Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

Ktoś tu pisał, albo mówił mi poza wątkiem, ze poszukuje psa z czarna kufą, mam na oku leonbergerkę, młodziutką, może nie mieć jeszcze roku. Dochodzi do siebie, ponieważ jest bardzo wychudzona, potem będzie sterylizowana.

[URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=308&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/219/f35efd462d34c2dd.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/219/146799d3dd578dfemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jaka cudna jest :placz:
Tak, to ja pisałam na wątku bo kontaktowała sie ze mną pani w sprawie Figusi ( z Kruszewa) a że znalazłam Wasz wątek a Figusia bedzie raczej mniejszym psiakiem to przesłałam jej włanie Zołzę. Ta pani podobno kontaktowała sie z którąś z Was i umówiła na poniedziałek w schronisku na oglądanie, wiec pokażcie jej ta leonbergerkę :placz:
Dom nie jest sprawdzony :shake: była tylko rozmowa telefoniczna

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tez ewa derewicz. Zaraz spróbuję poszukać niku.
Od nas zabierała Śliniaka do hotelu gajowej. W typie leonbergera.

Pokazujcie ją juz teraz. Nie zaszkodzi wcześniej mieć wyjście awaryjne.

Coś Ty mamanabank? Myślisz, że tak nam dobrze idzie? Mi się ciągle wydaje, że za mało robimy.
Żeby się zorganizować tak jak teraz trzeba było prawie dwóch lat...., pół roku zawieszenia stosunków ze schronem, ech....
Nam by lepiej szlo gdyby kierownictwo było inne, ale.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was kobitki moje drogie, net mi siadł ostatnio, ale wymysliłam przegranie na pendrive i dziś podjade do Romki :eviltong: w pracy cichaczem popisuję trochę...
....kojec w trakcie budowy...
....ale zaczęłam też remont mieszkania, zmywanie, malowanie ścian i bałagan, bo wszystko w jednym pokoju...:angryy::angryy::angryy::angryy:

Mam nadzieję, że kojec będzie do końca nastepnego tygodnia zrobiony i będę mogła przygarnąć biedaczka od nas ze schronu tak jak Wy dziewczyny...;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u nas w schronie i nie było tego starszego pana tylko młodszy rozgadany i ogółem fajny widac, że lubi pieski, głaskał, sporo o nich mówił, a one się do niego tuliły :)
Jest szansa na domek dla tej małej suczki co była w kojcu z Zołzą :) A ja chciałam wziąc Figę ale dziś się dowiedziałam, że prawdopodobnie zostania przygarnięta.

Link to comment
Share on other sites

Tak, narazie jest odizolowana od Zołzy i małej, bo ktoras z nich załatwia się krwawą biegunką i myślą, że to Figa, więc jest w boksie gdzie była Coco. Pójdzie jak słyszałam do jakiejśc pani z okolic Łowicz :loveu: Zabrali mi ją z przed nosa:lol:
Oczywiście teraz poluje na Coco, chodx wolę większe pieski ale taki maluszek moze sobie u nas zagrzac miejsce do późnej starości:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Tak, narazie jest odizolowana od Zołzy i małej, bo ktoras z nich załatwia się krwawą biegunką i myślą, że to Figa, więc jest w boksie gdzie była Coco. Pójdzie jak słyszałam do jakiejśc pani z okolic Łowicz :loveu: Zabrali mi ją z przed nosa:lol:
Oczywiście teraz poluje na Coco, chodx wolę większe pieski ale taki maluszek moze sobie u nas zagrzac miejsce do późnej starości:loveu:[/QUOTE]

Tak mi sie wydaje, że ten domek dla Figi to ten odemnie ale bardzo Was prosze sprawdźcie najpierw warunki. Poza tym z rozmowy z ta pania wynikało , że przyjedzie ją zobaczyć ( więc nie ma pewności że pójdzie do adopcji)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Kaja Ty weź lepiej Figę!!!na wsi tam gdzie ma iśc podobno nieza wesoło!!!ja mam ją na tymczas wziąść na 3 dni w pon. bo mam urlop...proszę weź ją do siebie i zaadoptuj...dobra z Ciebie dziewczyna jest[/QUOTE]

To ja już nie rozumiem. Figę chce obejrzeć a może zaadoptować pani, u której nie będzie miala najlepszych warunków? Moja mam już ja widziała i razem z moją sis się z nią bawiły i sa nią zauroczone. Moja mama powiedziała, że jest przecudna i szkoda, że nie pokazałam jej wcześniej.:loveu: E tam dobra, po prostu ten mały pregus mnie zauroczył:loveu:Jak będzie wiadomo, że nie pójdzie do innego domu, to ją wezmę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']To ja już nie rozumiem. Figę chce obejrzeć a może zaadoptować pani, u której nie będzie miala najlepszych warunków? Moja mam już ja widziała i razem z moją sis się z nią bawiły i sa nią zauroczone. Moja mama powiedziała, że jest przecudna i szkoda, że nie pokazałam jej wcześniej.:loveu: E tam dobra, po prostu ten mały pregus mnie zauroczył:loveu:Jak będzie wiadomo, że nie pójdzie do innego domu, to ją wezmę:loveu:[/QUOTE]

Nikt nie powiedział że ta kobieta nie ma najlepszych warunków :shake: nic z tego nie rozumiem. Przecież to powinno byc tak, ze wybiera sie najlepsze warunki dla psa a nie kto pierwszy ten lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Byłam dziś u nas w schronie i nie było tego starszego pana tylko młodszy rozgadany i ogółem fajny widac, że lubi pieski, głaskał, sporo o nich mówił, a one się do niego tuliły :)
Jest szansa na domek dla tej małej suczki co była w kojcu z Zołzą :) A ja chciałam wziąc Figę ale dziś się dowiedziałam, że prawdopodobnie zostania przygarnięta.[/QUOTE]

Kaja strasznie Ci dziękuję, byłyśmy dzisiaj z Martyną u Figi, nie jest jeszcze pewne, czy zostanie adoptowana, jeśli mogłabyś jej pomóc, zabrać ją chociażby na DT byłoby super. Nie pójdzie do domu bez sprawdzenia, obiecuję Wam to. Figę trzeba chronić, żeby w przyszłości się nie rozmnażała. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy pierwszeństwo ma Kaja i będę za tym optować do upadłego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Kaja strasznie Ci dziękuję, byłyśmy dzisiaj z Martyną u Figi, nie jest jeszcze pewne, czy zostanie adoptowana, jeśli mogłabyś jej pomóc, zabrać ją chociażby na DT byłoby super. Nie pójdzie do domu bez sprawdzenia, obiecuję Wam to. Figę trzeba chronić, żeby w przyszłości się nie rozmnażała. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy pierwszeństwo ma Kaja i będę za tym optować do upadłego.[/QUOTE]
No wiem, ale myslałam, że ta pani bedzie równie dobra właścicielką jak np. ja. Ale jezeli nie...Szkoda, żeby piesek się u niej męczył. U mnie z pewnością nie byłaby rozmnażana. Mam kilka zdjęc z wypadu na schron, zaraz wyśle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Kaja strasznie Ci dziękuję, byłyśmy dzisiaj z Martyną u Figi, nie jest jeszcze pewne, czy zostanie adoptowana, jeśli mogłabyś jej pomóc, zabrać ją chociażby na DT byłoby super. Nie pójdzie do domu bez sprawdzenia, obiecuję Wam to. Figę trzeba chronić, żeby w przyszłości się nie rozmnażała. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy pierwszeństwo ma Kaja i będę za tym optować do upadłego.[/QUOTE]


No i kamień z serca :p A jeśli ta pani okaże sie jak najbardziej w porządku to trzeba jej podsunąć jakąś inną biedę i tyle :eviltong: Jeśli dobry dom to szkoda żeby się zmarnował. A jesli nie jest godny polecenia to dobrze by było wszystkich uprzedzić.

Link to comment
Share on other sites

I właśnie o to chodzi...jeśli jest pewniak to super to trzeba korzystac...a Pani innej znaleźć innego psiaka...jutro jade do schronu z Romką, więc będą nowe zdjęcia psiaków z dalszych boksów...:placz:

jak ja się cieszę z tego, że "mój" pies pójdzie do cudownego domku...imię dostała po mojej zmarłej suni...;-)

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie,z Figą poradzimy sobie wybierzemy dla niej jak najlepiej.Teraz proszę pomyślmy trochę o małej Koko i jej mamie.Był już chętny na mamuśkę ale domek miał być na wsi .Pan chciał mamusie "bo jest ostra" w domu był jeszcz owczarek niemiecki.Takie dwa psy zdaniem chętnego skutecznie broniły by podwórka.Pan chciał ja nawet bez sterylizacji.Ale moja ci ona i uważam,że powinna mieC lepszy domek już raz wywalił ja jakiś rolnik.POMOZCIE ZNALEZC DOMEK DLA MAMUSI I KOKO!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...