Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

[quote name='Marta..']Ja pewnie przyjade na wystawe do Opola z moimi psiakami.. :D to możnaby się przejść na jakiś spacerek :lol: .
Będzie ktoś z was teraz na wystawie w Opolu ???????????? :P[/quote]

Wszyscy będziemy :wink:

Ja podczas wystawy nie bede miała czasu na spacerek :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogomaniacy z Opola!Beszczelność w naszym mieście!Pseudohodowczyni rozwiesza ogloszenia o sprzedaży szczeniaków z fotką suczki która jest z hodowli akurat mi znanej i twierdzi ze to jest mamusia a szczeniaki oczewiście ma bez papierów.Jak można używać cudze fotki sciągniete z internetu i reklamować swoje szczeniaki bez papirow.To my wszyscy jeżdzimy na wystawy,robimy tytuły,pielegnujemy szaty a ktoś tak sobie kradnie fotki i kłamie.jak wam sie to podoba? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Lonka ... a czy to pierwszy raz sie cos takiego dzieje :evilbat:

A sprzedaje szczeniaki niby po twojej suni ?? :roll:[/quote]Nie po mojej tylko fotka suni mojej koleżanki.A co to za róznica?Dzisiaj mojej koleżanki sunia a jutro może być twojej.Myślisz ze mamy wogóle nie reagowac na takie ogłoszenia skoro wiemy że to oszustwo?

Link to comment
Share on other sites

Byłam taka zajęta, że nawet tu nie zaglądałam.
Ale na wystawie będę obowiązkowo, niestety bez psic.
Oczywiście postaram się znaleźć wszystkich, jakby co to ja głównie przy chartach.

Musimy się koniecznie umówić na spacerek po wystawie, przyda się psom zmiana trasy spaceru, no i towarzystwo.

Chcę, żeby miały możliwość spotkać się z normalnymi psami, bo koło nas mieszkają takie psy (szczególnie dwa, reszta spokojna), które są normalnie nienormalne i niestety jeden ciągle lata pod moim płotem i je wkurza, jak Gośka szczeka to wiem, że on idzie, bo tak to nie szczeka wcale, ale boje się, że zacznie tak traktowac inne. A właścicielka tego psa nie jest lepsza od niego, tak to nigdy się nie odzywała, a teraz nam juz nawet odgraża się, że nie będziemy mieli tych psów. Zaznaczam, że nigdy psy się nie spotkały, oprócz przez płot, ani nigdy nic jej nie zrobiły. Ona mnie nie lubi od czasu jak spotykałam się kiedyś z jej synem. Mam zamiar iść z tym do dzielnicowego, bo boję się psy same zostawić na podwórku.
Chociaż się wygadałam, bo taka już byłam na nią zła.

To do zobaczenia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie miałam internetu, ale już jestem.

I od razu mam pytanie i prośbę o radę.
Ponieważ wybieramy się na naszą pierwszą wystawę, do Książa, to nie wiem w co mam się ubrać, jakoś do tej pory umkneło to mej uwadze, patrzyłam jak ludzie ustawiają psy i co robią, a nie w co są ubrani.
I teraz nie wiem co wypada, czy są jakieś zasady?

Poradźcie...

No i czy ktoś też tam jedzie?

Link to comment
Share on other sites

Co do spacerku, to w końcu możemy, bo niedawno dopiero Gosi skończyła się cieczka.
No i co tydzień w piątek od 16-tej do 18-tej będę spacerować sobie z pieskami po ZWM-ie, bo w tym czasie syn ma zbiórkę harcerską, a mi nieopłaca się wracać do domu, więc umyśliłam sobie zabieranie psów by zabić jakoś czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joasia-Opole']Co do spacerku, to w końcu możemy, bo niedawno dopiero Gosi skończyła się cieczka.
No i co tydzień w piątek od 16-tej do 18-tej będę spacerować sobie z pieskami po ZWM-ie, bo w tym czasie syn ma zbiórkę harcerską, a mi nieopłaca się wracać do domu, więc umyśliłam sobie zabieranie psów by zabić jakoś czas.[/quote]

Asia to ja postaram sie tam byc a dokładnie gdzie bedziesz z tymi kochanymi psiurami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...