Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Grey']Jak bym miał pudla to sam wymyśliłbym fryzurę ,praktyczną , na pewno nie kulę i bez żadnych pomponów .[/QUOTE]

A jak ma sie to do Twojego poprzedniego stwierdzenia, ze psa zawsze nalezy robic wedlug wzorca i okreslania pytan "na wystawe, czy zwyczajnie" jako zenujacych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Jak bym miał pudla to sam wymyśliłbym fryzurę ,praktyczną , na pewno nie kulę i bez żadnych pomponów .[/QUOTE]

A jak ma sie to do Twojego poprzedniego stwierdzenia, ze psa zawsze nalezy robic wedlug wzorca i okreslania pytan "na wystawe, czy zwyczajnie" jako zenujacych?

Link to comment
Share on other sites

Grey, twoje wypowiedzi same sobie przeczą, gdzie wzorzec, gdzie to trzymanie się wyglądu rasy?? Poza tym Igor to pies wystawowy, spadłeś z kosmosu, że nie wiesz, iż lew jest fryzurą preferowaną przez sędziów?? Nie zmuszam nikogo, do cięcia swojego psa w ten sposób, poza tym to co nazywasz kulą jeszcze nią nie jest, nie widzisz tego?? Tylko, że tak krawiec kraje jak mu materiału staje, a Igor ma jeszcze mało włosa. I tak jest to pół psa do pielęgnacji i dużo łatwiejsza do utrzymania fryzura niż puppy clip.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś pudla z pomponami wystawiłbym , bo się na tym nie znałem a teraz takiej głupiej fryzury swojemu psu nie zrobiłbym.
Oczywiście uwzględniłbym część elementów i wprowadził swoje pomysły .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Kiedyś pudla z pomponami wystawiłbym , bo się na tym nie znałem a teraz takiej głupiej fryzury swojemu psu nie zrobiłbym.
Oczywiście uwzględniłbym część elementów i wprowadził swoje pomysły .[/QUOTE]

I to pisze groomer?? A fryzy sznupków czy yorków już nie są głupie?? Taki z ciebie groomer jak z koziej d... trąba Greyu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Kiedyś pudla z pomponami wystawiłbym , bo się na tym nie znałem a teraz takiej głupiej fryzury swojemu psu nie zrobiłbym.
Oczywiście uwzględniłbym część elementów i wprowadził swoje pomysły .[/QUOTE]

ciekawe jak ta fryzura wyglądałaby ? pysk zarośnięty, łapy wygolone, tułów nierozczasany podczas suszenia? :>
a moze kup sobie pudla sznurowego?

Link to comment
Share on other sites

Opisy groomingu Greya to po prostu żenada:-o
Do tego brak fot, bo podejrzewam wszyscy byśmy od razu określili jego profesjonalizm:roflt:


A wciskanie mi grzebienia to już przesada - ja nie kupiłabym od Ciebie Grey żadnego sprzętu - wolę profesjonalne sklepy:razz:

I pochwalę się - znowu dostałam pochwałę od Sędziego na wystawie za super szatę mojego psa:multi: - mam to na karcie ocen:lol:;-)

Link to comment
Share on other sites

Szczere gratulacje za pochwały , ale jak wystawiałem ,to też miałem bardzo dobre noty i nie miałem doświadczenia .
Czym panie skracają włosy na uszach ?
Doginka jak widziałem stale szczotkę , a ja używam tylko bardzo uniwersalnego grzebienia, to chciałem służyć pomocą .
To kup sobie w Germapolu i sprawdź , ale i tak się nie przyznasz , że nie masz racji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']LadySwallow jeżeli piszesz ,to złośliwość niech Ci nie przeszkadza w myśleniu ,bo pokręciłaś w tej wypowiedzi .[/QUOTE]

Oczywiście, że nie pokręciłam - swoimi opiniami straszysz ludzi, którzy chcieliby przyjść do Ciebie wystrzyc psa na wystawę - skoro mówisz, że nie robisz wg wzorca, tylko tak, jak uważasz za praktyczne i stosowne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...