Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

Ilka21 pisząc tak to Ty mnie wręcz obrażasz , bo ja każdą sprawę w tej dziedzinie traktuję bardzo poważnie.Ja kończę jutro ( odfilcowąć , wyczesać i skrócić włos ) w sumie 10 godz. .Jeżeli robiłbym tak jak Ty nożyczkami , to tego nie wykonałbym , a ludzie wypędzili by mnie .
Z tych dwóch postów mogę pomyślić , że nie widziałaś porządnie sfilcowanego psa .
Ty się z tego wyśmiewasz , a ja nie a dla czego ?
Warto się jednak zastanowić co się pisze.Tu nie potrzebne są nerwy i emocje .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dysia-u']Doginka wrzuc jakiego sznupka plissss[/QUOTE]
Chcesz i masz:
Raper
Przed
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VYblHKn-gjU/T0qoKnLqxUI/AAAAAAAAIj0/RSYpgYBxZ98/s640/Lasek%2520w%2520Markach%2520%252893%2529.JPG[/IMG]
Po
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T7b2NIGO4iA/T1qhCP19tcI/AAAAAAAAI20/h-FIE-PrRVM/s640/Holka%2520na%2520cacy%2520154.JPG[/IMG]
Bruno:
Ale niestety nie zrobiłam foty przed;-)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IU0rgALUS2M/T2KiBJvUCDI/AAAAAAAAJF4/EcTZ2Z7V3_8/s640/MOJ_2968.JPG[/IMG]
[quote name='Ilka21']Grey weź ty przestań już bo pisałam ci już o twoich filcakach to jest to samo co moje nożyczki i używam tak samo a przeróbek nie trzeba, chcesz to ja mogę ci pokazać jak i byś nie musiał się męczyć. Czy ty na prawdę myślisz że ja jakas idiotka jestem,mam samych super klientów co przyprowadzają mi psy bez kołtunów, filców? Przestań pisać do mnie w takim tonie bo mnie obrażasz poprostu...Chcesz mi pomóc to naucz jak strzyc pudla wystawowego ale wg wzorca a nie twoich widzi mi się, CTRa czy inne rasy,których u siebie nie mam okazji robić albo podszkól mnie z terierów(bo uważam że mogłabym lepiej je jeszcze robić) ale też porposzę wg wzorca rasy a nie wzorca Greya - jest jeszcze sporo innych ras ktorych chętnie bym się nauczyła albo choć liznęła. Skończ temat tych swoich filcaków i odfilcowywania bo to już nudne i żenujące, każdy na dgm czytał to i wie co masz w tym temacie do powiedzenia i to nie raz. Oprócz tego nie udzieliłes ani jednej dobrej, fachowej rady.[/QUOTE]
Popieram;-)

[quote name='Grey']Ilka21 pisząc tak to Ty mnie wręcz obrażasz , bo ja każdą sprawę w tej dziedzinie traktuję bardzo poważnie.Ja kończę jutro ( odfilcowąć , wyczesać i skrócić włos ) w sumie 10 godz. .Jeżeli robiłbym tak jak Ty nożyczkami , to tego nie wykonałbym , a ludzie wypędzili by mnie .
Z tych dwóch postów mogę [U][B]pomyślić[/B][/U] , że nie widziałaś porządnie sfilcowanego psa .
Ty się z tego wyśmiewasz , a ja nie a dla czego ?
Warto się jednak zastanowić co się pisze.Tu nie potrzebne są nerwy i emocje .[/QUOTE]
Boże 10 godzin to ja nawet nie trymuję psa na łyso:crazyeye:, a poza tym w jakim to języku - pomyślić?:hmmmm::roflt:
Weź Ty się Grey lepiej Polskiego języka naucz najpierw;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Ilka21 pisząc tak to Ty mnie wręcz obrażasz , bo ja każdą sprawę w tej dziedzinie traktuję bardzo poważnie.Ja kończę jutro ( odfilcowąć , wyczesać i skrócić włos ) w sumie 10 godz. .Jeżeli robiłbym tak jak Ty nożyczkami , to tego nie wykonałbym , a ludzie wypędzili by mnie .
Z tych dwóch postów mogę pomyślić , że nie widziałaś porządnie sfilcowanego psa .
Ty się z tego wyśmiewasz , a ja nie a dla czego ?
Warto się jednak zastanowić co się pisze.Tu nie potrzebne są nerwy i emocje .[/QUOTE]
Bo bys chlopie zarobil...:diabloti::lol:
Niestety klienci sa tacy ze chca na juz,najlepiej w godzine i pies ma wygladac jak z katalogu hodowcow albo na tym slicznym zdjeciu w rekamie ...:evil_lol:
Ja bym cie wypedzila jak bys mi psa 10 godzin robil w domu:eviltong::razz:
Prsze bardzo-chcesz nas czegos nauczyc?Przyjedziemy na nauke strzyzenia Ctra-ale wg wzorca FCI... Z checia skorzystam plus pudel rowniez wg wzorca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][url]https://lh3.googleusercontent.com/-IU0rgALUS2M/T2KiBJvUCDI/AAAAAAAAJF4/EcTZ2Z7V3_8/s640/MOJ_2968.JPG[/url]
jakbys używała ołówka i linijki hihi
perfekcja ,[/QUOTE]
Dzięki - rwę włos przy włosie, dlatego tak równiutko wychodzi:lol:
Dziś zrobiłam Gordonka, ale pierwszą fazę rwania, została mi głowa i łopatki - zrobię jutro, bo mi się już nie chce, ale rwałam tylko 40 minut:multi:
I w 10 minut przetrymowałam Lotosa z obrzydliwego podszerstka, którego zebrała się cała reklamówka:crazyeye: Nic to, jutro go rwę na łysielca, bo już czas:lol:

Gordon - I strip;-)
[IMG]http://i43.tinypic.com/10hrclg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/ke6jyr.jpg[/IMG]

A tak to wygląda od góry;-)
[IMG]http://i39.tinypic.com/bk31j.jpg[/IMG]

Jutro dokończę i podetnę na równo firaneczki i będzie kundel odrastał na cacy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczka myśl trochę , to nie boli . Jakie 10 godz . ? jest to suma godz.
Jak byś zrobiła Czikunię to i CTR -a nie byłoby problemu , świetny model do nauki.
Doginka włosy potrzebne są do ochrony skóry i jest to podstawowa zasada i nie można jej przekraczać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Bo bys chlopie zarobil...:diabloti::lol:
Niestety klienci sa tacy ze chca na juz,najlepiej w godzine i pies ma wygladac jak z katalogu hodowcow albo na tym slicznym zdjeciu w rekamie ...:evil_lol:
Ja bym cie wypedzila jak bys mi psa 10 godzin robil w domu:eviltong::razz:
Prsze bardzo-chcesz nas czegos nauczyc?Przyjedziemy na nauke strzyzenia Ctra-ale wg wzorca FCI... Z checia skorzystam plus pudel rowniez wg wzorca...[/QUOTE]
chętnie dam CTRa do odfilcowania,wewnętrzne strony łap i brzuszysko,tudzież broda odrobinke,reszte ogarnełam,pies 6tygodni nieczesany z włosem długości około 15cm,grzeczny i milutki tylko w tych miejscach czesać sie nie lubi,leży i można mu skoczyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Ilka21 Warto się jednak zastanowić co się pisze.[/QUOTE]

Weź zastosuj się do swojej rady i mam prośbę nie wypowiadaj się do mnie bo na prawdę starcę panowanie nad sobą... A jak masz sklerozę to poczytaj na wątku to co pisałam juz ci o twoim odfilcowywaniu itp, bo nie widze sensu bym znowu się nad tym rozwodziła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Doginka lubi być ciągle chwalona, rób jak chcesz bo to nie są prawdziwe sznaucery ( tylko wersja niemiecka).[/QUOTE]
A kto nie lubi być chwalony?:hmmmm:
Z tym, że ja mam świadomość tego, że w miarę dobrze robię sznupki czy to maszynką - bo klienci sobie tego kategorycznie życzą, czy trymowanie na łyso, czy też podtrymowanie, czyli w rollingu;-)
Grey, dostałeś kiedykolwiek pochwałę od sędziego na wystawie za grooming? - bo ja dostałam i to nie jedną:razz:

[quote name='NightQueen']...Dogoinka co ile rwiesz do zera sznupy? jak szybko odrastają?[/QUOTE]
To zależy - w zeszłym roku swoje kundle rwałam tylko raz, poprzednie lata 2 razy w roku, to zależy od rodzaju sierści;-)
Rapera mogę raz w roku, ale za to on ma sierść dobrą do rollingu, Lotos tak samo, Gordona natomiast lepiej wyrwać 2 razy w roku, ale Gordon ma wyjątkową sierść:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Doginka lubi być ciągle chwalona, rób jak chcesz bo to nie są prawdziwe sznaucery ( tylko wersja niemiecka).[/QUOTE]
Człowieniu puknij się w główkę, ja mam czystej linii Amerykany:cool3: Możesz przestudiować rodowody wszystkich trzech moich sznupów - wchodzisz w mój banerek i przekieruje Cię na moją www:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Sznupy mistrzostwo naprawdę :loveu:
a robisz też inne rasy? czy tylko sznaucery? bo chyba nie widziałam innego psa w twoim wykonaniu, a przynajmniej nie pamiętam[/QUOTE]
Robiłam pekińczyki, pudle, yorki i wiele innych, ale na wystawy tylko sznupy;-)Tę rasę uwielbiam i może z racji tego, że sama mam wystawowe sznupki, to tak mi jakoś w miarę możliwie wychodzą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']sznup bomba :p

może mi coś doradzicie? :cool3:
Kala ma praktycznie sam włos okrywowy, śladowe ilości podszerstka ma na szyi i tyłku. Z podszerstkiem sobie poradziłam ale zawsze mam problem z okrywowym :shake: sierść ma od ok 1,5-4cm
macie jakiś pomysł czym ją wyczesać?[/QUOTE]

Gumowym zgrzebłem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Doginka co tak mnie na forum atakujesz ? Odnośnie pochwał , tylko lubię jak mnie klient poleci .
Napisałem ,że nie uznaję amerykanów , ale jak są to trudno .[/QUOTE]
Tak tak...Wiemy ze nie uznajesz Ras uznanych przez FCI,ich wzorcow i wielu innych rzeczy:razz::lol:
Nie uznajesz filcakow,maszynki i wogole to zastanawiam sie po co sie tu wypowiadasz skoro nic nie uznajesz ani zadnej dobrej rady do tej pory nie udzieliles?To jest GALERIA -temat o groomingu tak tylko przypomne:lol:Nie temat pt "Swiat wg Greya"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...