Jump to content
Dogomania

mokra karma ANIMONDA?


kiwi-ona

Recommended Posts

Próbowałam! I nic. :( od 2 dni mieszam mu suchą z puszką Animondy i zaczyna się nabierać , udaje mu się coś tam przeżuć :) Ma chyba dobry humor z nowym rokiem ale pewnie to tylko czasowe i znowu będzie oddzielał suchą od mokrej :/ Dodam że od hodowcy dostaliśmy na początku suchą Belcando, pani mówiła że miska zawsze jest zostawiona i pełna i mały jak chce to sam sobie reguluje pory jedzenia, ale w domu u nas jakiejś rewelacji nie było jadł raz na 2 dni jako 5miesięczny szczeniak, później byłam zmuszona psiaka zostawić u cioci i niestety tam miał gotowane bo się wystraszyli,że nie je suchej - teraz każdy mi mówi że pies już nigdy nie wróci na suche jedzenie..? Ten incydent z gotowanym to już dobre pół roku temu ale jednak. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='anorektyczna.nerka']bo Orijen, jest doskonały., przynajmniej tak twierdzi to, co jest napisane na opakowaniu. Szkoda tylko, że mój pies nie potrafi czytać.

Za ile kupujecie puszki 400g animondy? Ja w zookingu widziałam za 6.50 i to chyba przesada..[/QUOTE]

W naszym fundacyjnym sklepie są po 5,49 a na promocjach po 4,49.

Link to comment
Share on other sites

Animonda to bardzo dobra mokra karma,ale ja używam jej dla mojej laby tylko do dosmaczania suchej karmy,bo żywienia samą mokra dużego psa to raczej kosztowna sprawa. Bardzo tanio można kupić Animondę GranCarno w zooplusie,teraz jest również w promocji np.6 puszek 800g kosztuje 37,20,a 12 puszek 400g =49,60 + gratis 6 pokrywek na puszki,do tego zamawiając newslettera dostaje się 5% promocji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Kurczę, karmię mojego psa samą Animondą mieszaną z owsianką i to jest jedyna karma która "ogarnia" jego ciągłe biegunki. Dla wyjaśnienia mój pies ma biegunkę po wszystkim, od suchego Royala po kurczaka z ryżem. Wybieram puszki bez drobiu [po drobiu wiadomo, biegunka] i podmarki grancarno albo sensitiv. "Jedzie" na tej karmie od kwietnia, ma lśniącą sierść, masę energii i zero problemów żołądkowych, chyba że zdarzy mu się porwać jakiś kąsek ze stołu [niestety mimo problemów z trawieniem jest bardzo łakomy i kradnie, trzeba chować jedzenie bo po wyjściu z pokoju jest w stanie opracować miskę sosu w ciągu sekund, w zeszłym miesiącu zjadł mi frędzle z firan...] Załamujecie mnie normalnie :( teraz nie wiem, czy jak mu dogotuję warzywa to wystarczy w dalszym ciągu dieta oparta na puszkach? Bo ja nie widzę jego łykającego suche, on po wszystkim innym niz animonda robi śluzem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...