Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!


AśkaK

Recommended Posts

Dorian był także jednym z argumentów za opuszczeniem miasta i przeprowadzką za do domku, choć nie jedynym :) - rodzina zrobiła się rozwojowa, więc i miejsca więcej potrzebowaliśmy, a ile łatwiej wózej wyprowadzić po 3ch schodkach zamiast z 2go piętra w bloku. Do "pieca" dołożyli też "życzliwi" sąsiedzi. Myślę, że domek także zrobił Doriemu dobrze i tak długo z nami był - nie musiał się wysoko po stopniach wspinać a wiekowemu psu jest, wiadomo trudno.... choć cały czas myślę, czy jednak nie za wcześnie mimo wieku odszedł i czy naprawdę wszystko zrobiliśmy.... Życie niestety nie uznaje korekt. Nie do wiary jak szybko minęło te 8,5 roku. Ochodzą Esperanzo i oddają miesce nastepnym biedakom.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkiego najlepszego PiterzeW i Malawaszko :-)

Dorian miał wiele szczęścia. Nie każdy psiak ma go tyle. Taki Mopek np:
[URL="https://flic.kr/p/orW5uW"][IMG]https://farm6.staticflickr.com/5574/14733312478_0782274ed6.jpg[/IMG][/URL]

W schronisku już od kilku lat, starszy, duży, wycofany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie byłam w stanie tu pisać po tym co się stało... jakby to nie był długi week end, czynny byłby nasz wet i może i by mnie posłuchał i dałoby się jeszcze coś zrobić... a tak pozostała pustką...

Teraz jest z nami jeszcze mondy kochający elektryczność - dziś odgryzł kolejna wtyczke ....ale tym innym razem...

Potrzebuje Pomocy... błąka się u nas pies podobny bardzo do owczarka niemieckiego... nie taki w klasycznej masce, ale tam jest umaszczen ... dziś go widziałam, czarny z podpalanym, samiec...
Może mógłby go ktoś przygarnac na DT, my już nie możemy bo mamy komplet... a może komuś pod kieleckim nowinami zginął??? Nie boi się ludzi.

Niech żyją technologie mobilne -masakra

Edited by Kate1205
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Wczoraj minęła rocznica odkąd nie ma z nami Doriego. Nie, nie zapomniałem, ale przesyt obcowania z komputerem (mam to na co dzień) sprawił, że na urlopie na ile mogę unikam komputera. Zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Ma godnego następcę (Mondy  :evilbat: ) i może dlatego wspomnienia nie wywolują  :sad: .... Jak szybko minął ten rok.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...