Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='glingglow']Zdjęcie z tel, sorry za jakość..
[url]http://img59.imageshack.us/img59/3543/245pj.jpg[/url][/QUOTE]

Super, takie yorki mi się najbardziej podobają!!!

[quote name='blacky764']To i ja wkleje zdjęcia :) Może ciotki docenią kundelka który stał się prawie westem :D

Moja Dejzi przed ścięciem:
[url]http://img28.imageshack.us/img28/2021/obraz267a.jpg[/url]

[/QUOTE]

szczerze następnym razem ją wytrymuj , na fotce nawet widać,że ma cudowny szorstki włos w typie parsona, powinien się świetniw skubac, też jestem za by tak krótko nie strzyc, dodatkowo pogrubiło to psa, lepiej wygląda przed, tylko główka wygląda ładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa']Dziękuję!
Ogonek celowy - właścicielka kocha taką "antenkę" ;)
Z westa był jeden wielki kołtun, do tego strasznie puchaty. Ale udało się :)
Ostrzyc takiego to po prostu grzech :) Dopiero wytrymowany cieszy oko.
Pozdrawiam[/QUOTE]
Piękna główka o w ogóle całość, faktycznie szkoda,że ogon cieniutki bo pasował by grubszy ,żeby przód nie przeważał,ale skoro tak pani psa chce cóz mówi sie trudno.A wcześniej był cięty? czy ta watowatość to ten typ tak ma, ale kołtun był o mamo, szacunek za robotę, a tak BTW to masz własny salonik czy u kogoś pracujesz?tak z ciekawości pytam bo też jestem z Łodzi, a wnętrza nie poznaję:-)

Link to comment
Share on other sites

Boshe Asia jakas ty zdolna !! pieknie go zrobilas (oczywiscie tez zwrocilam uwage na ogon) ale klient nasz Pan
slicznie tylko pogratulowac takiego daru - niektorych rzeczy nie da się nauczyc po prostu trzeba miec dar ! no ale to chyba po mamie odziedziczylas w genach :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe słowa :)
Westik wcześniej strzyżony maszynką, włos bardzo watowaty, dlatego trymowanie nieco pracochłonne.

[quote name='Mudik']Piękna główka o w ogóle całość, faktycznie szkoda,że ogon cieniutki bo pasował by grubszy ,żeby przód nie przeważał,ale skoro tak pani psa chce cóz mówi sie trudno.A wcześniej był cięty? czy ta watowatość to ten typ tak ma, ale kołtun był o mamo, szacunek za robotę, a tak BTW to masz własny salonik czy u kogoś pracujesz?tak z ciekawości pytam bo też jestem z Łodzi, a wnętrza nie poznaję:-)[/QUOTE]
Szkoda ogonka, ale najpierw go przetrymowałam, póżniej poleciał pod degażówki. Taki kaprys właścicielki, też wolę grube "marchewki" ;-)
Wnętrze mojego pokoju :) U nikogo nie pracuje - robię psy znajomych :)

[quote name='leepa']
Ale jaki on był tez cudoooowny przed ostrzyżeniem !!! Zabaweczka puchata :)[/QUOTE]
Niestety przed trymowaniem to z niego filc był ;-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...