Jump to content
Dogomania

Arion


kiwi-ona

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='jo_ann']Vectra i reszta ;) piszecie o Arion Premium czy zwyklym?[/quote]
Ja pisałam o Arion L&R :cool3: testowany też był Senior i Light

ale obecnie moje psy zastrajkowały i nie chcą na razie ariona :diabloti:
ale jak pisałam , moim psom służył tylko to wredne matołki są wybredne zwłaszcza trzy które żarły L&R i chwilowa zmiana , jak się znudzi obecna karma powrócimy do Ariona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

:lol::lol:[quote name='bernardynka1234']tak?????? to jaka kupić?? może lepiej brita albo poszukam Ariona tego w srebrnym opakowaniu:)[/quote]
zdecydowanie tak :lol: przecież ten arion z linka ;) nie dość , że cene ma jak z kosmosu , to jest podłej jakości ...

W tej cenie można kupić , nawet taniej właśnie brita , który jest o niebo lepszy.

Link to comment
Share on other sites

pewno to , że to czeska karma , a nie hamerykńska tylko czeska
ja tam lubie knedliczki :diabloti:
Brit nie jest zły :) na pewno lepszy od tych wszystkich friendów ariona i boscha , czapi i pedigri ...
Moje psy żarły i brita i ariona premium ... niestety arion stracił na jakości ....
między pierwszymi partiami karmy a po kilku miesiącach ... to była przepaść jakościowa.
Brit im nie smakował ... ale im 99% karm nie smakuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Przetestowalam rozne karmy "hamerykanskie" od RC, prze NN, Eukanube itd.
Nic jemu nie smakuje - trzeba zanecac.

ps. co do Brita - czeska karma - no tak. Wielu Polakow pokolenia mojej babci niestety nie lubilo Czechow - za Zaolzie - czyzby to trwalo nadal?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Odnawiam wątek, mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe. ;)
Dwa tygodnie temu kupiłam kilkukilogramowy worek Ariona Premium z jagnięciną. Wcześniej przerabialiśmy Brita z kurczakiem, Kapslowi smakowało, jadł ją bez marudzenia, co rzadko się zdarza - kupki fajne, sierść puszysta i mięciutka. Kupiłam Ariona bo słyszałam wiele dobrych opinii o nim, zresztą kiedyś miałam worek dwukilogramowy tego z kurczakiem i był niezły.
Niestety, zawiodłam się na karmie - Kapsel pomimo jedzenia karmy już od kilku tygodni ma fatalne kupki, dzisiaj nawet zaczęły się drobne rewolucje żołądkowe, prawdopodobnie właśnie przez karmę. No i zaczyna nam grymasić przy jedzeniu. Mocno zawiodłam się na Arionie, dla mojego psiaka to zupełna porażka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...