Jump to content
Dogomania

PROFESJONALNE KURSY - GROT - GDYNIA, Zbigniew Lenarcik


zibby

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja mam pytanie. Planowałam zakup nożyczek u Pana Zbyszka, ale po rozmowach z kilkoma groomerami mam mętlik w głowie. Pojawia się opinia, iż kupowanie nożyczek przez internet to z góry porażka, bo trzeba je wyczuć, wypróbować w ręce... będą to pierwsze moje prawdziwe nożyczki, na razie tniemy się pseudo malutkimi nożyczkami. No więc poradźcie, czy rzeczywiście trzeba kupować tak na żywo w realu? Czy raczej to o próbowaniu to przesadzone opowieści?? I pytanie, nie będziecie przypadkiem (jako firma Grot) w Katowicach na tych warsztatach groomerskich?? Tak mnie korcą te Wasze nożyczki, ale jednak wolałabym je wziąć do ręki zanim kupię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Witam.
Chciałabym się zapytać, czy kurs strzyżenia (jak się doczytałam jedno tygodniowy) jest tylko dla osób pełnoletnich, czy może brać w nim udział także osoba nastoletnia?
Jeżeli tak, to jaki jest koszt kursu?

Pozdrawiam serdecznie. ;)[/QUOTE]


Ponawiam pytanie...

Link to comment
Share on other sites

To chyba nie temat do wszczynania kłótni i zaśmiecania go takimi krótkimi i nie mającego żadnego sensu ani związku komentarzami. :roll:
PW powinno między państwem załatwić sprawę, a jeżeli nie, są inne komunikatory do wymiany zdań na temat "kto się zna, kto się nie zna lub kto jest lepszym groomerem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...