Jump to content
Dogomania

Europejska wystawa słowenia 30.09-03.10.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[quote name='Agappe']hmm 1 października mamy urodziny.. skończymy 8 lat.. czyli 2.10 powinniśmy móc się wystawić w weteranach.. chociaż sędzia do kitu.. trzeba to jednak dobrze przemyśleć ;)
Asia na klubówkę V gr nie zostajesz w niedziele? ;>[/QUOTE]
Będę na Klubowej i Europejskiej (1 i 2.10.2010 r.).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Jadę na tę wystawę - III Grupa. Wyjeżdżam z okolic Lublina.Będę mieć wolne miejsce w samochodzie dla 1 osoby z 1 lub dwoma małymi psami lub z 1 średniej wielkości,do uzgodnienia. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną podróżą - podaję kontakt : tel.665 226 221, e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Mogę zabrać współpasażera również gdzieś na trasie przejazdu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja rezerwowałam hotel/motel ok. 3 miesiące temu i znajduje się on ok. 50km od terenu wystawy, niestety.
Ale cena jest OK. Jedynka 36 Euros, dwójka - 40 Euros. Za psy - 7 Euros.
Rezerwację robiłam przez booking.com. Najpierw wpisałam Celje, noclegi a potem to juz poszło...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Już nie ma miejsc w hotelach? O kurde, a tak chciałam jechać... no cóż, może jeszcze coś znajdziemy...[/QUOTE]
Na pewno coś znajdziecie.
My jedziemy grupa, to i nieraz trudniej jest znaleźć nocleg. A takie pojedyncze pokoje - zdecydowanie łatwiej.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Osoby zainteresowane klubówkami sprawdźcie swoje terminy.
Spryciarze od wyżlowej klubówki mieli pierwszy termin ponad miesiąc wcześniejszy od pierwszego terminu wystawy europejskiej i obecnie już niestety jest drożej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na pewno coś znajdziecie.
My jedziemy grupa, to i nieraz trudniej jest znaleźć nocleg. A takie pojedyncze pokoje - zdecydowanie łatwiej.

Pzdr.[/QUOTE]
No to ja chyba też się muszę zacząć rozglądać, chyba, że macie może jakieś wolne miejsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']No to ja chyba też się muszę zacząć rozglądać, chyba, że macie może jakieś wolne miejsce?[/QUOTE]
A myslisz o busie czy o hotelu?
Bo w hotelu mamy jeden pokój "dwójkę" i wtedy możemy razem tam nocowac. Tylko, którego z chłopaków bierzesz? Ofika?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Osoby zainteresowane klubówkami sprawdźcie swoje terminy.
Spryciarze od wyżlowej klubówki mieli pierwszy termin ponad miesiąc wcześniejszy od pierwszego terminu wystawy europejskiej i obecnie już niestety jest drożej :([/QUOTE]


Uff, na klubówce V grupy do 1.07 jest 40 euro, dopiero potem 50.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Uff, na klubówce V grupy do 1.07 jest 40 euro, dopiero potem 50.[/QUOTE]
Shetanko - a gdzie Ty znalazłas te informacje? Ja do nich pisałam już 3 razy i nie dostałam żadnej odp. a propos cen i terminów. A na oficjalnej stronie tez nie mogę nic znaleźć.
No, chyba, że dodali wczoraj/przedwczoraj...
Zaraz tam wejdę i jeszcze raz sprawdzę.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Shetanko - a gdzie Ty znalazłas te informacje? Ja do nich pisałam już 3 razy i nie dostałam żadnej odp. a propos cen i terminów. A na oficjalnej stronie tez nie mogę nic znaleźć.
No, chyba, że dodali wczoraj/przedwczoraj...
Zaraz tam wejdę i jeszcze raz sprawdzę.

pzdr.[/QUOTE]

[url]http://www.eurodogshow2010.si/en/cac-fci5-spitz-and-primitive-types[/url]
na dole jest link do zgłoszenia w PDF i na nim jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Jeśli już to Ofcio.[/QUOTE]
Byłoby super:)

[quote name='Shetanka'][url]http://www.eurodogshow2010.si/en/cac-fci5-spitz-and-primitive-types[/url]
na dole jest link do zgłoszenia w PDF i na nim jest napisane.[/QUOTE]
Tak, juz tez znalazłam. Dzięki za pomoc:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...