest tyle spraw, które trzeba ustalić dotyczących tej strony, że aż nie wiadomo od czego zacząć, więc przepraszam z góry za nieład ;) sprostuję wszystko w swoim czasie. Teraz wolne przez matury, więc zamieszanie jest.
Organizujemy w szkole też konkurs na logo schroniska, jeżeli gdzieś nie napisałam. Termin też zostanie przesunięty, bo nie wyrobiłyśmy się z rozdaniem ulotek informujących, ale to już Pani sobie przemyślała wszystko i ma jakiś plan działania :p Może ruszymy z tym gdzieś dalej?
Z ulotek schroniskowych z adresem i ulotki Mańkowe, zostały rozdane osobom z zewnątrz, były dni otwarte szkoły.
Jeżeli czegoś zapomniałam to dopiszę :p

Link to comment
Share on other sites

Ja na tych domenach i stronach to nie znam się wcale :shake:, chętnie pomogę przy aktualizacji strony, wklejaniu zdjęć i takich tam ...

Mam od Uli 20 zł z przeznaczeniem dla Fredzia - Fredzio już nie potrzebuje pieniędzy, więc przekażę na potrzebującego innego psiaka.

Młody mini colaczek pojechał do DS do Bielska. Wabi się Nestor, próbuje troszkę ząbkami łapać i straszy, ale Państwo się nie dają. Od wczoraj ma niestety biegunkę, więc przymusowy post. Chodzi za każdym, kto coś przeżuwa i szczeka. Zachowuje czystość w mieszkaniu.
Pani miała wcześniej 14 - letniego collie. Dwa tygodnie temu odszedł za TM.
Dowiedziałam się też, że już byli w połowie drogi do domu i chcieli się wracać po naszą Colinkę ... może za kilka dni się zjawią w schronisku. Zobaczymy!

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Masakra, nie umiem wejść na Dogo.

19 maja zaprasza nas i psiaki Szkoła nr 12 na festyn do siebie. Damy radę? To dobra reklama dla schronu i może jakiś psiur domek by znalazł. Pojedziemy? Jakby co to jutro będę w schronisku i obgadam z shanti. Kontakt przez telefon bo mi dogo szaleje. Kto będzie?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#A52A2A]Sandomierskie Przytulisko dla Psiaków zagrożone!
Wczoraj Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt otrzymało oficjalne pismo w sprawie wywozu prawie 40 psów do schroniska w Białogardzie!
Bardzo prosimy o wsparcie!

Wydarzenie na facebook'u:
[URL]https://www.facebook.com/events/407688752596815/408008682564822/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL]


Wątek sandomierskich psiaków:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194061-Sandomierz[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]



[B]Bardzo przepraszam za spam ale to bardzo pilne[/B] :oops:

.

Link to comment
Share on other sites

Sunia miała dziś operację. Niestety , przerzuty, przerzuty. Tak mi przykro bo wierzyłam że będzie dobrze.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T6Qne8hIDMc/T5W2-4AcpCI/AAAAAAAAOqw/NVsWGJC9Obo/s640/schronisko%252022.04.2012%2520035.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To zaciągnę gościa do schroniska :cool3:
Będę wdzieczna za obecność na watku - ruszam z ogłoszeniami i fajnie by wyglądało jak by się ktoś pojawił ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226926-DUET-SZANTEL-szuka-domu-razem-lub-osobno?p=19079716#post19079716[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki pewnie wiecie ale dla czystego sumienia napisze. Z wyciąganiem z ogólnych kojców trzeba uważać bo wracający pies ze spaceru jest często zagryzany. Trzeba zachować szczególną ostrożność.

A ja przepraszam ale przy okazji zaproszę na bazar:

Na Dzień Mamy, dom pięknie wysprzątamy!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226831-Dla-MAMY-dom-wysprzatamy_Biżuteria-modna_Szarik-Ambra-i-ew-Berti_15-5?p=19066783#post19066783[/URL]

Znajdziesz tu ściereczki ku temu służące i łatwość pracy oraz piekny efekt GWARANTUJĄCE...
a że modna Pani, w tym wiosennym sezonie, potrzebuje najmodniejszego motywu: KWIATÓW, proponujemy dla Mam i BIŻUTERIĘ najbardziej kwiecistą, bo RÓZANĄ także...
Zaś by domowa praca codzienna bezpieczną też była wystawiamy i ochronne, kolorowe rękawice kuchenne w różnych stylach ...
Gdy nadejdzie wieczór... pora na relaks w wannie, wiec i tu pomóc możemy, komplety kąpielowe oferując...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...