Jump to content
Dogomania

PONy w Poznaniu


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

A ja się nie wybieram albo wybieram sam bez psa. Chociaż pewnie sobie daruję, bo w Poznaniu tych PON-ów ostatnimi laty niezbyt dużo i nie bardzo jest co oglądać. A psa nie pokazuję, bo tego dnia jest w Wawie wieczorem taki fajny-fajny koncercik, na który nie moge nie iść...

Natomiast po 8 stycznia 2004 - jeździmy bez przebaczenia i do skutku :) (tzn. pewnie od Katowic ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Życzę Wszystkim "PONODOGOMANIAKOM" powodzenia w Poznaniu - choć walka będzie niekiedy "bratobójcza" :) Liczę na obszerne relacje z kompletem wyników. I pozdrawiam.

(Szkoda, że mnie nie będzie, ale taka impreza bez psa to jednak za drogo (zwłaszcza, że od tego miesiąca koniec z ulgami :( ) No i ten koncert...

Ale w przyszłym sezonie sobie odbiję - mam nadzieję...)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że dobrze zrobiłem, że darowałem sobie Poznań... I to zarówno jako widz i jako wystawca. Skoro był burdel jeden wielki to trafiłby mnie na bank szlag :/

Gratuluję wszystkim rezulatów, a zwł. CWC kończącego Ch.Pl. dla TARKI z Gangu Długich i Zw.Mł.Pl. dla ZALOTNEJ TRAMPERUS z Czańca.

A rodzice mojej Latam znowu podwójne Zwycięstwo - tym razem Polski....

A poniżej foty Latam, które robiliśmy sobie zamiast jechać do Poznania ;)

ikona90.jpg

ikona84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...