Jump to content
Dogomania

mokra karma ANIMONDA?


kiwi-ona

Recommended Posts

zerknełam na skład tej karmy w sklepie w którym kupuje suchą - wychodzi że jest 100 mięsa. Zastanawiam się czy nie skusić się na puszkę na spróbowanie. Chciałabym zrobić z tego hmm... smaczek na szkolenie;) Tylko czy się nada? Jak to w ogóle wygląda? Jak pasztet czy może ma większe kawałki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W stacjonarnym sklepie u mnie raczej nic nie ma;-) Mamy jeden zoologiczny z niewielkim wyborem. Prawie wszystko kupuje on line. W tym w którym robię najchętniej niestety nie ma. Ale w innych są. Ale taki całkowity pasztecik byłby fajny do zlizywania z palców ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest papillonek

Moja sucz świruje jak tylko otwieram puszkę ANIMONDY dla szczeniaczków(chociaż dużo chętniej zjada te małe paszteciki).Może i ma to konsystencje pasztetu ,ale ją tam kawałki mięsa i pachnie dośc ciekawie,więc jest godne polecenia :)Niedługo wyjeżdzamy i zostawimy psa w hoteliku :( trzeba będzie znowu zaopatrzyc się w animondę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Moja jamniczka na początku uwielbiała Grancarno, tą dla szczeniaczków. Jadła ją przez jakieś 2 miesiące na zmianę z suchą Acaną.
Niestety chyba się jej przejadła, albo za bardzo jej posmakował gotowany kurczaczek, bo teraz zjada, ale jakby od niechcenia... A ja szczęśliwa, że jadła zaopatrzyłam się w 40 dodatkowych puszek :( I teraz to wygląda tak, że jak nawet zje pół puszki, to już takiej co była w lodówce i się ogrzała to nie ruszy. A że jest mała, bo ma dopiero 6 miesięcy to zjada pół puszki, a reszta idzie do śmieci :(
Wybredne się to zrobiło, że szok...
Więc gotuję kurczaczki :) Najchętniej zjada obrane mięsko z rosołu + włoszczyzna z rosołu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Ja już animondy niestety nie kupię,bo co prawa 5 razy to mało,ale zdążyłam się przekonac,żemój piesek ma jednak mało pojemny żołądek i puszka zjedzona w 2/3 ląduje w koszu.Przynajmniej wiadomo,że to mięso skoro się psuje.Jakbym miała większego psa to na pewno kupowałabym tą karmę.Narazie zostaje przy pasztecikach 150 g.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zasmaczam moim terierkom suchą karmę Animondą. Jedzą nawet chętnie (tzn chętnie Animondę, z suchym różnie). Jednak do zasmaczania bardziej sprawdzała się mokra karma Bozity, była łatwiejsza do wymiesznia z suchym, miała też przyjemniejszy zapach i po zasmaczeniu nią psiaki chętniej wyjadały suche z miski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whitewestie']Zasmaczam moim terierkom suchą karmę Animondą. Jedzą nawet chętnie (tzn chętnie Animondę, z suchym różnie). Jednak do zasmaczania bardziej sprawdzała się mokra karma Bozity, była łatwiejsza do wymiesznia z suchym, miała też przyjemniejszy zapach i po zasmaczeniu nią psiaki chętniej wyjadały suche z miski.[/QUOTE]
Spróbuj zmieszać Animondę (z puszki) z wodą i podgrzać - łatwiej zmieszać z suchą i efekt bardziej dla psa pociągający.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

gran carno są ok, ostatnio znalazłam też ciekawe puszki [URL="http://www.kar-ma.pl/dla-psow-karmy-wilgotne-dr.clauders-o_c_162_1.html"]Clauders[/URL] [URL="http://www.kar-ma.pl/dla-psow-karmy-wilgotne-bozita-o_c_150_1.html"]Bozita[/URL] i [URL="http://www.kar-ma.pl/dla-psow-karmy-wilgotne-evangers-o_c_223_1.html://"]Evanger's[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja mam takie małe pytanko.Otoż mój pies jest na codzien na royalu.Co OK.2 dni dostaje trochę animondy.I tu pojawia się pytanie.Ile jej dawać?Tzn. nie ma byc ona podstawą diety tylką taką "przekąską".Teraz daję tak ok. 2 małe łyżeczki czyli ok. 1/7 puszki 150 gram.Tyle wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

nie polecam dawanie samej Animondy
bardzo chwalę tą karmę, ma bogaty skład(ale wydaje mi się że za dużo białka jednak) przez to białko psiaki mi przytyły:)
ale poza tym jest bardzo lubiana przez moje psy, i dzięki niej mają ładniejszą, bardziej błyszczącą sierść
a daję im ją około 2 razy w tygodniu, jako dodatek do chrupek Royala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...