Jump to content
Dogomania

Tunel


Doma16

Recommended Posts

Kółka hula-hop się sprawdzają i to w 100%. Ja też zbudowałem tunel z tych kółek tylko nie jakiś tam lipny materiał tylko z takiego materiału co robi się plandeki do tirów i wyszedł super, zawstydził by nawet taki orginalny :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cawir']Kółka hula-hop się sprawdzają i to w 100%. Ja też zbudowałem tunel z tych kółek tylko nie jakiś tam lipny materiał tylko z takiego materiału co robi się plandeki do tirów i wyszedł super, zawstydził by nawet taki orginalny :diabloti:.[/QUOTE]

Nie zawstydziłby ;)

Jezeli ktoś chce naprawde tanim kosztem zrobic i domowym sposobem to nie ma co wchodzic w koszty plandeki a potem szukac kogoś kto zgrzeje lub zszyje materiał.
Bo aby włozyc do tego materiału hulahopy to trzeba je odczepic i wsunac a potem znowu połaczyc. No i tutaj po jakimś czasie puszczaja złącza. A dodatkowo kazdy tunel na obręczy bez wsgledu czy to hulahop czy to metalowa obręcz nie beda sie dobrze kształtowac. Szczególnie w upały trzeba by w wielu miejscach mocowac tunel z plandeki bo sie dobrze nie trzyma i zaczyna skręcac. Dlatego najlpesze tunele będa zawsze na spiralnym drucie.
Obręcze to namiastka spirali. Wiec nie ma co inwestowac zbyt duzo w takie tunele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cawir']Jak by nie patrzył nasz działa i to jest najważniejsze :multi:[/QUOTE]

Pewnie, nasze tez nam parę lat słuzyły, szczególnie po wymianie hulahopów, które przy duzej ilosci psów, poprostu łamały sie.
Ale teraz majac na spiralnym drucie juz bym do nich nie wróciła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

No właśnie każdy pisze, że dla małych psów.

Alusia pisałaś, ze Twój pies mieści się w tym tunelu, mój pies jest tej samej wielkości, 54 cm w kłębie i nie mogę znaleźć tunelu. Każdy pisze, że z Ikei, ale to tylko dla małych psów. To skąd mam wziąc tunel dla większego psa? Zrobić z hula hopów nie zrobię, bo znając życie zaraz by mi się popsuł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']No właśnie każdy pisze, że dla małych psów.

Alusia pisałaś, ze Twój pies mieści się w tym tunelu, mój pies jest tej samej wielkości, 54 cm w kłębie i nie mogę znaleźć tunelu. Każdy pisze, że z Ikei, ale to tylko dla małych psów. To skąd mam wziąc tunel dla większego psa? Zrobić z hula hopów nie zrobię, bo znając życie zaraz by mi się popsuł.[/QUOTE]

Noo mieści się mogę filmik podesłać na PW :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...