Jump to content
Dogomania

coursingi, wyscigi plaskie dla basenji...


AlaNowak

Recommended Posts

Bardzo podobają mi sie tego rodzaju psie sporty, bo uwielbiam charty (zwlaszcza whippety) i jezdze czasami na wyscigi. Są to raczej konkurencje dla chartoow, ale ja mam pieska rasy basenji, z ktorym chcialabym zaczac uprawiac ktorys z tych sportow... Moze wiecie gdzie moglabym sie zglosic z psem? ja wiem, ze u nas w bytomiu sa jedyne w polsce tory, ale nie orientuje sie niestety czy wpuscili by na taki tor baska (moglby nawet startowac z chartolami)... Piszcie, jesli cos wiecie;-)

Link to comment
Share on other sites

dostalam cynk, ze wszystkie dopuszczone przez FCI do biegow rasy moga... Ponac wielu jest przeciwko temu, zeby nie biegaly inne psy niz charty... jest jeszcze jedno ale...aby zrobic licencje potrzebny jest pies tej samej rasy z licencja... i tu jest wielki problem... zobaczymy... pogadam z organizatorem biegow w bytomiu i moze da sie przekonac;) moze bedzie moj Bibi mogl sprobowac swoich sil w probie szczeniat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='alanowak']dostalam cynk, ze wszystkie dopuszczone przez FCI do biegow rasy moga... Ponac wielu jest przeciwko temu, zeby nie biegaly inne psy niz charty... jest jeszcze jedno ale...aby zrobic licencje potrzebny jest pies tej samej rasy z licencja... i tu jest wielki problem... zobaczymy... pogadam z organizatorem biegow w bytomiu i moze da sie przekonac;) moze bedzie moj Bibi mogl sprobowac swoich sil w probie szczeniat :D[/quote]
tak jak już pisałam wcześniej Alu na forum o baskach Legnica na treningi zaprasza bez problemu każdego psa- dla mnie to za daleko, ale może tobie się uda jak znajdę telefon to ci podam
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na treningi organizowane przez nasz oddzial i mnie zapraszam wszystkie rasy , nie tylko charty . Mam nadzieje ze pierwszy trening juz w marcu ( w zaleznosci od pogody ) , natomiast niedaleko Zywca byc moze w lutym odbedzie sie taki duzy zimowy trening . Jak bede miala konkretniejsze informacje to dam znac .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Blanka']Na treningi organizowane przez nasz oddzial i mnie zapraszam wszystkie rasy , nie tylko charty . Mam nadzieje ze pierwszy trening juz w marcu ( w zaleznosci od pogody ) , natomiast niedaleko Zywca byc moze w lutym odbedzie sie taki duzy zimowy trening . Jak bede miala konkretniejsze informacje to dam znac .[/quote]
hej i co są jakieś informacje dziewczyny czy oprócz Pomiechówka jest szansa na coś więcej? Kto wie niech da znać.

Link to comment
Share on other sites

mam afgana i sznaucerka miniaturke...dopiero wdrazamy sie w te wyscigi itp..mieslismy dopiero 2 treningi coursingowe licencje mielismy robic w ta niedziele ale chyba nie pojedziemy
ale za to na treningach biegal i afganek i sznaucerek:) i musze powiedziec ze sznaucerek lepiej sobie radzil...dalby sie zabic za wabik..a afganek jakby to powiedziec...w pupce mial wabiki i wyscigi:) wabik w jedna a on w druga:)
jest chyba jedne zdjecie sznaucerka z treningu na [url]http://grallinka.blogspot.com[/url] bo tak to same filmiki zmamy:)
pan ktory puszczal maszyne mowil ze terierowate itp sa znakomite w tym bo zacietosc maja w sobie w naturze:)
nie wiem jak jest z biegiem plaskim moze to sie bardziej spodoba afgnkowi.a co do coursingow i wyscigow to najwiecej mozna sie dowiedziec ze strony klubu charta.[url]www.klubcharta.zkwp.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...