Jump to content
Dogomania

KLUB PSÓW RAS PIERWOTNYCH


gmk

Czy chcesz powstania Klubu Psów Ras Pierwotnych w Polsce ?  

464 members have voted

  1. 1. Czy chcesz powstania Klubu Psów Ras Pierwotnych w Polsce ?



Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oto lista osób które mamy

[color=red]
1. gmk - Piaseczno
2. Savannah - Poznań
3. Basenji - Elbląg
4. Morrisonka - Łódź
5. alanowak - Bytom
6. Andrzej Loango - Piaseczno
7. Małgorzata - Ostróda
8. Karenina - Kraków
9. madja - Warszawa
10. Mariusz - Warszawa
11. agabass - Warszawa
[/color]

Asiaczku czy Ty też się zapiszesz? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madja']ja+ 1 :D sie zglaszamy, poza tym moze pomiedzy swietami jak bedzie wiecej czasu popracujemy nad logiem, jestesmy w tym niezli ;]]
pozdrowienia[/quote]

Fajnie ! Jak już PROFESJONALIŚCI biorą się z zapałem do pracy to czekac tylko sukcesu !

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Oto lista osób które mamy

[color=red]
1. gmk - Piaseczno
2. Savannah - Poznań
3. Basenji - Elbląg
4. Morrisonka - Łódź
5. alanowak - Bytom
6. Andrzej Loango - Piaseczno
7. Małgorzata - Ostróda
8. Karenina - Kraków
9. madja - Warszawa
10. Mariusz - Warszawa
11. agabass - Warszawa
[/color]

:)[/quote]

Savannah Nie mogę nadziwic się Twojej enrgii Jak to dobrze byc z takim ludźmi w nawet wciąż małej grupie !

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja prosze o dopisanie na liste również mojego TZ( Piotr - Kraków ), w razie potrzeby dokupię mu jakiegoś uszatego psiuta :evilbat:
Ach, GMK, czy możesz przesłać mi na mail [email][email protected][/email] projekt deklaracji członkowskiej który opracowałas? Dzieki z góry :)

UPDATE:
Pomyslałam, ze trzeba tez zaczas mysle o tym który oddział nas przygarnie. Poki co wiekszosc potencjalnych członków jest z warszawy, wiec chyba na poczatkem trzebby pogadac z o/ warszawa. Jesli oni sie nie zgodza to bedzie sie szukac innych.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ok to najświeższa lista :)
[color=red][b]
1. gmk - Piaseczno
2. Savannah - Poznań
3. Basenji - Elbląg
4. Morrisonka - Łódź
5. alanowak - Bytom
6. Andrzej Loango - Piaseczno
7. Małgorzata - Ostróda
8. Karenina - Kraków
9. madja - Warszawa
10. Mariusz - Warszawa
11. agabass - Warszawa
12. Piotr - Kraków
13. Mariusz - Bytom
[/color][/b]
Bede ją uzupełniac na bieżaco :) Już coraz lepiej, coraz lepiej jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Lista uzupełniona.
Może rozpropagować to na jakimś ogólnym forum?
zdrówko[/quote]


Jasne, a już i tak wszystkim znajomym powiedziałam ale co oficjane zaproszenie to oficjalne. Moi znajomi to przy takiej masie niewielka garstka !


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ja prosze o dopisanie na liste również mojego TZ( Piotr - Kraków ), w razie potrzeby dokupię mu jakiegoś uszatego psiuta :evilbat:
Ach, GMK, czy możesz przesłać mi na mail [email][email protected][/email] projekt deklaracji członkowskiej który opracowałas? Dzieki z góry :)

UPDATE:
Pomyslałam, ze trzeba tez zaczas mysle o tym który oddział nas przygarnie. Poki co wiekszosc potencjalnych członków jest z warszawy, wiec chyba na poczatkem trzebby pogadac z o/ warszawa. Jesli oni sie nie zgodza to bedzie sie szukac innych.

Pzdr.[/quote]

Jutro wyślę zmieniłam jeszcze tylko częśc dotyczącą danych osobowych i kwestii obowiązujacej ustawy.

Trochę się opóźniam ale mamy tutaj "Sajgon" wciąż w podwarszawskiej miejscowości, która nazywa się Piaseczno, wyłączają prąd a to 8 godzin o to na 15 minut....


Acha, nie myślę by warszawski oddział był najlepszym rozwiązaniem im tam na niczym i nikim nie zależy chyba, że się siedzi komuś nad uchem ....
Jest kilka fajnych oddziałów, które by nas po prostu doceniły i przyjęły z otwartymi rękami.
Nawet na Klubowych V Grupy sędziowie są dobierani specjalnie dla pewnych ras a my jako pierwotni jesteśmy traktowani jak grupa drugiej kategorii. Nikt przecież nie zauważył że "rodzina" się rozrasta a na pewno nie Klub Szpiców i Psów Pierwotnych !!!
Nasze problemy są im tak odległe jak Australia...Coś tam się dzieje ale co to nas może obchodzic... Taka jest prawda z niedalekiej bąź co bądź mojej perspektywy.

Ja proponuję Kielce ! Chociaż z nikim jeszcze tam nie rozmawiałam ale byłam u nich w oddziale, co prawda dawno i tam jest jak w rodzinie i wszystko na swoim miejscu nawet się Panie uśmiechają. W Warszawie jak się wejdzie i jest dużo ludzi to dopóki Cię nie poznają czujesz się jak na lotnisku, a ja nie chcę niczego załatwiac tylko dlatego że znam Panią X czy Y, chcę żeby było normalnie dla każdego ! Myślicie że za dużo chcę ?

Pozdrawiam i czekam na opisy innych oddziałów może uzgodnimy jakąś fajną wersję.



Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie Kielce to może byc Olsztyn, Szczecin, Bytom, Poznań.
Chodzi o to żeby była miła atmosfera, i najlepiej żeby sekcję grupy V psów pierwotnych (przy okazji) prowadził ktoś DOBRY, ktos do kogo odnosimy sie z szacunkiem.

Musicie opisac reakcję na takie pytanie i same opisac jak się czujecie w swoim oddziale, to jak się czuje Savannah w Poznaniu to wiemy - dobrze ale może jeszcze coś dodasz?


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']
to jak się czuje Savannah w Poznaniu to wiemy - dobrze ale może jeszcze coś dodasz?
[/quote]
Tak czuje się dobrze w swoim oddziale. Przedewszystkim, ludzie są tutaj bardzo mili, a sekcje ulywają w miłej i rodzinnej (TAK!) atmosferze. Sekcje prowadzi sędzia, ale głównym jej "kierownikiem" jest osoba która darze dużym szacunkiem. Od niej mam pierwszego psa (Alaske - szczególy, nazwisko na www). Sekcje mamy w drugi piątek miesiąca. Biuro jest czynne codziennie. Jedynie przed wystawa w Poznaniu jest zamkniete pare dni "przed". Ja jestem zadowolona ze swojego oddziału oraz ludzi ktorzy w nim pracują. Jeśli byście chcieli to dowiem się czy taka możliwosc jest (raczej, na pewno jest) i że się zgodza.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...