Jump to content
Dogomania

Do psiarzy z okolicy Eko Parku i Pol Mokotow. Grożono mi ZASTRZELENIEM psa!!!


zintuch

Recommended Posts

przytocze tu fragment listu jaki dzisiaj napisalam do TOZ w Warszawie.

"Witam,
Pisze do Panstwa, poniewaz nie wiem co mam robic...
Jestem 35 kobieta i tzw starym odpowiedzialnym psiarzem.
Mam psa rasy bulterier. Jest spokojna, opanowana, grzeczna sunia wychowana w normalnym domu z 2 dzieci. Towarzyska, przyjacielska do ludzi i wszystkich zwierzat. Kocha nawet naszego szczura. Nie szczeka. Uwielbia zabawe z pilka.
Wszyscy w okolicy ja znaja i bardzo czesto bawi sie z innymi psami i duzymi i tymi malymi (jest taki jamniczek Kreska i bludozek Max).
Zawsze jest prowadzona na smyczy, chyba ze akurat bawi sie z jakims psiakiem.
W zeszlym tygodniu wracajac z psem ze spaceru zaatakowal mnie slownie (to nie bylo grzeczne zwrocenie uwagi) pewien pan (wlasciciel golden retrivera) ze moj pies nie ma kaganca i ze albo zaloze albo zadzwoni na policje. Odpowiedzialam mu ze jego pies tez nie ma kaganca i ze moze dzwonic na policje.
W tym tygodniu incydent sie powtorzyl, jednak...
Wracajac juz do domu z odlegosci ok 10m, Pan zaczal wykrzykiwac ze mam psu zalozyc kaganiec bo to jest pies obronny i jezeli tego nie zrobie to albo zadzwoni na policje albo mi PSA ZASTRZELI.
Zlozylam juz zawiadomienie na policje jednak...
Chcialabym takze powiadomic Was, TOZ, poniewaz uwazam ze powinniscie Panstwo wiedziec o takich rzeczach.
Nie znam tego czlowieka, widzialam go drugi raz na oczy, przez jakies 5 minut. Nasze psy nigdy nie mialy ze soba kontaktu.
Obie sytuacje mialy miejsce ok godzi 7.20 rano u zbiegu ulicy Chodkiewicza i Kulskiego przy wejsciu do parku prowadzacym do Pomnika Zolnierzy Radzieckich."

Moze ktos z dogomaniakow mi pomoze?
Musze "namierzyc" tego mezczyzne zeby POMOC policji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...