Jump to content
Dogomania

PROFESJONALNE KURSY - GROT - GDYNIA, Zbigniew Lenarcik


zibby

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I][COLOR=navy][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/466/e79378d967f3a938.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/I][/B]


[B][I][COLOR=navy]Najserdeczniejsze życzenia szczęsliwych i radosnych[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy]Świat Bożego Narodzenia[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy]i wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzacym roku[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=navy]życzy cały zespół GROT [/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
dawno mnie tu nie było i kiedy przeczytałam te wszystkie posty, to aż mi się włos zjeżył na głowie.
Brałam udział w kursie u Pana Zbyszka i dzięki niemu dostałam solidne podstawy.
Ale to potem własna praktyka, zaangażowanie, talent, ale też i śledzenie zmieniających się trendów poprzez uczestnictwo choćby w wystawach (nie tylko przy "własnym" ringu) decydują o tym, czy odnajdziemy się w zawodzie groomera. I daję sobie głowę ściąć, że nie ma takiego groomera, który przygotuje perfekcyjnie każdą rasę. Nie wyobrażam sobie, że komuś przygotowuję choćby yorka na wystawę, choć "zrobię" go komuś, kto ma pupila na kolanka. Tak więc każdemu polecam "Grota" i życzę ogromnego samozaparcia, bo czasem jest naprawdę ciężko. Fajnie by było, jakby osoby "od Pana Zbyszka" wrzuciły zdjęcia przez siebie "robionych" psów już na własnych "śmieciach".
A tak przy okazji samych wspaniałości i spełnienia marzeń w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]ASZITA[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Dlatego, ze od poczatku zaistnienia na forum, zamiast sie przedstawic - skoro masz tak wielkie osiagniecia - opowiadasz nam rzeczy, ktore sa raczej malo prawdopodobne. Kazesz nam uwierzyc w swoja wielkosc piszac, ze jestes sedzia. Gdzie, kiedy i jakiego konkursu? Nikt Cie przeciez nie zna, nie sposob natknac sie na jakiekolwiek slady Twojej dzialanosci poza Twoim salonem i szkoleniem(tygodniowym?). I to nie tak, ze Cie nikt nie lubi, tylko raczej nikt juz nie ufa takim fakirom.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman]Zajrzyj tu Doroto: [/FONT][URL="http://www.ijaonline.com/meet_the_judges.asp"][FONT=Times New Roman][COLOR=#800080]http://www.ijaonline.com/meet_the_judges.asp[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT]
[B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]leepa[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]To prawda że polskie szkoły groomingu sa marne. W tydzień czlowiek niczego się nie nauczy, nie ważne kto by tego nie prowadził.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]… Znam dużo osób, które sa zaciekawione groomingiem ale w gre wchodzą tylko kursy tygodniowe, groomerzy ktorych maja pod nosem nie potrafią zrobić dobrze nawet pospolitej rasy, a co dopiero nauczyć czegoś człowieka.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]… I najpierw zarobić muszą ludzie biorąc dużo pieniędzy, dając niewiele wiedzy. Jak ze wszystkim.. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[B][U][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/U][/B]
[CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]NO NIE!!![/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mimo chronicznego braku czasu, nie mogę przemilczeć tych siejących ferment bzdur![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zapewne większość z obecnych tu ukończyła kurs na prawo jazdy. Czy, gdy po uzyskaniu uprawnień włączyliście się do ruchu powiększając grono kierujących, czuliście się pewnie? Dobrze rozumianej pewności siebie, a raczej samoświadomości, czy też swobody w danym zawodzie nie zdobędzie się na żadnym kursie, ani nawet 5 -, czy 6-letnich studiach. Wie o tym każdy, kto już trochę popracował (nieważne w jakim zawodzie).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]1. [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Grey[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=14757436#post14757436"][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
[I][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Aszita chyba trochę przesadzasz z tą swoją krytyką.[/FONT][/COLOR][/I]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]
Dlaczego tak sadzisz? Czyzbys tez preferowal "bylejakosc"? Ja sie z tym NIGDY nie zgodze, szczegolnie w odniesieniu do ludzi, ktorzy biora sie za nauczanie i czerpia z tego korzysci finansowe. [/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Dorotko, cierpisz, że ty nie czerpiesz?[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pan Lenarcik nie sprzedaje złudzeń: „na pewno ci się uda”, lecz przekazuje z wielkim zaangażowaniem rzetelną wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz umiejętności. Czy trafi to na podatny grunt, to już zupełnie inna para kaloszy. A nie zawsze trafia i nie jest wcale takie oczywiste, że 100% kursantów otrzyma dyplom – to też o czymś świadczy.[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Całe szczęście, że nie natknęłam się na niniejsze forum w czasie moich poszukiwań kursu groomerskiego i w błogiej nieświadomości zapisałam się - szczęśliwa, że dopadłam jeszcze wolne miejsce w sierpniu) na kurs. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]MĄCIWODY w postaci Aszity, czy innej leepy - o co wam chodzi !? O zasiane wątpliwości wśród poszukujących? Czyżbyście też – jak miliony rodaków – cierpiały na bezinteresowną zawiść, a może dopadł was syndrom polskiego politykierstwa: „nie znam zagadnienia, ale chętnie się wypowiem”? Płaci wam ktoś za to?! A może czujecie się zagrożone?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W sobotę, dzień egzaminu wieńczącego kurs wróciłam do domu skonana i przeświadczona, że nie wytrzymałabym jeszcze jednego dnia groomerskiego maratonu. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]To była faktycznie „ostra jazda bez trzymanki”, ale w jak najlepszym znaczeniu tej przenośni. Począwszy od wtorku od 9tej do prawie 20tej strzygłyśmy pod czujnym okiem MISTRZA psa za psem bez wytchnienia (przerwa na posiłek była tylko w poniedziałek). W całej mojej szkolno – studenckiej karierze (a mam dwa fakultety) nie spotkałam tak [U]rzetelnego[/U], [U]cierpliwego[/U] i [U]skrupulatnego[/U] NAUCZYCIELA. Anioł mógłby pozazdrościć Panu Zbigniewowi wytrwałości i życzliwego uporu, z jakim korygował nasze błędy i od nowa drobiazgowo prezentował (zanim w końcu wszystkie to opanowałyśmy) jak, pod jakim kątem uchwycić trymer, maszynkę, grzebień… [U]CHAPEAU BAS![/U][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wobec powyższych faktów (!) nie mogłam pozostawić bez reakcji tych na siłę wymęczonych i wystękanych, z sufitu wziętych wątpliwości. Proszę zwrócić uwagę, jakim ciepłem emanują wpisy byłych kursantów. A gdzie ci „nabici w butelkę”? Niewątpliwie by się odezwali jako pierwsi. Gdyby takowi byli.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z przyjemnością dodam jeszcze, że wspaniałą atmosferę współtworzą równie życzliwe i sympatyczne Panie Zuzanna i Dagmara Lenarcik. Radością i zaszczytem jest dla mnie możliwość poznania i dalszej współpracy z Państwem Lenarcikami. DZIĘKUJĘ BARDZO i serdecznie pozdrawiam![/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja powiedziałam coś aż tak strasznego że zostałam nazwana mąciwodą?
Lubię firmę Grot, podejrzewam że jeśli nie mają najlepszego tygodniowego kursu PL, to na pewno jeden z najlepszych.
Mimo wszystko, wolałabym zapłacić więcej, a uczyć się dłużej. Dla mnie tydzień to bardzo malutko.

Ale tak, gdzieś trzeba zacząć. Kursy tygodniowe są lepsze niż nic. Natomiast bardzo zwracam uwagę aby pamiętać, że potem jest się tylko człowiekiem, który rozpoczął naukę, który nauczył się podstaw używania sprzętu.. a artystą jeśli się nie urodził to na pewno w tak krótkim czasie nie został. Zauważyłam, że ludzie często po takich kursach myślą że są nie wiadomo kim (bo faktycznie przeszli dużą metamorfozę), tymczasem.. to tylko kilka dni nauki.
Przerażają mnie ludzie, którzy po tak krótkich kursach nie tylko mówią zupełne głupoty, ale jeszcze się o nie wykłócają. I fakt, jeśli człowiek założy od razu salon, to wiadomo, że dużo nie umie, a jednak ciężko przed klientem powiedzieć "nie wiem".

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri][B]monikabs[/B] fajny pomysł z tymi zdjęciami [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Calibri][B]marszja[/B] zaczerwieniliśmy się .. dziękujemy za miłe słowa .. staramy się po prostu dobrze wykonywać prace a ze przy tym praca jest przyjemnością to chyba właśnie tworzy atmosferę na kursie [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Calibri][B]leepa[/B] ma Pani racje ..ale od czegoś trzeba zacząć .. i tym początkiem jest kurs ..a ze tygodniowy .. no cóż ..miałyśmy możliwość już dyskusji na ten temat :).. na dłuższy nie mogli by sobie pozwolić kursanci starający się o dofinansowania ..jak i myślę ze wyrwanie się na dłużej od swoich obowiązków itd. byłoby bariera ..[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Ale kto wie czy kiedyś nie powstanie szkoła .. w innym wymiarze ..ale żeby powstała musza być uczniowie .. i jak będzie więcej chętnych tak jak Pani na dokształt kilku tygodniowy czy miesięczny to ..nigdy nie mówimy nigdy :)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]A co każdy z kursantów zrobi z wiedza która staraliśmy się zaszczepić i czy będzie się dalej rozwijal na to nie mamy wpływu .[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Calibri]Na ta chwile wprowadzimy cykl seminariów i warsztatów właśnie jako kolejny stopień .. i zapraszamy wszystkich groomerow , hodowców i osoby które interesują się pielęgnacją danej rasy [/FONT][/SIZE]



[FONT=Calibri][SIZE=5][B]ZAPRASZAMY[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=5][B]12 i 13 Marca 2011 [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=5][B]na SEMINARIA i WARSZTATY [/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]szczegoły w temacie :[/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199856-SEMINARIA-i-WARSZTATY-12-13-marca-2011-Gdynia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,
Jestem świeżo upieczoną kursantką Pana Zbyszka i czytając posty zamieszczone tutaj włosy mi stanęły dęba!
Po całym wykańczającym tygodniu mogę kurs przedstawić w samych superlatywach... Zaczynając od ogromu wiedzy, jaki się wynosi już po pierwszym dniu, praktyce i bólu rąk po nauce prawidłowego cięcia nożyczkami (nigdy nie zapomnę tego czegoś tikającego na półce nadając nam tempo:lol:) oraz posługiwania się trymerami aż po przesympatyczną atmosferę, co sprawiło, że mimo zmęczenia mogłabym w sumie kolejny tydzień jeszcze tak sobie przyjeżdżać na Narcyzową;).
Oczywiście ja też jestem zdania, że przez tydzień nie jest się w stanie nauczyć wszystkiego, w tym zawodzie uczymy się cały czas!!!!
Wracając do poprzednich postów... Ja widziałam Pana Zbyszka "w akcji" z pudlem i powiem, że moje oczy nie nadążały za nożyczkami i chętnie bym zobaczyła taki pojedynek nożycorękich:lol: Każdy, kto tego nie widział i nie miał możliwości poznać Zibbiego osobiście, nie powinien wątpić w rękę GROOMERA z doświadczeniem.
Pozdrowienia dla ekipy GROT;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Guest GROT *

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do wzięcia udziału w drugiej edycji KONKURSU EURO GROOM

11- 13 listopad 2011 - Gdynia

wiecej szczegółow na stronie
[URL]http://www.grotpro.com/webpage/euro-groom.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

;)Witam
Probowalem znalesc odpowiedni kurs Groomera i wiekszosc ludzi pozytywnie wypowiada sie o firmie Grot , wiec postanowilem sie zdecydowac na ten kurs .Tydzien malo? hmmm dlamnie 2 tygodnie to za duzo ,poniewaz pracuje a kurs w Gdyni to moje tygodniowe wakacje :) Mysle ze to dobry pomysl na biznes tu gdzie mieszkam w UK to sie poprostu oplaca. Zaczynam 29 sierpnia ... ten kurs odmieni moje dotychczasowe zycie.Po powrocie otwieram mobile dog grooming :) czy sie naucze zawodu ?mam nadzieje , a jak bedzie naprawde to sami ocenicie mam zamiar przedstawic wam wszystkim droge od kursu do biznesu i udokumentowac to zdjeciami czyli jak jest naprawde :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest GROT *

[B]maplinek [/B]:) .. dołożymy wszelkich starań jak zwykle aby przekazać jak najwiecej wiedzy ... ale co do urlopu to czasu na odpoczynek nie bedzie :)..chyba ze preferuje Pan bardzooooo czynny "odpoczynek ":) ..

[B]lepa[/B] szczegóły bedą po naszym powrocie z konkursu w Hershey ..generalnie seminaria sa podzielone na techniki nożyczkowe i trymerskie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wtam
Wrazenia z kursu b.pozytywne wysoka jakosc prowadzenia efekt koncowy - saodzielnie ostzyzony piesek :)
Jeszce raz dziekuje !!! I zabieram sie za salon :) dzis jestem troszke zmeczony ale to ten angielski luzik mnie troche rozleniwil :)
Do uslyszenia Panie Zbyszku :)pozdrowienia z uk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][B][COLOR=#000080]ZAPRASZAMY do obejrzenia migawek

z Konkursu w Stanach

Groom Expo 2011[/COLOR][/B]



[URL]http://www.ustream.tv/recorded/17185848[/URL]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[CENTER][COLOR=#333399][B]SEMINARIA
[/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]12 listopad 2011[/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]i 14 stycznia 2012
[/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]Gdynia ul.Narcyzowa[/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]PROWADZONE przez Zbigniewa Lenarcik [/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]– właściel firmy Grot, groomer i sędzia International Judge Associacion of Grooming Competitions w jednej osobie.[/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][/COLOR]
[COLOR=#333399][B]szczegóły na stronie [/B][/COLOR]
[COLOR=#333399][URL]http://www.grotpro.com/webpage/seminaria.html[/URL][/COLOR]
[COLOR=#333399][/COLOR] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[CENTER][COLOR=navy][B]KOLEJNY WOLNY TERMIN KURSU [/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=navy][/COLOR]
[CENTER][COLOR=navy][B]7-12 maj 2012[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#000080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]zapraszamy - wolne jeszcze 2 miejsca [/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest GROT *

[CENTER][CENTER][COLOR=#FF0000][B]
[/CENTER][COLOR=#000080][B]Międzynarodowy Konkurs Groomingu[/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]Euro-Groom 2012[/B][/COLOR][COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#000080][B] 13-15 KWIETNIA [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]GDYNIA
[/B][/COLOR]
!!! ZAWALCZ O TYTUŁ !!![/B][/COLOR][/CENTER][LEFT] [/LEFT][CENTER][CENTER][COLOR=#000080][B]The Best Groomer of EuroGroom 2012[/B][/COLOR][/CENTER][/CENTER][LEFT][CENTER][COLOR=#000080][B][IMG]http://images10.fotosik.pl/1183/c24cc93511bd03eb.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/LEFT][/CENTER][LEFT] [/LEFT][CENTER][COLOR=#000080]Tytuł otrzymuje zawodnik, który zdobędzie 1,2 lub 3 miejsce w dowolnej klasie i kategorii (start w Ceative Class nie liczy się do tej nagrody).
[/COLOR][COLOR=#000080]Zawodnicy gromadzą punkty, a tytuł przyznawany jest zawodnikowi, który uzyskał największą ich ilość.[/COLOR][/CENTER][LEFT] [/LEFT][CENTER][CENTER][COLOR=#000080][B]Oprócz tytułu The Best Groomer of EuroGroom 2012 i Pucharu[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#FF0000][B] Laureat wygrywa BILET LOTNICZY do USA*[/B][/COLOR][/CENTER][COLOR=#FF0000] [/COLOR][CENTER][COLOR=#FF0000][B] na Największy Konkurs Groomingu na Świecie [/B][/COLOR][/CENTER][COLOR=#FF0000] [/COLOR][CENTER][COLOR=#FF0000][B] Groom Expo 201[/B][B]2[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000080][B] który odbywa się w Hershey w stanie Pensylwania. [/B][/COLOR][/CENTER][CENTER][COLOR=#000080][B] Zapewniamy również opiekę podczas pobytu w USA.[/B][/COLOR][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest GROT *

[CENTER][COLOR=#333399][B]!!!! 3 SEMINARIA !!!!
[/B][/COLOR][COLOR=#333399][B]13 i 14 kwietnia 2012
[/B][/COLOR][COLOR=#333399][B]Gdynia ul.Narcyzowa[/B][/COLOR][COLOR=#333399][/COLOR]
[COLOR=#333399][B][COLOR=#000080] [/COLOR][/B][COLOR=#000080][B]13 kwiecień 2012
[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000080][B] godz. 16.30 – [/B][/COLOR][COLOR=#000080][COLOR=#000080]Techniki stylu Creative - [/COLOR]
[/COLOR][COLOR=#000080][B] Down Omboy (USA) - Królowa koloru [/B]
[/COLOR][COLOR=#000080] [URL="http://www.kilippers.com/"]www.klippers.com[/URL][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://images10.fotosik.pl/761/d623dfff9d1edb95.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/761/79eb3aba1df5bb8c.jpg[/IMG] [B][COLOR=#000080]To pierwsza wizyta Dawn w Europie - skorzystajcie !!!!

Dawn pokarze na czym od podstaw polegają techniki barwienia, ozdabiania i modelowania sierści psów.
[/COLOR][/B][B][COLOR=#000080]Zażyczyła sobie na seminarium dużego białego pudla oraz psa długowłosego.[/COLOR][/B][B][COLOR=#000080] Każdy groomer w Polsce skorzysta na tym seminarium.
[/COLOR][/B][B][COLOR=#000080]Dawn podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem. Seminarium będzie tłumaczone na język polski.[/COLOR][/B][B][COLOR=#000080]
[/COLOR][/B][/CENTER][URL="http://www.kilippers.com/"][COLOR=#000080] [/COLOR][/URL]
[CENTER][B] [COLOR=#000080]14 kwiecień 2012[/COLOR][/B] [B]-[COLOR=#333399] 2 Seminaria :[/COLOR][/B]


[COLOR=#333399][B]1 / g.13.00[/B] - [B][COLOR=#333399] [/COLOR] [/B][/COLOR][B][COLOR=#333399]SEMINARIUM 2w1 -Westie oraz Jak osiagnąć sukces w biznesie groomingu[/COLOR][/B]
[COLOR=#333399][B]Kitty Dekeersgieter (Belgia)[/B] ,
sędzia IJA i EGA , właścicielka firmy Trangroom [/COLOR]

[COLOR=#333399] [/COLOR][B][COLOR=#333399]Przygotowanie West Highland Terriera oraz jak osiągnąć sukces prowadząc własny salon groomerski. Jak budować zaufanie klientów, ich lojalność oraz jak wpływać na sposób ich myślenia o pielęgnacji własnego psa. Jak sprawiać, aby klienci byli usatysfakcjonowani po wizycie w salonie i chcieli do niego wrócić. Kitty podzieli się swoim doświadczeniami o tym jakich metod i sposobów używać aby uczynić swój salon bardziej dochodowym.[/COLOR][/B][COLOR=#333399][B]

Seminarium będzie tłumaczone na język Polski[/B]
[/COLOR]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/992/88f51ddfef4bff5emed.jpg[/IMG]


[B][COLOR=#000080] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]
2/ [/COLOR][/B][COLOR=#000080][B]godz. 16.30[/B] - [B]Pudel bez tajemnic[/B] -


[/COLOR][COLOR=#FF0000][B]Z powodu nagłych przyczyn losowych Natacha Kolbe do nas nie dojedzie – uległa wypadkowi samochodowemu .[/B][/COLOR]
[COLOR=#FF0000][B]W wyniku wielu starań i zmian w ostatniej chwili[/B][/COLOR]
[COLOR=#FF0000][B]Udało nam się zaprosić do Polski światowej sławy experta.[/B][/COLOR]
[COLOR=#FF0000][B]SEMINARIUM poprowadzi - Sasha Riess[/B][/COLOR][URL="http://www.sashariess.com/"] www.sashariess.com[/URL]
[COLOR=#000080]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1189/2a9f229f37255ecd.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1189/62eeb48bf89c30b7.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1189/8a25c0e521c694db.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1189/6239ae5e1328a4f5.jpg[/IMG]

[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...