Jump to content
Dogomania

h a n d l i n g


wix

Recommended Posts

W sumie to ją rozumiem kawior mnie tez nie pociąga :lol:

Chociaz racja - wiele psow czujac ze zaciska sie im cos na szyjce, zamiast sie podpasowac,aby sie nie zaciskalo, zapieraja sie - moj beagle ma to samo, tyle ze u niego zwykly kawalek sera wystarcza ;)
A jak ani serek, ani ciagniecie... to trzeba po dobroci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko da sie zrobic, trzeba tylko dużo ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Pies musi wiedziec ze to jest zabawa, wiec trzeba te bieganie jakos orozmaicić, zabawa na luznej smyczy, przechodzenie w bieg, z piszczałką lub ulubiona zabawka, smakolykiem. Bez treningow nic sie nie osiaignie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Głupia nie jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Bo co ma wylewać siódme poty przed "jakimś" tam sędzią :evil_lol: :cool3:[/quote]

Wygląda na to,że czasem jest cwańsza ode mnie....Obiecam jej,że jak bedzie ładnie biegać,to będę jej czytać na dobranoc bajki o kotach [SIZE=1]a jak nie,to ją ostrzygę i przerobię na swetr[/SIZE]


flashka-g - ja wiem... i ćwiczymy i jest już świetnie,a ona w pewnym momencie sie zapiera i patrzy jakby chciała sprawdzić moją przydatność na stanowisku szefa.Nic,jak to robi w parku,gorzej jak na wystawie jest np.śpiąca. Wtedy ma wszystko gdzieś i tylko łypie.Taka bezczelność pokryta futrem.:evil_lol: Ale się staram...

Link to comment
Share on other sites

A na piłke się nie nakręci ? Może spróbuj tak :
biegaj w koło (w parku ) i w różnych momętach (cześciach koła ) rzucaj jej piłke i puszczaj ringówke. Tak żeby pies nigdy niewiedział w którym pomęcie piła poleci.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny -dziękuję wszystkim za pomoc! Będę próbować do skutku,żeby kudłata obciachu na światówce nie zrobiła ;) . (Jak zobaczycie 2 mopy co szczekają po polsku,to się ujawnijcie :lol: )

Reyes - z piłka w kółko to jest myśl! Jeszcze jak piłkę będzie dostawać wyłącznie przy okazji treningu, to powinno zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

Szukam osoby z Warszawy lub okolic, która nauczy psa zachowania na ringu i ewentualnie albo sama będzie go wystawiać, albo nauczy właścicieli wystawiania psa.
Jest to staffik - suczka, 20-miesięczna, bardzo pojętna.
Warunki współpracy i ewentualne gratyfikacje są do omówienia z właścicielami psa.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

[B]P.S. Dziękuję za odpowiedzi.[/B] Wasze namiary przekazałam właścicielce psa. Mam ndzieje, że wkrótce zobaczę efekty Waszej pracy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a czy ja też mogłabym skorzystac z "usługi";) na worldzie w Poznaniu????? mam dobka i startujemy w klasie szczeniąt w sobotę. to będzie dopiero nasza 2 wystawa i obawiam się, że nie wydolę:lol:, a nie chcę przez swoje partactwo zmniejszyć szanse swojego psiaka? czy będzie ktoś chętny????:painting:?????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dobka']a czy ja też mogłabym skorzystac z "usługi";) na worldzie w Poznaniu????? mam dobka i startujemy w klasie szczeniąt w sobotę. to będzie dopiero nasza 2 wystawa i obawiam się, że nie wydolę:lol:, a nie chcę przez swoje partactwo zmniejszyć szanse swojego psiaka? czy będzie ktoś chętny????:painting:?????????[/QUOTE]

W sobotę też jestem wolna :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...