Jump to content
Dogomania

Arion


kiwi-ona

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

odświeżam temat.. i jesli ktos ma jakies doswiadczenie z arionem lamb&rice to rposze pisac.. ja sie zastanawiam na d ta karma... w sumie przez cene i sklad.. bo na weta troche wydam.. i tez psu dam troche przrwy w karmie dla aktywnych psow.. aa i jeszcze moze macie jakies doswiadczwenie z wersja light?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='szymoon']i to słyszałem już od 4 osób....
Produkowana poza tym w naszym pięknym kraju, co nie specjalnie służy jakości[/quote]
W kwestii formalnej - karma ARION Premium, o ktorej tu mowa, produkowana jest wyłacznie w Belgii i w Hiszpanii (regionalna odmiana Large Breed), nie jest produkowana w Polsce i nigdy nie była. A co kraju zgadzam się - piękny jest...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='marmara_19']odświeżam temat.. i jesli ktos ma jakies doswiadczenie z arionem lamb&rice to rposze pisac.. ja sie zastanawiam na d ta karma... w sumie przez cene i sklad.. bo na weta troche wydam.. i tez psu dam troche przrwy w karmie dla aktywnych psow.. aa i jeszcze moze macie jakies doswiadczwenie z wersja light?[/QUOTE]

Moja bokserka ma alergię. Przez kilka lat, od wiosny do jesieni, była na lekach. W międzyczasie próbowałam zmieniać karmę. Przetestowałam chyba wszystkie dostępne na rynku karmy dla alergików. I droższe i tańsze. I nic. Juz nie wierzyłam, że cokolwiek może jej pomóc. No i ARION sprawił mi niespodziankę - właśnie wersja lamb&rice. Juz od ponad roku Kluska nie dostała ani jednego zastrzyku.:lol: Wiem na 100%, że to dzięki karmie bo wystarczy, że np. u rodziców zjadła inną i od razu zaczynała się wygryzać, łapy i klatka zaczerwienione itp. itd.

Oczywiście nie powiedziane, że każdy pies będzie reagował tak samo. Wyżej widziałam wypowiedzi, świadczące o tym, że ta karma uczula, a więc jest to sprawa indywidualna i każdy musi wypróbować na sobie - a raczej na swoim psie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

[quote name='Agnes']no nie bardzo - ty dalas performance a ja chce l&b:roll::roll::roll:[/quote]
stary temat ,ale odświeżę i odpowiem :cool3:
l&r i senior mają takiej samej wielkośici granulki.

Moja suka CAO , alergik , pochłania 4 worek ariona l&r i jestem bardzo zadowolona , miała problemy ze skóra , sierść była taka sobie , na innych karmach - ktoś mi polecił ariona i to był strzał w 10 :multi: suka wygląda bosko , poprawa była ogromna już po 2 tygodniach stosowania tej karmy , dodatkowo powiem , ona mieszka w kojcu , na dworze , ma mase ruchu i by nie wyglądała jak kościotrup innych karm musiała dostawać podwójną dawkę lub nawet wiecej - jadła 3 ,3 i poł wora 15 kilowego , ariona zjada 2 worki na miesiąc -dostaje więcej bo ona wszystko spala w ruchu jedna dawka to dla niej za mało .Kupy małe , sierść jak pisałam super , nie spada z wagi , ma mase energii .. jedyny minus to bączysłąwy :evil_lol: ale na innych karmach też smrodziła - widać ten typ tak ma ;)

Doberman zjadł swój pierwszy worek ariona senior i też jestem zadowolona , błyszczy się , przestał gubić sierść , zrobił się jeszcze bardziej energiczny , granulki są spore więc i zęby sobie czyści :p przestało mu niemiło pachnieć z pyska .... Długo jadł Chicopee ,ale postanowiłam zmienić bo zrobiły sie pewne trudności z dostawą karmy , senior mu nie pasował a rybna chwilowo była niedostępna , zamówiłam acane senior i powiem nigdy wiecej acany.Po acanie kupy giganty , smrody że wytrzymać nie można było , sierść fatalna , przez chwile myślałam że on chory czy co , ma ponad 10 lat ... ale to wina karmy , absolutnie mu nie służyła.Teraz Arion , zobaczymy jeszcze kolejny worek jak będzie mu służył ...I jeszcze powiem , że ta karma sycąca jest , doberman mój niezwykle żarłoczny , po chicopee bywał głodny ,ale po acanie to by konia z kopytami zjadł , dostawał półtorej dawki , chudł i szukał całe dnie jedzenia ....teraz się widać lepiej najada :cool1: a dostaje dawke podaną na opakowaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='leszekpw']Jak moze byc Arion Lamb odpowiedni dla psa alergika skoro jest oparty przedewszystkim na pszenicy i kukurydzy które sa w wielu przypadkach alergenami.[/quote]
może właśnie w przypadkach kiedy jedynym alergenem jest kurczak a nie pszenica i kukurydza :cool1:
Moje psy nadal jedzą Ariona i nadal są w doskonałej formie ... a jedzą już go na tyle długo bym mogła powiedzieć czy im pasuje czy nie :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...