Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

A co z tymi maluchami od tej beżowej dużej suni ? Bo te małe kudłate czarne wszystkie są już bezpieczne, tak ?
A te drugie ? Dlaczego nikt się nimi nie interesuje ? Nie ma dla nich dt, a przecież już jest tak zimno, one pewnie tam marzną :(, a poza tym dla takich maluszków każdy dzień życia to dużo. Im wcześniej się im pomoże tym większa szansa że wyrosną na zdrowe pogodne psy.

Wiem że już coś było pisane w tym temacie, ale to gdzieś zaginęło w debacie która się rozwinęła o sterylizacji Czarnej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka'] (...) niepotrzebnie piszesz o tym, że jesteś zbędna na wątku itd... do niczego nie zmierzam (...) jak ktoś nie zgadza się ideologicznie czy jakkolwiek inaczej z tym, że chcemy wysterylizować suczkę to chociaż niech nie zniechęca do działania i do pomocy innych (...) [/QUOTE]
OK, sprawa zamknięta, opacznie Cię zrozumiałam. - 1 zd. z cytatu.
Ideologia to za mocne słowo, po prostu inny, wyrażony pogląd, do którego nikogo nie namawiam (odmienne zdania; niezgodność stanowisk to atrybut forów). Tu również uważam sprawę za zamkniętą. Zbierajcie i niech się Czarnej poszczęści. - 2 zd. z cytatu.

[B]A póki co wątek w górę, bo maluchy i ich mamy oczekują pomocy!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A co z tymi maluchami od tej beżowej dużej suni ? Bo te małe kudłate czarne wszystkie są już bezpieczne, tak ?
A te drugie ? Dlaczego nikt się nimi nie interesuje ? Nie ma dla nich dt, a przecież już jest tak zimno, one pewnie tam marzną :(, a poza tym dla takich maluszków każdy dzień życia to dużo. Im wcześniej się im pomoże tym większa szansa że wyrosną na zdrowe pogodne psy.

Wiem że już coś było pisane w tym temacie, ale to gdzieś zaginęło w debacie która się rozwinęła o sterylizacji Czarnej.[/QUOTE]

ja również pytam. nie moge pomóc inaczej niż zapytac - nie mogę zaoferowac dt, ale myślałam o tych maluszkach, bo zimno, rano szron na trawie....

Link to comment
Share on other sites

W czwartek pisałam do emdziolek PW. Odpisała mi, że wszystko zależy jeszcze od innych szczeniaków, które być może też do niej przyjadą. No i że się odezwie na wątku. Ale z tego co pisała na wątku wcześniej pamiętam, że mogłaby wziąć małe tylko na miesiąc. Nie wiem, czy to by rozwiązało sprawę, tym bardziej że szczeniaczki są jeszcze malutkie. W sumie powinny być jeszcze przy matce. One potrzebują szczególnej opieki i dlatego znaleźć dla nich odpowiedni DT nie będzie łatwo. Pomyślałam o Halbinie, ale ona jeszcze zaszczeniona, a po drugie jakoś tak nie potrafię kogoś nakłaniać, jeśli osoba sama się nie zadeklaruje z DT. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Asior - czy KTOZ coś będzie działał? bo jeśli mieliby zabrać sukę to przeciez nie mogą zostawić szczeniąt samych tam[/QUOTE]

przekazałam sprawę Frotce... jutro zadzwonię spytać czy coś się ruszyło..

[quote name='malawaszka']

aha - odrobaczony był Pyrantelum - dawka na 1 kg - 29 października[/QUOTE]
niejednokrotnie uważam,że pyrantelum jest o d.. rozbić... Ono działa tylko na ludzkie glisty a pies ma mase innych robali, które najprawdopodobniej ma... Dlatego warto powtórzyć odrobaczanie za 2 tyg czymś od weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']
niejednokrotnie uważam,że pyrantelum jest o d.. rozbić... Ono działa tylko na ludzkie glisty a pies ma mase innych robali, które najprawdopodobniej ma... Dlatego warto powtórzyć odrobaczanie za 2 tyg czymś od weta...[/QUOTE]

w tej kwestii polegam na zdaniu missieek bo ma ogromne doświadczenie w odrobaczaniu - a powtórzyć trzeba po 10 dniach tak czy inaczej bo robale wyłaziły gromadnie

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem wetem, ale jeżeli mogę wypowiedzieć się w kwestii odrobaczania to tabletka, którą dostał Kłębuszek musiała być skuteczna, bo odkąd był u mnie koopeczki były śliczniutkie i czyściutkie. No. przynajmniej tych widocznych gołym okiem robali nie było. Ale wiadomo, że może być jeszcze cała gromada innych pasażerów dlatego moja Loula po schronisku profilaktycznie np. dostała jeszcze Dolpac.

Co do załatwiania się w domku to muszę uspokoić Cię Malawaszko, Kłębuszkowi to już wychodziło u mnie całkiem dobrze. Tylko nie wiem, co na to jego nowa Pani? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

No i jeszcze jedno. Moja Loula jest teraz [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]baaardzo smutna[/SIZE][/FONT]. Chodzi ciągle za mną, obwąchuje budę Kłębuszka. Ona ma po prostu złamane serce.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']No i jeszcze jedno. Moja Loula jest teraz baaardzo smutna. Chodzi ciągle za mną, obwąchuje budę Kłębuszka. Ona ma po prostu złamane serce.:placz:[/QUOTE]
Na to jest prosta rada :razz: :eviltong:

Ile czarnych smyków szuka jeszcze domu, 2? Żeby i te brązowe miały tyle szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Po długim wyczekiwaniu szkrabek zrobił koopke:multi:. Jest chyba prawdziwym dżentelmenem i wstydził się zrobić w nowym miejscu, chociaż brzuch miał jak balon.Ale kiedy nowa pańcia wzieła go na noc do swojego łóżka ,poczuł się na tyle u siebie że rano w końcu się przemógł.Dziewczyny myślicie że można go już szczepić ? Strasznie boimy się parvo.Załatwia się co prawda w domu, no ale nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']Po długim wyczekiwaniu szkrabek zrobił koopke:multi:. Jest chyba prawdziwym dżentelmenem i wstydził się zrobić w nowym miejscu, chociaż brzuch miał jak balon.Ale kiedy nowa pańcia wzieła go na noc do swojego łóżka ,poczuł się na tyle u siebie że rano w końcu się przemógł.Dziewczyny myślicie że można go już szczepić ? Strasznie boimy się parvo.Załatwia się co prawda w domu, no ale nigdy nic nie wiadomo.[/QUOTE]

najlpieiej to ustalcie z wetem bo on musi mieć powtórzone odrobaczanie żeby wybić wszystko do końca bo było robali sporo

super fotka w aucie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Loula jako miesięczny szczeniak (czy po wcześniejszym odrobaczeniu to nie wiem, brak wpisu w książeczce, ale najprawdopodobniej tak) jeszcze w schronisku dostała Biocan Puppy, miesiąc później Nobivac DHP, a już u mnie w domu na poprawkę jeszcze raz była odrobaczana Dolpac-iem. Czyli niby można szczepić w trakcie, ale jeśli nie przeszkadza Pańci siusianko Kłębuszka w domciu to poczekajcie. :smile:

No właśnie, jeśli można zapytać to jak teraz wabi się Kłębuszek? :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...