Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Dziekuje Dziewczyny, zbierajcie co sie da :-)
Beka, jedziemy 13, jesli mozesz przetrzymac rzeczy, to w przyszlym tygodniu odbior.
Zobaczymy, moze zabierzemy sie moim samochodem.
Wyjdzie w praniu jak zaczna rzeczy schodzic.

Zulugula, nie mam maila od Ciebie. Wyslij prosze, trzeba ruszyc w tymi kotami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Dziekuje Dziewczyny, zbierajcie co sie da :-)
Beka, jedziemy 13, jesli mozesz przetrzymac rzeczy, to w przyszlym tygodniu odbior.
Zobaczymy, moze zabierzemy sie moim samochodem.
Wyjdzie w praniu jak zaczna rzeczy schodzic.
[/QUOTE]

Dziś spakowałam część (!) rzeczy do samochodu i mam full. Zostały mi jeszcze talerze, pościel, nie wspomne o zakupach na ostatnią chwile - jakieś kosmetyki i spożywcze. Gdzieś było pytanie o piecyk (piekarnik) i nie wiem - maja czy nie mają, bo może jakieś ciasta w proszku kupić albo produkty do pieczenia, jeżeli najstarsza dziewczynka to lubi?
Mam jeszcze prodziż, ale nie mam sznura do niego, może jeszcze cos wymyśle.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dogo zaczelo normalnie funkcjonowac? Wczoraj udalo mi sie zalogowac, ale juz odpowiedzi w wiekszosci watkow nie chcialy sie wyslac(((
Reno, kurierem puszczasz? Jak kurierem, to swoj Ci podam, tylko zebym wiedziala ktorego przyjedzie, to kogos w domu zostawie i bedzie pilnowal :-)
Zaraz sie cofne strone wstecz i posprawdzam wszystko.
Jesli komus nie wyslalam adresu itd, to prosze o odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Juterkiem zadzwonię do Ciebie [B]Reno[/B].
[B]Aniu[/B], czy Ty się orientujesz w gabarycie koszulowym Pana??? Wzrost/ konierzyk? Wiem, wiem...dowaliłam z zapytaniem ale może choć orientacyjnie potrafisz mi odpowiedzieć.[/QUOTE]

Tu są wymiary Pana Wacława:
Pan Wacław , rozmiar buta 42, koszuli 38, spodnie dlugosc 170cm, obwód w pasie 86

Szkoda, że nikt nie jedzie z Łodzi do Warszawy. Też bym miała parę rzeczy dla rodziny, trochę ubrań, książek i innych drobiazgów, ale ta wysyłka... No nic pomyślę.

Link to comment
Share on other sites

Szybko odpisuje!! boje sie, ze znowu dogo zawisnie,
Na wszelki wypadek jeszcze raz moje dane:
Anna Kosiniak 603 592 070
gg 784135
[email][email protected][/email]

Z Łodzi jedna z forumowiczek ma wysylac paczke kurierem, moze da sie podczepic Twoje rzeczy?
W Toruniu mamy forumowiczke z Miau, ktora bedzie jechac do Rodziny prawdopodobnie w styczniu.
Juz raz byla z darami u nich.
Teraz ma przywiezc 80 l farby, styropian i panele do ocieplenia.

Jesli komus nie odpowiedzialam, albo nie doszlo pw, czy mail, to prosze glosno krzyczec.
Podejrzewam, ze wszyscy maja problemy z dogo, wysylalam ostatnio pw po kilka razy i nie daly sie wyslac.
Zapewniam, ze nie z zaniedbania :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']

Jesli komus nie odpowiedzialam, albo nie doszlo pw, czy mail, to prosze glosno krzyczec.
Podejrzewam, ze wszyscy maja problemy z dogo, wysylalam ostatnio pw po kilka razy i nie daly sie wyslac.
Zapewniam, ze nie z zaniedbania :-)[/QUOTE]

Krzyczę :motz:nie dostałam adresu Pana na PW poproszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Jesli komus nie odpowiedzialam, albo nie doszlo pw, czy mail, to prosze glosno krzyczec.
Podejrzewam, ze wszyscy maja problemy z dogo, wysylalam ostatnio pw po kilka razy i nie daly sie wyslac.
Zapewniam, ze nie z zaniedbania :-)[/QUOTE]

To ja się przypomnę z adresem - niestety nie dostałam PW :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że uda mi się dziś przekazac rzeczy. Wpisuje na prosbe Ani, co przekazuje,żeby wiadomo było co jest a czegi nie ma lub jest za mało:
- cukier, mąka, herbata ekspresowa (100 szt), kawa, 2 dżemy, 4 pasztety (w tym 2 duże), 2 paczki makaronu,kostki rosołowe, 0,5 kg żółtego sera (termin do 5.02.2010), 4 małe opakowania m&ms (do prezentów:-) ), paczka kaszy kuskus, duża paczka barszczu czerwonego Knora w proszku, krem czekoladowy na kanapki - coś w stylu nutelli,
- 2 dezodoranty, szampon, 4 mydła, sporo podpasek,5 gąbek do mycia naczyń, 3 gąbki -myjki - każda w innym kolorze, 2 zgrzewki papieru toaletowego, świąteczne serwetki, tubka pasty do zębów, krem do golenia,
- 2 paczki po 5 sztuk majtek, 11 par rajstop, dres dla chłopca,
- apap, aspiryna C, wit. C, rutinoscorbin, syrop od kaszlu i witaminy z wapnem dla dzieci,
- kalendarz ze zwierzętami na ścianę dla najmłodszej dziewczynki,
Kupiłam też ciasto czekoladowe w proszku + polewa + margaryna - ale nie wiem, czy maja to gdzie upiec?

Przekazuję też torebki na prezenty +papier do pakowania + zawieszki .

Z rzeczy używanych:
- 2 komplety pościeli + 1 prześcieradło + 2 jaśki
- 4 obrusy w tym jeden świąteczny,
- 3 firany + 3 zasłony + 1 zasłonka na małe okno + 2 firanki pojedyncze
- 1 komplet talerzy po 6 sztuk głębokich i płytkich + miska
- 4 kubki - wszystkie nowe,
- kilka drobiazgów typu smycze, długopis, breloczki,
- piłka do siatkówki (nadal brak pompki)
- kurtka zimowa - może dla chłopca, elegancki sweter, 2 koszule dla chłopca,pepegi roz. 37,
- trochę ksiązek - Chmielewska, Musierowicz i opowieści wigiljne,

Chyba o niczym nie zapomniałam - okaże się w pakowaniu.

Link to comment
Share on other sites

To i ja pisze moją listę. Już niedługo Ania przyjedzie, ja juz jestem przygotowana.
drukarka + ryza papieru
2 x rozgałęziacz
latarka + 4 baterie
1 kpl. bielizny pościelowej (uzywana) + nowe prześcieradło
1 op. rodzynek (takie duuuze, mniam, mniam...)
1 op. świeczek (takich normalnych)
1 duże op. zapałek
4 błyskotki na choinkę
4 plastikowe szufladki na papiery
plecak
scyzoryk (nowy)
kołderka z IDEI (raczej letnia)
duzo płyt CD (encyklopedie, filmy, translatory itp.)
pianka do czyszczenia monitora
kieszonkowy komputer
chusta szydełkowa
2xop. na CD

Dodatkowo daję Ani [B]100 zł[/B], aby zrobiła zakupy w moim imieniu. Myslę, że Ania wie najlepiej czego ma więce, czego mniej. A czego nie ma wogóle w naszych paczkach dla Rodziny.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...