Jump to content
Dogomania

h a n d l i n g


wix

Recommended Posts

[quote name='Agasia']W Wawie i okolicach w wystawianiu pomoc ci moge ja - droga[B] Gro [/B] , ale widze ze masa chetnych wiec nie bede "przeszkadzac" :flasings:[/quote]

Jestem "za", ale będzie trzeba sprawdzić, co na to "powie" mój maluszek? Teraz to już zostało niewiele czasu, ale odezwę się po Nowym Roku, może się jakoś umówimy i sprawdzimy jego "podejście" do takiego rozwiązania? Nie mam zielonego pojęcia, jak zareaguje, bo jeszcze nie miał takiej okazji...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dajcie znać, kiedy i gdzie możemy się spotkać po Nowym Roku? Bardzo jestem ciekawa reakcji mojego futrzaka??? Jak zareaguje na to, że nie ma na drugim końcu smyczy jego paniusi?! Może to się okazać bardzo trafionym pomysłem, albo wręcz odwrotnie... Zobaczymy!!!

Link to comment
Share on other sites

Gra gdzies w okolicach 16-20 stycznia mozemy sie umowic gdzies w Warszawie. Ja niestety mieszkam kawalek od Wawy... no ale w sumie gdybys chciala to mozesz do mnie przyjechac <z warszawy sa bezposrednie autobusy> i wtedy to kiedy tylko chcesz i na ile chcesz... :) Mam sporo miejsca do i wybiegania psa i przeroznych cwiczen i prob :cool2: Jeszcze sie mozemy zgadac

Link to comment
Share on other sites

Gra, bardzo Ci byłabym wdzięczna za fotki z wystawy :)

Niestety nie są to moje pociechy lecz znajomego z tej hodowli, właśnie czekam na miot od niego powinien sie urodzic na początku stycznia... Nie moge sie doczekac.

Aha a jak masz może jeszcze jakieś fotki babyków, Valerina Ross Danish Breeze, Archos Canis Teebo, takiej małej tricolorowej suczki z Polcollandu i zdjęcia hodowli Polcolland w porównaniach i na najlepszego reproduktowa to byłabym Ci dozgonnie wdzięczna

prześlij je wtedy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Dzięki z góry :*:*

Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gra, doszły, tyle wspaniałych fote, ja z ringu miałam tylko kilka bo mojemu tacie i wujkowi nie chciało sie robic...

Więc tam widziałas mnie z maluszkami... A co do ich zdjec to wysle Ci wieczorem bo mam tyle do szkoły zadane musze sie wyrobic do wieczora, ale strasznie podrosły i futerka nabrały, piękne już są...

Aha wczoraj mama dzwoniła do znajomego i mówił ze suczka jest gruba ;) To chyba dobrze, czekam az sie urodza, nie moge sie doczekać


Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje tylko ze sie urodzi śniada suczka z białym kołnierzem, no i ze mame do konca juz przekonam... Bo tata to mógłby mieć psa ale dużego, no ale mniejszego łatwiej zawsze przewieść gdziekolwiek ;)

Aha i jeszcze jedno pod koniec listopada skonczyłam 15 lat i czy jak szczeniak sieurodzi i bede chciała go zarejestrować w zwiazku to czy moge na siebie mimo ze nie mam jeszcze 16 lat?

Bo moje koleżanki tez 15 letnie maja psiaki na siebie zapisane...

Jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

Będę próbować, ale sądze ze powinno misie udać, ponieważ znajomy z tej hodowli jest gospodarzem oddziału Chojnickiego, a własnie tam bede chciała psiaka zarejestrować, bo u nas w Gdańsku kiepski jest... I niektórzy już do Chojnic sie poprzepisywali...


Pozdrawiam,
Sheltia

aha a co do tego zdjecia, To pani jest w spietych włosach czy w tych rozpuszczonych z lokami :) Przepraszam za głupie pytanie, ale obie koibety są jeszcze młode, a nie stare baby :]

Link to comment
Share on other sites

W porównaniu z Wami, dziewczyny, my to już stare baby!!! A ja to ta z kręconą, rozpuszczoną szopą... Mając taki naturalny "bałagan" na głowie trudno nad nim zapanować, choćby się chciało... Daj znać, jak będziesz już miała swoją ukochaną sunię!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gazuś a Ty mnie na ringu widziałaś czy tak po prostu komplementem chciałaś rzucic? ;) :P ale dzieki ;) ;)

w ogole zapomnialam sie pochwalić że poznałam Gazusia, a raczej Gazuś poznał mnie, ale bardzo sobie nie pogadałyśmy, bo właśnie minutę przedtem dostałam stresa przedringowego :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...