Jump to content
Dogomania

Europejska wystawa słowenia 30.09-03.10.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

My jedziemy na piątek-sobotę (wyjazd w czwartek powrót bezpośrednio po wystawie w sobotę bądź w niedzielę to kwestia na ostatnią chwilę:) Mam wolne miejsce w aucie dla 2 osób najlepiej z małymi psami ale to nie warunek:), ponieważ biorę swoje 3 albo 4 psy ale auto jest duuuze:). Jeśli ktoś szuka transportu dajcie znac bo w zależności w ile osób się zapakujemy tak klepnę hotel (na razie jeszcze nei rezerwowałam nic)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Asiaczku zawsze mozna zrezygnowac :)[/QUOTE]
Tak, i właśnie tak zrobię. Zarezerwuję o pokój/dwa pokoje więcej i najwyżej zrezygnuję:)

[quote name='Tecia']My jedziemy na piątek-sobotę (wyjazd w czwartek powrót bezpośrednio po wystawie w sobotę bądź w niedzielę to kwestia na ostatnią chwilę:) Mam wolne miejsce w aucie dla 2 osób najlepiej z małymi psami ale to nie warunek:), ponieważ biorę swoje 3 albo 4 psy ale auto jest duuuze:). Jeśli ktoś szuka transportu dajcie znac bo w zależności w ile osób się zapakujemy tak klepnę hotel (na razie jeszcze nei rezerwowałam nic)[/QUOTE]
Mam ten sam problem:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']My jedziemy na piątek-sobotę (wyjazd w czwartek powrót bezpośrednio po wystawie w sobotę bądź w niedzielę to kwestia na ostatnią chwilę:) Mam wolne miejsce w aucie dla 2 osób najlepiej z małymi psami ale to nie warunek:)[/QUOTE]

a miejsce dla dwóch osób i jedngo lub dwóch seterków się znajdzie ? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabra']Asiu, zarezerwuj więcej pokoi najwyżej komuś odstąpisz ;-) (nie wykluczone że mnie)[/QUOTE]

Wy już rezerwujecie sobie pokoje a ja nie mogę doczytać się terminów, opłat i sędziów np. dla X grupy.
Strona ich od dwóch dni nie otwiera się.
Gdzie w takim razie szukać informacji szczegółowych?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne za info.
Strona europejskiej w przebudowie, nadal nie otwiera się, a co do klubowej dla chartów, to wygląda zachęcająco pod względem terminu ale cierpliwie czekam na sędziego dla c.p. no i na otworzenie się strony, co zamknięta.
Gdzie macie noclegi, jeżeli to nie tajemna nowina?
Jeżeli tajemna - poproszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...