Jump to content
Dogomania

Arion


kiwi-ona

Recommended Posts

[IMG]http://www.krakvet.pl/images/arion/arion-standard-junior-15-kg.jpg[/IMG]
Witam,czy ktoś może wie ile ta karma ma % mięsa?
Robiłam pierwsze zakupy dla swojego szczeniaka internetowo więc miałam oczopląs myślałam ,że arion dla szczeniąt jest jeden i kupiłam nie ten co miałam polecony puppy premium .Jak karma do mnie doszła obejrzałam dokładnie worek i nie znalazłam składu procentowego udziału mięsa co mnie zdziwiło bo nawet na najgorszym żarle to jest.Szukałam info w necie i też nie znalazłam. Czy ktoś może się orientuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

anulka to nie jest premium arion.premium to ten dla szczeniat malych i srednich [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-p-1444.html[/url] lub dla szczeniak ow ras dużych [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-large-breed-p-1454.html.ta[/url] wersja ktora nabyłas jest jakości puriny dog chow

Link to comment
Share on other sites

no trudno kupiłam zużyjemy,i tak to lepsze niż sunia(wiek 3 miesiące) jadła u poprzednich właścicieli 3/4 chleb w mleku i 1/4 chapi moczone :) i pewnie stąd ma łupież bo skóra ogólnie źle nie wygląda.
ale i tak nie powinno być tak ,że na karmie arion nie ma procentowego składu choćby te 4% ale powinno być tam napisane,bo za co się płaci 10zł /kg(przy 3kg worku):(

Link to comment
Share on other sites

Anulko...nabylas ...standarcik...
co Ci nie gwarantuje, ze w kazdej chrupce jest to, co na etykiecie - zwroc uwage, ze mowie o CHRUPCE w wersji standart( tam przelicznik jest kilogramowy, a nie chrupkowy)!Inaczej - zupelnie - sprawa przedstawia sie w wersji Premium! Tam kazda chrupka zgodna jest z analiza skladu, co zawiera etykieta. Dodatkowo wersja Premium nie posiada konserwantow, lecz konserwowana jest li tylko witaminami. Nie jest barwiona sztucznie - mam nadzieje, ze zrozumialas o czym pisze
ps. za te wersje przeplacilas niezle.... Przy 3 kg cena worka PREMIUM - to ...30 zlociszy:) W klubie hodowcy - przy worku 20 kg - 8.12 - wersja PREMIUM oczywiscie:)

Link to comment
Share on other sites

sunia dostaje do tego fawital dla szczeniąt i tran.
tak rozumiem o co chodzi,kupuję dobrej jakości karmy dla gryzoni o psich dopiero czytam,kilka lat nie miałam psa w domu.
arion ten co kupiłam 3kg kosztował 30zł,premium widziałam potem jak poszukałam za 34 bodajże więc różnica malutka,worki po 15kg były oczywiście bardziej opłacalne,ale nie kupiłabym tak bez próby takiego dużego wora.

edit. tak patrzę po tych karmach i proszę o radę czy następnym razem kupić arion premium czy może brit premium które z tych dwóch będzie lepsze?

Edited by Anulka29
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...