Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A mnie się właśnie nie podobają typowo pudlowe fryzury ;)
Morel to kundel, nie strzyge go wystawowo, bo nie ma takiej potrzeby. Tne go tylko po to, zeby w gorace dni bylo mu chlodniej-przed scieciem chodzil jak zaplakany mop, na pole nie chcial wychodzic, a jak juz to siku i z powrotem do domu. Szkoda psa. A teraz siła go ściągamy z pola na noc :D
I jeszcze coś-ja nie strzyge Morela, tylko chodze z nim do fryzia :) Tak dla rozwiania jakis watpliwosci, bo jak czytam niektore posty, to wydaje mi sie, ze niektorzy mysla, ze ja strzyge :P Ja tylko ucinam to, co fryzjer nie zauważył :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morelkaa']I jeszcze coś-ja nie strzyge Morela, tylko chodze z nim do fryzia :) Tak dla rozwiania jakis watpliwosci, bo jak czytam niektore posty, to wydaje mi sie, ze niektorzy mysla, ze ja strzyge :P Ja tylko ucinam to, co fryzjer nie zauważył :)[/QUOTE]
Nie mów, że za takie "opitolenie" jeszcze zapłaciłaś....omg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']dołączam się z niedowierzaniem do pytania... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]
Tak to jest jak sie mieszka w zadu*iu i to jest jedyny fryzjer. A ostrzyżcie Morelowi łapska... Sukces, jak nie wyrywa ich po 5 min..;/ Szkoda gadania-poprostu jest to jedyny fryzjer do ktorego mam dostep i tyle. Nie ma sensu ciagnac tematu dalej ;) Szkoda nerwów :)
***
Mam jeszcze pytanie takie z ciekawosci. Slyszalam, ze golenie praktycznie do samej skory jest niewskazane dla psow z ciemnym kolorem skory. Znaczy, jesli pies ma skore rozowa/kremowa to wolno, jesli ma taka bardzo jasna, lub bardzo ciemna to nie. Prawda to?
***
Lilix4-zakochałam sie w tych kucykach.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...