Jump to content
Dogomania

Pies czy suczka?


Asia_

Pies czy suczka?  

662 members have voted

  1. 1. Pies czy suczka?



Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam i psa i sunie-ale prawde powiedziawszy bardziej odpowiada mi psi charakter-lubie sobie z moim boksem popyskowac,poprzepychac sie,ponapierac na siebie cialem(to takie nasze poszturchiwanki,z ktorych maly jest zadowolony i szczesliwy).

Ale czasami uciazliwe jest,gdy 38 kg miesni bez tluszczyku skacze na mnie dla zabawy i wtedy doceniam delikatnosc suczki.

Przeszkadza mi tylko,ze moj maly lubi psie awanturki,czego nie moge powiedziec o suni.

Jezeli chodzi o wiernosc,przywiazanie i czulosc-nie widze zadnej roznicy miedzy psem a sunia-u mnie w domu oczywiscie.

Ale kocham je jednakowo.

sylwia&boksery

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam i to i to. Każde ma swoje plusy i minusy. Suczki napewno są polulniejsze, milsze,spokojmiesze itp. Minus to napewno cieczki. Ale z drugiej strony niektóre psy dostają głupawki gdy w pobliżu jakaś sunia ma cieczkę. Psy są takie bardziej "męskie". Ale sami wiecie z psami tak jak z ludźmi. Czsami niektórzy faceci (psy) są gorsi od kobity (suczki). No i na odwrót. Trudny wybór. Sama nie wiem co bym teraz wolała. Chyba jednak suczkę. :D A mój mąż pieska. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja będę miała suczke. Myślę, że suczki są bardziej spokojne i łatwiej je ułożyć niż psy. Coprawda dwa razy do roku maja cieczkę i w tym okresie trzeba szcególnie jej pilować, jęli nie chcesz mieć niechcianych szczeniaków (chyba że chcesz mieć gromadkę szczekających "potworków"!!!) Za to psa trzeba pilnować cały rok, bo jest w stanie pójść na obchód osiadla w poszukiwaniu jakiejś suni. (podobno psy kastrowane nie uciekają tak często, ale zawsze zdarzają sie wyjątki)

Pozdrowienia! zyczę udanego wyboru!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Sunia i jeszcze raz sunia!!! :D upewniłam sie na 100% ze nie chce psa po tym co zobaczyłam podczas cieczki mojej suki :evil: na spacerku psica kucneła sobie na siusiu a ze spora jest to i ilosc była znaczna :D :D ledwo skonczyla podbiegł pies na smyczy takiej automatycznej kilku metrowej i zaczął pić siuski mojej suni.Tak mlaskał i chłeptał a własciciel stał obok i nic!! :evil: :evil: zrobiło mi sie niedobrze na samą mysl o przytuleniu takiego psa i jego beznadziejnym zachowaniu!!!!! :evil: do tej pory mam obrzydzenie :evil:

Link to comment
Share on other sites

Mamy same suczki.I tak jest ok.Ale jeśli w pzryszłości miałabym mieć psy to tylko psa i suczkę :wink: .Jeśli tylko jedno,to niewiem chyba zależy czy ze schronisak czy z hodowli....Z hodowli psa ze schroniska sunię.Może wyszłoby z tego,że jestem materialistką ale tak sobie myślę... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='dominika_81']Pies! Nasłuchałam się już opowieści o tym jakie są problemy z suczkami podczas cieczki i wolę się na nie nie narażać :wink:[/quote]

buahahahaha jesli kupujesz psa po to zeby miec cos futrzatego w domu,to pies wystarczy,ale jesli chcesz miec jeszcze w tym futrzaku przyjaciela to tylko i wylacznie SUCZKA!!

Takie moje zdanie,pewnie i wiekszosci was,ktore miały psa i suczke.

Pomimo ze tak sadze(I TAK JEST!!!)to i tak kocham rownomiernie moje futrzaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...