Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

[quote name='karola&gacek']To jak?
Ja bym z chęcią się spotkała z grupą psów dla socjalki Draco, ale dopiero po zakończeniu roku szkolnego. Oczywiście Gac też by poszedł.[/QUOTE]
Osobiście proponuję spotkanie gdy się już rozpogodzi, a z nami zawsze co do terminu można się dogadać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też bym się bardzo chętnie wybrała na taki spacerek, tylko trochę się boję, bo ta nasza psina mniejsza, to nie do końca zsocjalizowana z psami- wygląda niezbyt przyjaźnie jak się tak rzuca na smyczy i szczeka- ale jeśli drugi psiak jest spokojny i mogą się obwąchać, to kończy się bez awantury- przynajmniej tak było do tej pory O: . Dzisiaj poznał nowego kolegę i bardzo ładnie się bawili :) Tylko nie wiem jak w większej grupie obcych psów :\
no ale na lince mogłabym go upilnować, tylko musiałaby mnie mama podrzucić do miasta :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Halo, i jak tam ze spacerkiem? Może przyszła sobota, 3 lipca? podpytałabym mamę, czy by mnie zawiozła :) Tosiek pilnie potrzebuje poznania się z psami, bo jedzie na obóz i chciałabym, żeby poczuł się trochę pewniej z innymi psowatymi :) w domu pięknie Figę uspakaja, odwraca głowę, przewala oczami, kładzie się, a jak widzi obcego i jest na smyczy, to o mało ze skórki nie wylezie :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jeśli jest ktoś chętny na wspólne spacery/zabawę swojego psa z przemiłym 9-miesięcznym seterkiem angielskim,to proszę o PW. Mój seterek jest bardzo towarzyski i trochę mi go szkoda gdy się tak garnie do innych psiaków na spacerach,a one (lub raczej ich właściciele) nie zawsze są równie entuzjastyczne...On lubi ruch,bieganie,zabawę,towarzystwo,to są jego żywioły.Kompletnie nieagresywny.

Aktualne tylko przez najbliższe dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Super,że sie ktoś odezwał :D widzę,że ćwiczysz z psem agility, świetna sprawa. Chciałabym z moim maluchem w przyszłości tez troche ćwiczyć no ale jeszcze zbyt niedojrzały jest :D

;)

Która część Opola by Wam odpowiadała? Bolko, wały?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']Zawsze możesz wziąć go na nasze agilitowe spotkania w ramach socjalizacji albo flatworka :).

I jak kwestia spaceru ? Która część Opola by Wam odpowiadała ? Bolko, wały ? :cool3:[/QUOTE]

My codziennie jestesmy na Bolko, mała lepiej się zachowuje bez smyczy niz na niej :lol:
a agility na razie pozostaje w sferze marzeń bo mała jeszcze nawet 'siad' nie umie :lol:

Link to comment
Share on other sites

My codziennie jestesmy na Bolko, mała lepiej się zachowuje bez smyczy niz na niej :lol:
a agility na razie pozostaje w sferze marzeń bo mała jeszcze nawet 'siad' nie umie :lol:

Zatem Bolko wydaje się całkiem odpowiednie ;)

Jest jakaś możliwość szybszego kontaktu z Tobą, niż forum? W tym tygodniu odpowiada mi raczej jedynie środa popołudniu i czwartek.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam:) Chętnie wybiorę się na wspólny spacer, mam 8 mies. dożyce a u mnie w okolicy nie ma psów do wspólnych zabaw:( Mam transport więc miejsce jest mi obojętne. karola&gacek chyba kojarzę Cię ze szkolenia na bolko, ja chodziłam z Carmen do psiego przedszkola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&E`']Witam:) Chętnie wybiorę się na wspólny spacer, mam 8 mies. dożyce a u mnie w okolicy nie ma psów do wspólnych zabaw:( Mam transport więc miejsce jest mi obojętne. karola&gacek chyba kojarzę Cię ze szkolenia na bolko, ja chodziłam z Carmen do psiego przedszkola.[/QUOTE]
Pamiętam z pokazu was :) Ale musi być już duża! My chętni. Może by tak w przyszłą sobotę nad kanałem? Byśmy poszli wzdłuż wałów w stronę gamajdy. Może ktoś się jeszcze do nas dołączy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...