Jump to content
Dogomania

Dyskopatia jamników


Guest piccolo

Recommended Posts

Guest piccolo

Czy ktoś z Szanownego Grona posiada informacje o tym jak, u kogo i za ile najlepiej leczyć dyskopatię u jamnika. Problem dyskopatii jest duży, bo jamnior ma jakieś 130 cm długości i waży ze 20 kg (nie ja go tak spasłem :( ). Preferowane miejsce kuracji - Warszawa.

Będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

:eek3: o my gooooodnes :o 20 :o
My nasza leczylismy (wypadniecie kregow) na Schroegera. Ale to bylo 5-6 lat temu. Nie pamietam co dokladnie dostawala :( ale na pewno to byly sastrzyki ze sterydami. Po tych lekach ma chora watrobe. No ale nie dalo sie inaczej. Pierwszym doktrem ktory nas przyjal byla dr. Toporkiewicz a potem jej maz (ortopeda)
Owszem, Kaja zostala wyleczona-chodzi. Ale nie stawia lapek tak jak powinna. Jedna lapke ma slabsza od drugiej.

Ale pierwsze co ten ktos powinnien zrobic to [b]odchudzic psa!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

to ze wazy te 20 kg to chyba nie oznacza ze ma tyle wazyc?! nie mozna zastosowac jakiejs diety - nawet trzeba! Taki pies nie moze tyle wazyc, litosci :-? Ani dla czlowieka ani dla psa nadwaga zdrowa nie jest, o czym chyba pisac nie musze.
Wiec skoro piszesz, ze nie Twoja wina to chociaz postaraj sie nie wiem czy namowic wlascicieli - o ile nim nie jestes - do diety, albo pomoz...psu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Psinka musi bezwzględnie schudnąć! Dyskopatia u jamników prowadzi najczęściej do paraliżu.
Na SGGW jest lekarz, który zajmuje się takimi dolegliwościamu. W przypadku porażenia nerwów w wyniku dyskopatii, przeprowadza także operacje. Niestety nie znam jego nazwiska, ale myślę, że jeśli skontaktujesz się z kliniką, to otrzymasz pomoc i namiary na tego lekarza.
Moja suczka też była gruba i porażenie nerwu było tak głęboki, że niestety nie dało rady jej uratować...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Psinka juz raczej nie schudnie. Ale mimo swej wagi nie wyglada zle, bo rozmiarem przypomina berdziej Corgi iz jamnika. Chyba, ze cos sie zmienilo....[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS]Pikus, jedz z nim do dr Wisniewskiego, on mi Kenie poskladal to i z Admiralem sobie poradzi. Przyjmuje w Multiwecie na Gagarina i na Szroegera (228345453)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]BTW co tam slychac u ciebie?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie możesz iśc do dr Grzegorza Rupińskiego,postaram się znależć namiary i jutro Ci podam.Od wielu lat zajmuje się głównie jamniczymi kręgosłupami.
Ale zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami,taka waga i chory kregosłup to makabryczne połączenie :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kochani, mam jamniczkę z dyskopatią, dostaje leki i jest od wczoraj poprawa. Ale mam pytanie, jak rozwiazać sprawę przenoszenia jej na trawniczek w wiadomych celach, bo wykluczone jest branie na ręce? Do ogrodu mam wprawdzie 6 schodków, ale piesek niechętnie wstaje i jakoś muszę ją przetransportować na siusiu? Na kocu? W dwie osoby? Ma moze ktoś doświadczenie? Teraz przeniosłam ją w jej koszyku, ale jest za wielki i miałam kłopoty w drzwiach :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Witajcie,
Chciałam odświeżyć wątek, tutaj zagląda więcej właścicieli jamników, dlatego piszę również tutaj.
Obecnie razem z chłopakiem zmagamy się z dyskopatią u jego jamnika. Niedowład tylnych łap, 8 dzień zastrzyków. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z wetem, ale chciałabym usłyszeć też opinie od kogoś, kto miał już taki problem. Utworzyłam wątek, tyle, że w innym dziale. Jeśli ktoś zechce zaglądnąć, będę wdzięczna.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215231-Dyskopatia-u-jamnika[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...