Jump to content
Dogomania

KLUB PSÓW RAS PIERWOTNYCH


gmk

Czy chcesz powstania Klubu Psów Ras Pierwotnych w Polsce ?  

464 members have voted

  1. 1. Czy chcesz powstania Klubu Psów Ras Pierwotnych w Polsce ?



Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie to nie był wypadek samochodowy...raczej zderzenie z łapką 5 miesięcznej basenji, i właściwie moja wina.
Niestety nie obyło się bez pomocy lekarza ale podobno będzie dobrze.
leki biorę i chyba jest mi lepiej. Miałam kilka dni przerwy od zdjęc i komputera bo widzę troszkę podwójnie albo inaczej "skacząco" ...
Wyglądam śmiesznie bo nie mam żadnej opuchlizny na zewnątrz na twarzy i tak dalej,za to oko całe czerwone i i dno oka mocno stłuczone.
Bawiąc się z małym szczeniaczkiem nie wzięłam pod uwagę że mała może mnie tak walnąc i że nie zdążę zamknąc oka...ale cóż ciągle się uczymy...

Pozdrawiam i dziękuję za słowa wsparcia i otuchy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']Nie to nie był wypadek samochodowy...raczej zderzenie z łapką 5 miesięcznej basenji, i właściwie moja wina.

Pozdrawiam i dziękuję za słowa wsparcia i otuchy[/quote]
Oj to naprawde nie za fajnie :( ja kiedyś jak się bawiłam ze szczeniakiem z mojej hodowli, notabene 3 miesięcznym to też tak na mnie wpadł podczas zabawy że podbił mi oko (dosłownie)! No ale jak to się mówi człowiek uczy się na własnych błędach;-)
Pozdrawiam, trzymaj się ciepło gmk;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Ja jestem szczesliwa posiadaczka 4 podengo portugalskich miniaturowych krotkowlosych :).

2 mieszkaja u mnie, a u kolezanki z ktora mamy wspolna hodowle mieszka sprowadzony przez nas reproduktor z Portugalii z najlepszej na swiecie hodowli (ktory juz ma kilka zwycieztw w Portugali :cool3:), oraz import ze Szwecji- boska suczke, niestety charakterek ma lekko wredniasty - :diabloti: (taki zarcik, ale to faktycznie straszna rozrabiara i dominatorka), za to exterier ma wysmienity - nie raz juz jako mlodziez wygrywala z duzo bardziej uksztaltowanym i starszym Zeusem (tym portugalczykiem :) ).

Niestety faktycznie - mam czasem wrazenie, ze faktycznie grupa pierwotnych (moze oprocz tyh najbardziej popularnych czyli Huskich i Malamutow itp.) to sa jakos po macoszemu traktowane, a to najzdrowsza chyba grupa wsrod innych grup :).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Paatrycja']Szczerze?
Bardzo podoba mi się ten pomysł i z chęcią dołączyłabym go do niego mimo, że nie posiadam żadnego psa z grupy V, jednak myślę o podenco ibicenco w przyszłości.[/quote]
Paatrycja:crazyeye:
Może byś się łaskawie zdecydowała jakie psy chcesz mieć w przyszłości i dopiero wtedy pisz coś na ten temat,a nie na każdym forum piszesz co innego zastanów się odrobinę co i gdzie piszesz!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='J.G']Paatrycja:crazyeye:
Może byś się łaskawie zdecydowała jakie psy chcesz mieć w przyszłości i dopiero wtedy pisz coś na ten temat,a nie na każdym forum piszesz co innego zastanów się odrobinę co i gdzie piszesz!!![/quote]

A to niby dlaczego?
Whippety zawsze na pierwszy miejscy ale Podenco to także skryte marzenie, myślę że nie tylko moje.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...