Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kamila']Nie wiem czy w calej Anglii tak jest ale w tej czesci Londynu w ktorej mieszkam jest jakas masakra, wszystkie psy sa jechane maszynka. A jak nie sa to tylko dlatego ze wlasciciele sami proboja je 'robic' i psy wygladaja jakby wpadly pod kosiarke. Najgorzej wygladaja chyba sznaucery...Nie wiem z czego to wynika, naprawde :(

Cockermanka - bardzo dziekuje. Postaram sie to jakos przetlumaczyc dalej :)

Jesli ktos ma jeszcze jakies fotki to bede bardzo wdzieczna. Letaa?[/QUOTE]

Przykro mi, ja niestety nie mam wiecej fotek niz wtawialam, teraz troche "wypadlam" z watku, bo zapierdziel w salonie i nawet czasu na kompa nie mam, a i w salonie nie ma nawet kiedy fotki zrobic, bo klienci sie zazebiaja, ale wkoncu cos popstrykam i wstawie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ja też nie rozumiem jak można doprowadzić psa do takiego stanu- po zimie faktycznie jest istny wysyp takich filców. Czasami przyjeżdżają takie paniusie.. piesek Książe ubrany w najmodniejsze ubranko pod kolor stroju kochanej pańci, z obrożą wysadzaną jakimiś kamieniami, zlany obficie perfumami. A pod tym wszystkim jeden filc z odparzoną, zaropiałą skórą, z wlepionymi od miesięcy kupami. Ale pańcia oczywiście bardzo kocha swojego małego pieszczocha, śpią nawet na jeden poduszce i jedzą jednym widelcem :))) Urocze, prawda?

Link to comment
Share on other sites

ubranka to pal szesc...Ale niech mi ktos wytlumaczy jak mozna spac z zafilcowanym smrodem?(sory ale inaczej tego sie nie da okreslic... )
Wczoraj mialam shih tzu...Pies smrodzi na kilometr mimo nie wielkich koltunow...Patrze pod ogon-nie musze mowic co zobaczylam :shake: I jak kto tego nie widzi???I nie czuje??Koszmar...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny mam pytanie, moja mama ma kundelka, miks totalny ;-) czesze go zwykłym furminatorem ale coś słabo podszerstek wychodzi z niego ;-) Pies ma mnóstwo futra - podszerstka. Sierść ta właściwa jest dosyć śliska i raczej nie filcuje się. Zaraz po adopcji był zgolony na króciutko bo sierść miał w złym stanie.

Fotka aktualna, futerko już bardziej mu nie urośnie
[IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/b5gmco.jpg[/IMG]

jakie polecacie szczotki itp. dla niego? Bo szkoda na lato znów go obciąć, a w takim futrze to sie ugotuje :-P

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie , nie o strzyżenie a o szczotke dla psa .
mój pies staffik (całkiem gładka sierść , brak podszerstka jak bokser itp) okropnie lnieje ostatnio , chyba na wiosne bo wcześniej było to w minimalnych ilościach a teraz bardzo dużo , igiełki są wszędzie , mam w domu 2 szczotki(nie takie tanie) , kupione niby dla krótkiej sierści które nic z niego nie zbierają , jaka szczotka się nada ? czy taką sierść da się czymś wyczesać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']mam pytanie , nie o strzyżenie a o szczotke dla psa .
mój pies staffik (całkiem gładka sierść , brak podszerstka jak bokser itp) okropnie lnieje ostatnio , chyba na wiosne bo wcześniej było to w minimalnych ilościach a teraz bardzo dużo , igiełki są wszędzie , mam w domu 2 szczotki(nie takie tanie) , kupione niby dla krótkiej sierści które nic z niego nie zbierają , jaka szczotka się nada ? czy taką sierść da się czymś wyczesać ?[/QUOTE]
Nuka ma troszkę dłuższą sierść niż twój staffik, ale też nie posiada podszerstka. Miałam gumowe szczotki, które podobno miały zbierać super jej sierść, owszem sierść super zbiera ale nie Nuki tylko kota siostry :lol: Kupiłam na allegro furminator i wyczesuje super :)
mam coś takiego [url]http://blog.littlebluedog.org/wp-content/uploads/2009/02/furminator.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny , jestem gotowa kupić wszystko aby tylko działało bo mam w domu wszędzie biało od jego igiełek .
gumową mam taką z trixie podobna wyglądem do tej z konga ale niestety nic nie zbiera , furminator w takim razie kupie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']dziewczyny mam pytanie, moja mama ma kundelka, miks totalny ;-) czesze go zwykłym furminatorem ale coś słabo podszerstek wychodzi z niego ;-) Pies ma mnóstwo futra - podszerstka. Sierść ta właściwa jest dosyć śliska i raczej nie filcuje się. Zaraz po adopcji był zgolony na króciutko bo sierść miał w złym stanie.

Fotka aktualna, futerko już bardziej mu nie urośnie
[fota]
jakie polecacie szczotki itp. dla niego? Bo szkoda na lato znów go obciąć, a w takim futrze to sie ugotuje :-P[/QUOTE]

Ja bym spróbowała jakiegoś gęstszego grzebienia z dłuższymi zębami, u nas jak pies jest w futrze zimowym to najpierw lecę rzadkim grzebieniem, później gęstszym, a na koniec furminatorem. [SIZE=1]Ale obecnie pies został ciachnięty na krótko - pierwszy raz samodzielnie ją goliłam, oczywiście jest koszmarnie w niektórych miejscach, ale włos nie noga na szczęście - odrośnie ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ja bym spróbowała jakiegoś gęstszego grzebienia z dłuższymi zębami, u nas jak pies jest w futrze zimowym to najpierw lecę rzadkim grzebieniem, później gęstszym, a na koniec furminatorem. [SIZE=1]Ale obecnie pies został ciachnięty na krótko - pierwszy raz samodzielnie ją goliłam, oczywiście jest koszmarnie w niektórych miejscach, ale włos nie noga na szczęście - odrośnie ;)[/SIZE][/QUOTE]
dzięki za radę - chyba tak spróbuję ... dziś na spacerze to furminatorem go potraktowałam ;-) To futra tyle się sypało że szok :-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']dzięki dziewczyny , jestem gotowa kupić wszystko aby tylko działało bo mam w domu wszędzie biało od jego igiełek .
gumową mam taką z trixie podobna wyglądem do tej z konga ale niestety nic nie zbiera , furminator w takim razie kupie .[/QUOTE]

Gops, u moich wyżłów np. w ogóle nie działał furminator - ani jednego ściągniętego kłaczka, natomiast dostałam kiedyś w prezencie (w sumie Sajan dostał;)) żółtą, gumową rękawicę, coś w tym stylu:

[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/szczotki_zgrzebla/szczotki_pies/32935[/url]

no i ona spisuje się świetnie, zwłaszcza pod prysznicem, na mokro - wtedy wyłażą tony kłaków:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...