Jump to content
Dogomania

Europejska wystawa słowenia 30.09-03.10.2010


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Coyote Ugly FCI']Ponawiam pytanie jak płacicie za wystawe ??/[/QUOTE]

Karta kredytowa, wygodnie i tanio bez dodatkowych opłat za przelew :)
Sprawdzony sposób zawsze ciesze się jak jest możliwość opłacenia wystaw zagranicznych kartą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam mały problem. Wpłaciłam pieniądze na konto. Teraz właśnie zgłaszam psa przez formularz internetowy- już zgłosiłam ale na końcu wyskoczył komunikat, że zgłoszenie będzie przyjęte jeśli natychmiast zapłacę za wystawę kartą. Co mam teraz zrobić? Jesli juz zrobilam przelew na konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Hymm no to zostaje wypełnienie formularza i biegusiem na poczte _ liczy sie stempelek pocztowy . Proponuje wysyłac poleconym i napewno bedzie OK[/QUOTE]
I tak zrobiłam.

Wygląda na to ze zgłoszenie można wysłać albo przez formularz internetowy ale pod warunkiem że zaraz po rejestracji psa płacimy za wystawę kartą (w innym wypadku po chwili zgłoszenie jest anulowane), albo przez pocztę polską. Zgłoszeń mailowych i przez fax nie przyjmują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Szukam transportu na wystawę dla jedej osoby i jednej półtorarocznej golden retrieverki - wystawiamy się w piątek, chętnie zostaniemy też na sobotę (mamy klubowkę). Jeśli ktoś ma miejsce to prosze o kontakt na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Oczywiście dzielimy koszty podróży :)[/QUOTE]
Ja szukam na te same dni, 1 osoba + 2 grzeczne psiaki(basenji i gończa szwjcarska)
Oczywiscie też z podziałem kosztów.

Link to comment
Share on other sites

zgłoszone , opłacone bez problemu on-line a pierwszy raz tak zglaszalam wiec dumna jestem :D

my będziemy jechac piatek-sobota. Będzie miejsce w aucie na pewno dla jednej osoby i średniego psiaka (musze pogadac z małżem czym jedziemy i wtedy moze nawet dla 1 osoby + duzy pies albo dwa male.

jak co to kontakt [email][email protected][/email] lub gg 3267175

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mamy przeogromna chec wyjazdu na europejska...niestety nigdzie nie mozemy znalezc noclegu...Pliss...moze ktos cos wie, gdzie mozna przenocowac z psami...w tej chwili juz cena i warunki nie sa istotne...prosze podeslijcie jakies namiary....Pozdrawiam Asia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...