Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Hey
Ten jamniczek szorstkowłosy powinien mieć czipa skoro był już w schronisku, nie ?
uszy ma trochę inne jeden ma sierść dłuższą na uszach a drugi ma gładką.
[SIZE=1]
Powiem wam w tajemnicy ze urabiam małża na Szanti [/SIZE]:p ale co z tego będzie to nie wiem bo on dzielnie urabia mnie :roll:
W sobotę powinniśmy przyjechać do schroniska, ma poznać Szanti i chcemy sprawdzić jak reaguje na naszą córę3i1/2 roku. No i zabrać na spacerek co by spotkać jakiegoś kota bo i mamy koty.
Tylko mam problem, Szanti jest już na kojcach ogólnych z 3 innymi psiakami, a to znaczy ze nie będzie można jej zabrać na spacer jeśli inne nie będą :(
Napiszcie mi czy któreś z Was wybiera się w Wielką sobotę do schroniska ?

Dobrze że była okazja by zobaczyć ogonek spaniela - nie podobał mi się ten kolorek :/ Dobrze ze już po wszystkim :)

Edited by kajk@
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@'] No i zabrać na spacerek co by spotkać jakiegoś kota bo i mamy koty.
Tylko mam problem, Szanti jest już na kojcach ogólnych z 3 innymi psiakami, a to znaczy ze nie będzie można jej zabrać na spacer jeśli inne nie będą :(
Napiszcie mi czy któreś z Was wybiera się w Wielką sobotę do schroniska ?
[/QUOTE]
Jak młody wyjdzie z oskrzeli to ja podjade. Mogę wziąść kota ze sobą. ;)

Link to comment
Share on other sites

Alina71 Pisała o stronie, nikt nie podjął tematu więc ja się odzywam :)
Myślę że to bardzo dobry pomysł :) Mi inna domena nie przeszkadza.
A czy był by to problem jeśli wykupiła bym domenę np: schronisko-jastrzebie-zdroj.pl
Chodzi o utworzenie samej strony- czy nadal była by okazja by ktoś zajął się tą stroną ?
Myślę że strona jest potrzebna i to pilnie Jeśli chcemy pracować bardziej efektywnie.
Właściwie to nie rozumiem dlaczego zniknął blog schroniska - ale nie liczę na odpowiedz na to pytanie... wiele pytań zostało już bez odpowiedzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jamniorek wygląda jak ten co już był .

Na wątku katowickim ktoś chciał adoptować beagle.[/QUOTE]

Ja chciałem adoptować i nadal chcę. Dlaczego nie piszecie że takie cudo w schronie jest :D
Można prosić więcej informacji o niej (bo to sunia tak ?) Kiedy koniec kwarantanny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoqpl8']Ja chciałem adoptować i nadal chcę. Dlaczego nie piszecie że takie cudo w schronie jest :D
Można prosić więcej informacji o niej (bo to sunia tak ?) Kiedy koniec kwarantanny ?[/QUOTE]

To pewnie dlatego że jest na okresie kwarantanny. Ale nie znamwięcej szczegółów. Pewnie ktoś się odezwie w tej sprawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoqpl8']W jakich godzinach można przyjechać do schroniska i pogadać ? Bo na fb widzę, że są też inni chętni na beagla :cool1:[/QUOTE]
Beagle to chłopak! jest króciutko w schronisku, więc 3 tygodnie kwarantanny, potem szczepienia i kastracja. Trochę czasu zejdzie. Towarzyski jest i wesolutki. Możesz przyjechać do niego, pójść na spacerek, poznacie się :cool3:. Czynne codziennie od godz. 11.00 do 15.00.

Ja zaczęłam nowego bloga, ale coś kiepsko mi idzie z braki czasu :shake:. Ledwo ogarniam FB i wszystkie wątki na dogo.

[url]http://schroniskojz.blogspot.com/[/url]

Taka prawdziwa stronka to by się bardzo przydała - wiele schronisk ma i dużo ludzi szuka strony schroniskowej. Można wpisać więcej osób jako administratorów i jakoś wspólnymi siłami pociągniemy :evil_lol:.

Jamniorek to chyba jednak inny - uszy rzeczywiście ma inne i tamten nasz był wykastrowany a ten chyba jeszcze jajeczny! :eviltong:

Alinko chyba najświeższe info o psach to na FB i na tym wątku. Mufka najpilniejsza, Manieczek oczywiście, Tin Tinek cipulinek, Inez u Iwonki na DT, Puszek w hoteliku,

Fredzio - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217610-Fredzio-starusieńki-slicznymiks-sznaucerka-dokona-żywota-w-schronisku-Pewnie-tak"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217610-Fredzio-starusieńki-slicznymiks-sznaucerka-dokona-żywota-w-schronisku-Pewnie-tak[/URL]

Mixerek ( szukamy DT lub DS) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221613-Mixer-SZUKA-DOMU!!!-Kolejne-dożywocie-za-to-że-jestem-stary-!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221613-Mixer-SZUKA-DOMU!!!-Kolejne-dożywocie-za-to-że-jestem-stary-![/URL]

Edi - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221626-Edward-Więcej-w-oczach-SMUTKU-niż-ŻYCIA-!!!SZUKAMY-DOMU!!!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221626-Edward-Więcej-w-oczach-SMUTKU-niż-ŻYCIA-!!!SZUKAMY-DOMU!!![/URL]

Misiek - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182192-Fargo-stracony-pies-Blagam-o-pomoc-dla-niego[/URL]

Na wątkach są najświeższe informacje i zdjęcia.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5514/dscn42222244.jpg[/IMG]

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9507/dscn42242246.jpg[/IMG]

To nasz biedak najbiedniejszy. dopiero wczoraj wyszedł na pierwszy spacerek a już go dopadł wet z marszu - chłopak pozbył się jajeczek i kawałka ogonka z martwicą. Nieszczęśliwy w abażurku! Martwimy się o ten ogonek - oby się zagoił!
[B]Dostał imię RAFI ![/B]

Link to comment
Share on other sites

RAFI to bardzo fajny przyjacielski pies tak mu się spacer podobał że pod drzwiami już czekał :mad::mad: w sobotę ja też się zjawię o ile moi nie pojadą na święta i będzie miał kto się zaopiekować Inezką po operacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']Alina71 Pisała o stronie, nikt nie podjął tematu więc ja się odzywam :)
Myślę że to bardzo dobry pomysł :) Mi inna domena nie przeszkadza.
A czy był by to problem jeśli wykupiła bym domenę np: schronisko-jastrzebie-zdroj.pl
Chodzi o utworzenie samej strony- czy nadal była by okazja by ktoś zajął się tą stroną ?
Myślę że strona jest potrzebna i to pilnie Jeśli chcemy pracować bardziej efektywnie.
Właściwie to nie rozumiem dlaczego zniknął blog schroniska - ale nie liczę na odpowiedz na to pytanie... wiele pytań zostało już bez odpowiedzi :roll:[/QUOTE]

Rozmawiałam z p Iwoną na temat właśnie strony, a na razie czekam na odpowiedź pw ;) W dzisiejszym świecie łatwiej rozgłosić coś poprzez internet, coraz więcej ludzi preferuje właśnie tą drogę informacji, więc strona wiele by zdziałała. Moja szkoła jest chętna pomóc, kierunki są akurat takie, że stronę spokojnie by założyli, pomogli pokazać jak prowadzić i wprowadzić ogólnie we wszystko co jest związane z siecią i posiadaniem własnej strony. Mamy informatyków, grafików, fotografów i panią od spraw marketingu, więc ciekawie by było. Generalnie to przeprowadzony też zostanie konkurs na logo schroniska, lub jakieś chwytliwe hasło, myślę, że coś ciekawego z tego wyjdzie. Planów jest jeszcze trochę, ale trzeba je dopracować. Słońce coraz częściej świeci, pogoda się poprawia, do tego dobry humor, dobra organizacja i można działać :) Bo dlaczego by nie? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale super wiadomości :D

Szafra ajlowiu moja kopalnio wiedzy :loveu: Ja bardzo jestem chętna do pomocy tylko ja potrzebuję konkretnych poleceń! Zrób zdjęcie temu psu, wyprowadź tego psa, wypytaj o tego psa napisz o tym psie - rozumiesz? - konkrety, aż zatrybię :P

psiara_agg Która to szkoła ? Super pomysł, cieszę się że Iwona nawiązała współpracę. Nie wiem jak ona to robi, ale to co robi to ponad ludzkie siły.

Iwa- jasne - jeśli tylko będziesz mogła to proszę o pomoc w sobotę. Kiedy ten zabieg? Jutro ? a poczytam na watku inezki

Alina71 najważniejsze to się doleczyć, a o kocie to pisałaś poważnie ?!? Nie był by to za duży stres dla niego ? Ja właśnie z tego powodu się waham czy swojego zabrać - tzn jednego. Bo drugi to gotów mi w transporterze na zawał zejść, nie mówiąc już o spotkaniu z Szanti nie w domu. To jest kot który się własnego cienia boi.
No i pozatym, małż, dziecko i jeszcze kot to by było za dużo na jeden raz.
Na razie żadne decyzje nie zapadną - muszę wyczuc jaki stosunek ma Szanti do Kaliny(córy) no i do małża, oraz wzajemnie. Oby się zakochali jak ja.

Link to comment
Share on other sites

kajk@ w schronisku już trochę siedzę, ale nie zdążyłyśmy się poznać. Ostatnio bardzo zaniedbałam, jak nie tylko schronisko, więc postanowiłam wrócić z czymś świeżym. Mam kilka celów, które także przy Waszej pomocy mogą stać się całkiem sensowne. A szkoła znajduje się w Żorach, społeczne technikum, ogólnie nauczyciele i dyrekcja są bardzo otwarci na wszelką pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

kajk@- będę na pewno w sobotę bo jeśli moi pojadą na święta to dopiero popołudniu. :cool1: A Inezka w tym tygodniu ma zabieg ale dokładnie nie wiem Pani Agatka ma dzwonić dzień wcześniej poinforuję was tu jak mi tylko zadzwoni:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja też wpadnę w sobotę, nie wiem na jak długo i czy Mufka (jeżeli będzie u mnie) nie będzie się stresowała zbytnio! Moze jakieś ciekawe zdjęcia Mufince też zrobimy do ogłoszeń?

Chłopaki po kastracjach czują się całkiem dobrze. Ogonek u Rafiego OK !

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Ja też wpadnę w sobotę, nie wiem na jak długo i czy Mufka (jeżeli będzie u mnie) nie będzie się stresowała zbytnio! Moze jakieś ciekawe zdjęcia Mufince też zrobimy do ogłoszeń?[/QUOTE]

Jestem za :)
Ale musimy to jakoś skoordynować co byśmy zadużo zadań na siebie nie wzieły i nic nie zdziałamy.
To tak zgadujemy się na wyprowadzanie psów z kojców ogólnych, damy radę wszystkie ? bo jeśli nie to zależy mi bardzo na 2 tam gdzie jest Szanti i tam gdzie jest fredzio - tak ? Potem lecimy z zdjęciami nowych psiaków i mufki - muszę doczytać czemu Mufka idzie do Ciebie szafra :oops:
kurcze trzeba ludzi !!! A niie będzie sterylek i czipowania ?
Obecni w sobotę:
[B]Kajk@
Szafra
DT Iwa[/B]
[B]Alina[/B]
kopiować i dopisywać się proszę

Ula, Ania, Psiara dacie radę ?

Link to comment
Share on other sites

Mufka u mnie na występach gościnno - świątecznych! Bardzo proszę o zabranie aparatów fot. Potrzebna mała sesyjka dla Mufki do ogłoszeń!

Kojce ogólne na spacery - tam gdzie Szanti i Fredzio. Będzie też okazja zrobić fotkę Miśkowi i Edkowi ( są w kojcu Fredzia). Wszystkich kojców nie damy rady niestety. Może w każdy weekend jakiś kojec ogólny brać na spacerek i tak pójdą wszystkie co jakiś czas.
Chcę założyć wątki spanieluchom, wiec może też zdjęcia zrobimy.
I nowe psy - fotki!

Więcej chyba nie planujmy, bo możemy nie zdążyć!

Kastracji chyba nie będzie przed świętami ???

Link to comment
Share on other sites

Czyli plan jest taki Kojce ogólne.
Wezmę Aparaty fotograficzne, czyli sobota? Będę na 100% wezmę może swoją córkę do pomocy małolata ma 12 lat i nie raz wychodziła tam z psami, a dawno jej nie było więc niech się przyda.

Inezka jutro ma operacje:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='szafra']No i super ... zaginęły watki, posty, podobno niektórym pocztę wcięło i wszystkie najważniejsze numery kont. Nasze wątki też tylko do 3 kwietnia są. Moje spanielowe Irysa i Rafiego też wcięło![/QUOTE]

:crazyeye: ARMAGEDON

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...