Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Joasia-Opole']Aha, mam prośbo-pytanie, czy ktoś nie miałby pożyczyć transporterka, bo muszę koty zawieźć na sterylizację, a nie mam w czym, a z okazji psa i sterylki, kasy trochę brak jeszcze na kupno. Będę wdzięczna, proszę :modla:[/quote]

Ja niestety nie mam :( , mam tylko wielką klatkę dla psów na wystawy.

Link to comment
Share on other sites

W domu wołamy na nią Sindi, ale córka (2.5 roku) jak ktoś obcy się pyta o imię psa to mówi, że Cinderella.

Powiedzcie jak nauczyć ją jeść suchą karmę, skubnie kilka chrupek przez cały dzień (dzisiaj sprawdzałam, ale przecież nie mogę jej dłużej głodzić) i idzie sobie. Z ręki też nie chce, ona chyba nie lubi chrupać, bo namoczone wcina.

Dam jakoś radę z kotami, po prostu dziecko dam do mamy, a ja posiedzę u weta i będę ich pilnować jak długo będzie trzeba, żeby mu nie łaziły, bo koszyk mam, ale otwarty.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o karmę, to właśnie kilka osób (w tym dwaj weci) mówiło, że powinna już jeść suchą. Ale ja jej dalej zalewam, jak nie chce suchej to nie, mi jest wszystko jedno.

A koty już po sterylce, jakoś poszło. Byłam z nimi w "Centaurze" na Niemodlińskiej, fajny facet, nazywa się Damian Lustig, znalazłam go przypadkiem jak chodziłam po wetach w związku z akcją sterylizacji i spodobał mi się :wink: I ładnie zrobił małe, nie są tak pociachane jak moje dwie starsze kotki.

Link to comment
Share on other sites

No, kociaki czują się super, pies rośnie jak na drożdżach, ja w końcu poszłam do fryzjera, wszystko super się układa, a i na spacerki już za kilka dni będziemy mogli chodzić, myślę że znajdzie się ktoś chętny na spacer w czasie ferii.
Zdrowiej Aga, zdrowiej :D

A i wklejam moje zdjęcie z Cindi, można zobaczyć jaka ona już duża (zwłaszcza zwróciłam na to uwagę, bo dzisiaj widziałam yorka w jej wieku, to dopiero kontrast był, a to przecież maleństwo dwumiesięczne), no i muszę się pochwalić nową fryzurą, bo w razie spotkania nikt mnie nie pozna.
Mąż robił to zdjęcie i oczywiście obciął suni pupcię i nie pokazał mordki, ale coż ... uczy się :D

[img]http://img223.exs.cx/img223/8103/asiaicindiluty20050020kt.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote]teraz to ja chora jestem ...grrrr.... :evilbat:
[/quote]


A ty długo jeszcze będziesz tak chorować?? Kobieto, zdrowiej!! Ciepłe mleko z miodem i czosnkiem wypij, posmaruj się jakąś maścią rozgrzewającą, wypoć się przez noc i potem to już tylko z górki.

U mnie w domu już wszyscy zdrowi, a leciało po kolei po całej rodzince (nawet po babciach :( ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka&Bolero'][quote]teraz to ja chora jestem ...grrrr.... :evilbat:
[/quote]


A ty długo jeszcze będziesz tak chorować?? Kobieto, zdrowiej!! Ciepłe mleko z miodem i czosnkiem wypij, posmaruj się jakąś maścią rozgrzewającą, wypoć się przez noc i potem to już tylko z górki.

U mnie w domu już wszyscy zdrowi, a leciało po kolei po całej rodzince (nawet po babciach :( ).[/quote]

Dla Aggi najlepszym lekarstwem będzie Pay :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Agga'][quote name='sh_maniak']Dla Aggi najlepszym lekarstwem będzie Pay :wink:[/quote]



hehehe nie mogłas lepiej trafic... :lol:

mam nadzieje, ze sie z nim spotkam...[/quote]

To jeszcze Cie nie przyjechał wyleczyć :o

Pay wstydddddddddddddddddd :evilbat:[/quote]

Ano nie przyjechał :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

[size=7][color=indigo][b]CHLIP!!!!!!!!!!!![/b][/color] [/size]to jest moja rozpacz!!


[size=2]Ma ktos cos do smarkania???[/size] :lol: troszkem sie zaglutałam :lol: :oops:

Link to comment
Share on other sites

No ja niby miałam mieć trochę luzu i sobie nareszcie odpocząć, ale póki co to jeste nie wyspana i nie zdążyłam zrobić nawet połowy tego co zaplanowałam........
Ehh....
I na spacerki też nie możemy za bardzo chodzić bo Bolero ma jakąś infekcję ucha i wlewamy mu do niego jakieś lekarstwa i je czyścimy i lekarz powiedział żeby lepiej nie przebywał długo na dworze. :( :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...