Jump to content
Dogomania

mokra karma ANIMONDA?


Recommended Posts

[quote name='HelloKally']bo Orijen, jest doskonały., przynajmniej tak twierdzi to, co jest napisane na opakowaniu. Szkoda tylko, że mój pies nie potrafi czytać.

Za ile kupujecie puszki 400g animondy? Ja w zookingu widziałam za 6.50 i to chyba przesada..[/QUOTE]

U mnie w miejscowym zoologu są po 5,60, w internecie w krakvecie są po 4zł

Link to post
Share on other sites
  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ja akurat karmię psine puszką codziennie, jest to element jadłospisu w tym wypadku obiad, a kolacja to suche, ponieważ Carno jest dobra jakościowo to ją kupuje a starcza mi takie 400g na 3 porcje czyli 3 dni. Evangresa w Kakadu widziałam za około 5zł....
chyba nawet kupię na spróbowanie skoro jest ok, raz jak wzięłam ta puszkę i potrząsnęłam to była taka rzadka, ona w ogóle ma makaron i sos:D

Link to post
Share on other sites

trzeba patrzeć na składzie,bo niektóre są z dodatkami (te tańsze,są z ziemniakami albo ryżem) a te droższe to samo mięso w sosie.U nas w Kakadu są po 7zł te tańsze,a po 12,5 te droższe.Ja sama w zoologiku pracuję,wcześniej 2,5 roku w Kakadu robiłam

Link to post
Share on other sites
Guest papillonek

Bo ja justa karmię nie tylko samą mokrą,bo carno nie chciała mi jeśc samej i musiałam z suchym mieszać.Te paszteciki idą całe na raz bez problemu i moim zdaniem mają lepszą konsystencję i zapach :)

Link to post
Share on other sites

Ja przestałam karmić animondami bo mi droo się wydawało.Teraz daję gotowane i jest ok.Sami zobaczcie na moje wyliczenia
animonda 150g.-3,90 tutaj wychodzi 26zł za kilogram,tutaj jest 30% mięsa,reszta nieznana
gotowany obiadek(indyk,ryż,marchew)-ok.1kg,cena-ok.10zł tutaj wychodzi 10zł za kilogram,tutaj 40% mięsa,30%warzyw,30% ryżu
Co się bardziej opłaca?No i stopień przetworzenia...:razz:
Broń Boże nikogo nie zniechęcam-tylko piesze jak to cenowo wygląda.Ja zmieniłam i dzieki tej zmianie mój pies dostaje codzinnie wielkąąąą czubatą łychę gotowanego dziennie a nie malutaka łyżeczka animondki:roll:

Link to post
Share on other sites

Tak bo duża przy większej ilości psów bardziej się opłaca ale moje dziewczyny jedzą te puszki głównie na jakiś wyjazdach gdzie często nie mam dostępu do lodówki. W domu zazwyczaj im gotuję i puszki jedzą czasem i wtedy właśnie kupuję i te większe bo taniej wychodzi.

Link to post
Share on other sites

Ja nie zawsze mam czas aby gotować, ale robię to jak najcześciej jak mogę, a jezeli nie mogę to już wolę żeby jadła puszkę wysokiej jakości, bo jeszcze niedawno jadła te śmieciowe Pedigree.
no a i tak puszka mi starcza na 3 porcje tak 400g.

Link to post
Share on other sites
Guest papillonek

mi się opłaca brać mniejsze bo są po 4 zł ,a carno 6 zl ,a i tak połówkę wyrzucam...
Samym gotowanym nie miałabym sumiemia jej karmić musiałoby być coś kupowanego :)

Link to post
Share on other sites
Guest papillonek

To ,że to trochę sztywne trzymać tylko jeden rodzaj jedzenia.Muszę ją trochę rozpieszczać hihi Ja często mieszam jedzenie suche z mokrym,gotowane z suchym.pozatym na rynku jest taki wybór dobrych karm ,że nie wiem po co nie oszczędzić sobie czasu i nie ułatwiać sprawy.

Link to post
Share on other sites

A chyba że rozpieszczać;) , chociaż uważam że gotowanie to też rozpieszczanie i zupełnie nie monotonne jedzenie, przecież codziennie można ugotować co innego.

Moje też jedzą suche (ostatnio testujemy acane) codziennie na śniadanie, kolejny posiłek to właśnie gotowane albo czasem puszeczka carno.

Link to post
Share on other sites

no moja nie je śniadania, ale obiadek i kolacje obiad mokry a kolacja such i tak samo jak Kasia, gotowany kurczak, albo wątróbka to jest rozpieszczenie, ale teraz Carno równie jej smakuje, o wiele bardziej niż te marketowe syfy które kupowałam....

Link to post
Share on other sites

My na śniadanko wcinamy suchego hillsa a na obiadek gotowane:lol:Karmiłabym samym gotowanym ale pies musi dostawać(z zaleceń weta)2 posiłki dziennie a rano nie miałabym czasu...ale on i tak jest zachwycony jak jest gotowane.:evil_lol:Sama siebie trochę oszukuję bo wmawiam sobie,ze piesek musi dostawać zbilansowaną karmę a potem jak gotuję to do woreczków wrzucam wielkie porcje bo mi żal tego diabła małego:oops:Obecnnie na tapecie mamy gotowany udziec z inyczka z ryżem i marchewką.Wcześniej mial kurczaka a jak się skończy to mu ugotuję cielęcinkę....Pies się cieszy a mój portfel też więc jest ok.;)

Link to post
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Nie przejmuj się ja jak jeszcze psa nie miałam, myślałam że Pedigrre jest super i moja biedna Lena na początku była karmiona tym syfem. Jak trafiłam na dogomanie to zostałam szybko oświecona że to syf.[/QUOTE]
Ja miałam tak samo, i Dota była tym karmiona przez rok (niestety) tęż myślałam że to super, ale własnie dogomania mnie oswieciła i zaczęłam czytać składy :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja kupuję animondę 800g, puszka idzie w 1 dzień (na 2 psy) Jako dodatek do jadłospisu, nie daję jej codziennie:)
Znalazłam u siebie w mieście w zoologu za 7,90zł (!), a koło tego sklepu jest kolejny zoolog, gdzie stoją puchy tej firmy za 8,70zł:]
Taniej niż w sklepach www :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements


×
×
  • Create New...