Jump to content
Dogomania

Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!


Brysio

Recommended Posts

To jeszcze pare słów odemnie :) Mona jesteś cudowną kobietą!!! Odawliłaś kawał dobrej roboty!! To co zobaczyłam na własne oczy to poprostu cud a miłość Bianki do Was jest niesamowita. "Chyle czoła" również dla Twojej córki i Siostry na które wiem że możesz liczyć. Jesteście naprawde świetną rodziną. Będziemy z Wami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Mona']fona i Cajus JB dziękuję bardzo za pomoc dla Bianci, pieniążki doszły. Zrobię ostatnie rozliczenie wpłat i wstawię na wątek.
Brysio i Izabela1234 bardzo Wam dziękuję za pomoc, za cały wkład pracy finansowy i rzeczowy dla Bianki.[/QUOTE]

Kochana częśc prezencików była jeszcze od NINKI1 :) pieniążki i podkłady :)

Link to comment
Share on other sites

W jednym z wcześniejszych postów jest info, że potrzebne są podkłady, pieluchy. Nie pomogę wiele, bo sama mam kłopoty fin. i nie tylko, ale: jakiej wielkości jest sunia? Mam paczkę pieluch King Dog rozm. XL (11 - 18 kg) sztuk 12. Na mojego seniora za małe (ale on jest szeroki :), a sunia jak widzę ze zdjęć - smukła). Jakoś wyskrobię na przesyłkę, jeśli będzie taka potrzeba. Kontakt:
Skype: emka_gdynia
dom. 58 623 85 41
kom. 604 286 422
e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']hej;) sunia jes szuplutka, rozmiar pieluszek jakie nosi to 3. Kurcze nie wiem czy nie będą za duże, może niech Mona się wypowie;)

dziękujemy bardzo;)[/QUOTE]

Minimalny obwód w zapięciu (tak mniej więcej, bo nie robiłam tego na psie, a jedynie na wyjętej z opakowania pielusze) to 40 - 42 cm. Długość od brzegu pieluchy do otworu na ogonek - 19 cm.

Link to comment
Share on other sites

NINKA1 bardzo Ci dziękuję za pomoc finansową 100 zł i podkłady dla Bianeczki. Teraz nasza mała jest zaopatrzona w karmę, środki higieniczne. Napewno na dłuższy okres czasu jej wystarczy.



P.S. dla Angcocker
Oczywiście na przyszłośc pampersy Biancia nosi 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...