Jump to content
Dogomania

Impreza w Soplicowie - Cichowie


bagi

Recommended Posts

Spytko

Ale nie trzeba mieć charta, żeby sie tu udzielać. Poza tym mozesz na przykład załozyć temat z pytaniem, które na przykład najbardziej Cię nurtuje, czyli "Chart a jego myśliwska natura. Problemy właścicieli chartów we współczesnym świecie wraz z konkretnymi przykładami" ;)

Złośliwy Małżonku Bagi

Na jakiej stronie masz te fotki?

Link to comment
Share on other sites

Spytko

Ale nie trzeba mieć charta, żeby sie tu udzielać. Poza tym mozesz na przykład załozyć temat z pytaniem, które na przykład najbardziej Cię nurtuje, czyli "Chart a jego myśliwska natura. Problemy właścicieli chartów we współczesnym świecie wraz z konkretnymi przykładami" ;)

Jakbym taki temat założył , to dostałbym mnoooooostwo nieobiektywnych odpowiedzi od zakochanych w swoich chartach właścicieli. :lol:

Ewntualnie mógłbym spróbować włożyć kij w mrowisko. spytać się jaki chart jest najlepszy, najładniejszy, najinteligentniejszy itp. :wink: Przewagi np. polskiego nad afganem, lub wilcarz a saluki. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym taki temat założył , to dostałbym mnoooooostwo nieobiektywnych odpowiedzi od zakochanych w swoich chartach właścicieli.

Nie bądź taki pewien.

Ja pomimo całej miłości do moich Ziutoli, mogę Ci tak obiektywnie poodpowiadać, że nigdy charta nie zapragniesz !

Link to comment
Share on other sites

Nie bądź taki pewien.

Ja pomimo całej miłości do moich Ziutoli, mogę Ci tak obiektywnie poodpowiadać, że nigdy charta nie zapragniesz !

To dlaczego trzymasz jeszcze te wredoty :wink:

Już Wirka pisała, że polskie są najwredniejsze. :lol: Nie to co mój PON,

ale jakoś tak ostatnio zaczynają mi sie właśnie polskie coraz bardziej podobać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...