Jump to content
Dogomania

PROFESJONALNE KURSY - GROT - GDYNIA, Zbigniew Lenarcik


zibby

Recommended Posts

[SIZE=2]Witam wszystkich znanych i nie znanych groomerów, absolwentów mojej szkoły, życzliwych oraz opozycję. Groomerzy na całym świecie znają mnie pod pseudonimem Zibby lub Zibi - zależy od kraju lub jak komu łatwiej pisać lub mówić - stąd mój login.[/SIZE]
[SIZE=2]Przyjaciołom dziękuję za miłe słowa i wsparcie, a opozycji za krytykę - jeśli tu taka padła.[/SIZE]
[SIZE=2]Ponieważ moje imie, nazwisko lub nazwa firmy przewija się na forach poświęconych pielęgnacji postanowiłem zarejestrować się na Dogomani i od czasu do czasu osobiście brać udział w dyskusji na forach pielęgnacyjnych. Tak więc jeśli macie do mnie pytania - piszcie.[/SIZE]
[SIZE=2]Dla tych, którzy mnie nie znają, informacja - jestem groomerem, sędzią groomingu w International Grooming Associacion of Grooming Competitions oraz właścielem firmy "GROT" i szkoły strzyżenia psów, choć szkoła na 100 metrach kwadratowych to chyba za dużo powiedziane. Tak czy inaczej prowadzę szkolenia przygotowujące do zawodu groomera.[/SIZE]
[SIZE=2]Jeśli macie pytania dotyczące pielęgnacji psów, sprzetu itp. to chętnie na nie odpowiem.[/SIZE]
[SIZE=2]Nie oczekujcie ode mnie krytyki na temat innych firm, szkół strzyżenia i osób. Jeśli takowe opinie mam to nie dzielę się nimi publicznie.[/SIZE]
[SIZE=2]Pozdrawiam wszystkich sympatyków psów, groomerów hobbystów i profesjonalistów :multi:[/SIZE]
[SIZE=2]Zapraszam do konstruktywej dyskusji o pielęgnacji psów.[/SIZE]
[SIZE=2]Zbigniew Lenarcik (Zibby)[/SIZE]

Edited by zibby
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Pana Zbyszka teorii też się nauczysz, wszystko wychodzi podczas praktycznych zajęć, a "na sucho" to żadna nauka. I jeszcze jedno - przygotuj się na ostrą jazdę na kursie u Pana Zbyszka ;), ale warto, choć tydzień to trochę za krótko i samemu trzeba wiele jeszcze potem się nauczyć. W każdym bądź razie polecam Grota z czystym sumieniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikabs']U Pana Zbyszka teorii też się nauczysz, wszystko wychodzi podczas praktycznych zajęć, a "na sucho" to żadna nauka. I jeszcze jedno - przygotuj się na ostrą jazdę na kursie u Pana Zbyszka ;), ale warto, choć tydzień to trochę za krótko i samemu trzeba wiele jeszcze potem się nauczyć. W każdym bądź razie polecam Grota z czystym sumieniem.[/QUOTE]

Potwierdzam w 100 % :p

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Dziękuję za miłe przyjęcie. Odpowiadając na posty: W Poznaniu będę, jak co roku, a więc zapraszam w każdej sprawie. Upewnię się, co do lokalizacji i dam znać gdzie stoimy.
Konkurs może być - jeśli tego chcecie. Poprzednia próba z braku chętnych zawiodła. Zgłosiło się siedem osób i to o ile pamiętam sami byli moi uczniowie. Szkoda, że absolwenci innych szkół nie czuli się na siłach. Szkoda, bo organizacyjnie wszystko było dopięte. Sale w Hotelu Gdynia wynajęte, sędziowie termin tej imprezy mieli wpisany do kalendarza. Niestety „para poszła w gwizdek” pieniądze za koszty też.
Konkurs to impreza dla Was, którą ja mogę zorganizować, ale potrzeba około 25 groomerów, którzy będą mieli chęci i odwagę powalczyć, a przede wszystkich bez względu na wynik zaprezentować swoje umiejętności. Jest to oczywiście najlepsza okazja by biorąc udział w seminariach i warsztatach wymienić się doświadczeniami.
Jeśli chodzi o mnie, dobrym terminem byłby początek października 2010. Co Wy na to? Zdążycie się przygotować ?:mad::lol:

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam, teoria bardzo ważna sprawa ale akurat w tym przypadku lepiej uczyć się tego razem. Sama teoria to jak nauka pływania na sucho. Poza tym często uczniowie przychodzą "skrzywieni" lub ukierunkowani przez błędne porady. Do mnie najlepiej przyjść z ze znajomością podstawowych ras - dobrze je mieć w głowie, a nie poznawać je dopiero na kursie. Tak czy inaczej zapraszam do siebie, a jeśli Pani chce porozmawiać o tym co Panią czeka w tej pracy, to proszę przyjechac do mnie na Witomino lub po prostu zatelefonować.
Pozdrawaim
Zbigniew Lenarcik

Link to comment
Share on other sites

No proszę, jak miło - groomer z Gdyni. To się wyżalę - jako właścicielka dużego kundla, którego należy strzyc (zdjęcie w avatarze), chciałam powiedzieć, że znalezienie groomera w Gdyni, który nie boi się strzyc psów większych niż york zakrawa na cud. Maxem było, gdy jedna z pań groomerek wręczyła mi maszynkę, żebym dokończyła psa, bo ona się boi zdjąć mu kaganiec i albo ja mu zrobię głowę, albo zostanie nieostrzyzona :crazyeye: Pani była własnie absolwentką kursu groomerskiego. Załamka i wstyd.
Inne "salony" to wymyślanie np. trzytygodniowych terminów, jak słyszą o strzyżeniu mojego Koksa. Albo podanie zaporowej ceny. Skoro prowadzisz szkołę, myslę, że moje żale kieruje pod właściwym adresem - kto jak nie Ty powinieneś nauczyć tych ludzi obsługi dużych psów ???
I z innej bajki - czy ta maszynka:
[URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,294099,0.html[/URL]
ma szansę "pociągnąć" mojego psa i będzie działć dłużej niż raz ?
Z braku dobrych groomerów w okolicy postanowiłam sama strzyc swoje "bydle" - będzie mnie to kosztować przedewszystkim mniej nerwów :cool1:
Pozdrawiam i czekam na odzew

Link to comment
Share on other sites

Zwykle mniej problemów na stole jest z dużymi psami niż małymi dupelkami. Duże psy zwykle są bardziej zrównoważone. Czasem niestety zdarza się, że dostajemy psiaka który nie daje się dotknąć, bo się WSZYSTKIEGO boi i nie można w żaden sposób sie z nim dogadać.
Nie wiem dlaczego nie chcą strzyc Twojego psa ale oczywiście zapraszam do siebie na Narcyzową. Niestety wcześniej trzeba się umówić telefonicznie 58 6214571
Co do maszynki to jest to zły wybór. Ta maszynka jest dla Twojego psiaka zbyt słaba mocą i jakością. Cena dobra, ale Twój pies wymaga niestety czegoś mocniejszego.:shake:
Jak będziesz dzwonić to porozmawiamy lub po prosu wyślij do mnie zapytanie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pozdrawiam i Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, tak też myślałam, że "toto" nie pociągie Koksa :cool1: Jak będzie się zbliżał termin kolejnych postrzyżyn to będę dzwonić :) Chyba, że znajdę kogoś jeszcze bliżej siebie (wlk kack) Koks ma chorobę lokomocyjną i transport jest kmh, utrudniony :cool1:

Link to comment
Share on other sites

U mnie w mieście też są salony ale nikt dużych psów nie strzyże, ja osobiście się nie boję i jeżeli takowy się zgłasza to robię(nawet w spartańskich warunkach jakie mam teraz) i zgadzam się że małe częściej sa niegrzeczne jak duże. Ja chcę otworzyć na wiosnę salon jak dobrze pójdzie czy mogłabym liczyć na podpowiedzi w związku z tym od Ciebie Zibby?

Link to comment
Share on other sites

Porady są standardową czynnością w mojej firmie, a więc nie ma problemu, trzeba tylko pisać lub dzwonić.
Jeśli chodzi o regulamin to ten poprzedni jest aktualny muszę go tylko ponownie wkleić do siebie na stronę [url]www.grotpro.com[/url] a poza tym otworzę nowy temat na Dogomanii poświęcony tylko temu konkursowi, ale to za kilka dni. Mam nadzieję, że znajdzie się około 25 groomerów, którzy zechcą wystartować w tej imprezie.

Link to comment
Share on other sites

Początek października to nie jest trafiony termin jak dla mnie.
Ja chętnie przyjadę na konkurs do Gdyni ale na początku listopada jest Pragobest.
W ciągu miesiąca nie ma szans na dwa konkursy z jednym psem.
A w takiej sytuacji ja stawiam na Pragę.
Ja wiem że nie dogodzi się wszystkim, ale może jest szansa na wzięcie pod uwagę terminu Pragobestu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...