Jump to content
Dogomania

Galeria Amonka


Tusia_is

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich niestety stary rok zakonczylam w szpitalu...........:(:( ale wróciłam i staram sie powli wracac do zdrowia........Amos zle zniosl rozstanie ale nie mialam wyjscia musiał zostac pierwszy raz beze mnie...... U nas narzie jest dobrze choc Amonek duzo w domu przesypia......na spacerach jest zywy szaleje ........... za niedlugo jedziemy na kontrolne badania .....ale tylko na nie ....Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i zyczymy szczesliwego Nowego Roku ..... aby ten przyszły nie był tylko gorszy od poprzedniego.................

Link to comment
Share on other sites

ja mam taka nadzieje bo tamten zły rok za Nami teraz musi byc juz tylko dobrze ......... pozdrawiamy Was dziewczyny serdecznie ........Teraz nadrabiamy stracony czas z Amosiem ale miałam takie przywitanie ze az sie poplakalam Moj kochany Amoś......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nio całusy były takie ze ledwo oddech łapałam ....ale ta jego radosc.....te jego oczy ktore tak patrzyły na mnie pytając gdzie byłas dlaczego mnie zostawiłaś........teraz nie mogę sie ruszyc nigdzie zaraz jest przy mnie a jak idziemy na wspolny spacer ( niestety moge na jeden dziennie narazie ) to jest tak szczesliwy ......wrocil mu apetyt karme na podwórku podczas spacerow znow zjada z apetytem...... Amoś to ta iskierka ktora mnie popycha ....ktora powoduje ze życie nabiera szczescia po tym wszystkim ......on jest WSPANIAŁY........:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Teklunia niestety to co myslalm ze przez zime sie nie stanie stalo sie mocznik urosl bardzo Ami schudl 5,5 kg w przeciagu tygodnia czysci go nie je :( dzisiaj bylismy lekarz chcial pobrac krew podpinac spowrotem pod kroplowki .........to była najtrudniejsza decyzjia w moim zyciu .......:( ale powiedzialam nie ......kiedy Amosiek popatrzył na mnie nie zapomniałam co mu obiecałam ...........:bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...