Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

Jestem bardzo ciekawa czy opiekunowie Frani zawioza ja jutro na sterylizację,bo buda bedzie chyba do oddania.Państwo twierdzą ,ze suczka nie chce w niej spac!Boja sie takze sterylizacji bo ,ktos im powiedział,że suczki wtedy uciekaja z domu!Zadzwonie jutro do lecznicy dla zwierzat i dowiem sie wiecej!

Link to comment
Share on other sites

Ja też grzeszyłam zjadłam aż 4 pączki!Ale była dzis w schronisku po wiadomości do opisów.Znów mamy wysyp nowych psiaków.Nie ma juz owczarka długowłosego,ale jest nowy owczarek tez długowłosy po wypadku,ogolony i szyty grzbiet.Majka ma juz zdrowe ucho i pewnie jest już w schronisku bo jak przyjechałam to p.Marek po nia jechał.Nie ma małego długonogiego pieska,mówiłam na niego Boluś (siedział tu gdzie Atos jamnik),Toluś-Kaufland jest juz po stertylizacji a Negro ze sznurkiem szczeka na wszystkich ze strachu.Fizia podeszła do mnie po kaszankę i podobnie zrobiła Tola.Kudłaty ,czarny psiak zwany przez nas tapczanikiem jest w boksie Zadry i Antosia.A Mela i Fizia mają nowa malutka koleżankę.Lenka siedzi sama w boksie i jak zobaczyła moja Romkę to chciała ja zjeść!W sobotę mamy mnóstwo zajęć szczególnie zdjęciowych i socjalizujących.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...