Jump to content
Dogomania

Galeria Amonka


Tusia_is

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś dopiero przeczytałam o Waszej decyzji , ze wszechmiar trudnej , ale myslę , że słusznej .Czasem trzeba iść za głosem serca innym razem za głosem rozsądku .Jakze cudowny byłby świat gdyby nie było takich rozterek .
Trzymajcie się cieplutko , jesteście Razen SILNI:calus:

Link to comment
Share on other sites

Witam Teklunia a pracowicie ale bylo spokojnie Spadł snieg Amonek sie cieszy szaleje .....dzisiaj pieknie zjadł tylko martwi mnie to jego spanie troszeczke.......:(:(Ale ogolnie to był cudownie spedzony razem z Amosiem dzien ......buziaczki dla Was .......:calus:
A jak u Was jak przygotowania do świat TEN zdrowy szystko w porzadku u Was.........

Link to comment
Share on other sites

Super, ze mieliscie fajny dzien- podziwiam Ciebie i Twoja decyzje, bo wiem, ze byla cholernie tudna. Al trzeba wierzyc i prosic Boga , o to, co dla nas najwazniejsze.
Teraz kochani - do Swiat trzeba sie szykowac i preznenty kupowac - Co dostanie Amos??? Bo Gutek jego ukochane zwacze caly wor, tylko czy my ze smrodu wytrzymamy, ale co tam.. co sie nie robi z milosci....

Link to comment
Share on other sites

no Sota to ja wspolczuje nie nawidzę tego zapachu brrrrrrrrr.......Amoś dostał dwa kartony ciastek nie mogłam sie powstrzymac i dostal juz ....... Pozatym to dzis naparwde było w porzadku ...... jest szczesliwy Amoś naprawde widac ze jest ......to najwazniejsze....... a Wy przygotowania pełna para nio ja kukam i widze wiele ciekawych przepisow u koleżanek szaleja na całego.......Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[B]Tusia[/B], jesteście oboje Ty i Amonek wspaniali! I bardzo, bardzo dzielni! Jestem wzruszona, poznałam całą Waszą galerię więc i ja poznałam historię Amonka, tego pięknego, radosnego psiaka - Twojego przyjaciela:-D I dołączam do grona osób, które ślą Wam same cieplutkie myśli i trzymają kciuki za to aby spełniło się Twoje Marta marzenie:kciuki::kciuki:...i koniecznie wymiziaj i wycałuj ode mnie tego misiaczka:-D

Link to comment
Share on other sites

Mmbbay.....witamy ciesze sie ze do nas zagladneliscie .....Amonek jest wspanialy i wiem ze nikt by nie poznał ze jest chory.....:(:(:( Ja wiem kiedy czuje sie gorzej kiedy jest zle ......ale jestesmy bardzo szczesliwi razem ...........i bedziemy jak najdluzej..............Pozdrawiamy i przesylamy buziaki......:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...