Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Przeczytajcie, co mi koleżanka przysłała w mailu...

[FONT=Arial][FONT=Courier New][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][B]Żona informatyka pokazując mu zdjęcie: "Kojarzysz człowieka?", "No...", "O 16-tej odbierzesz go z przedszkola"[/B][/COLOR][/SIZE]

:megagrin::shiny::-D:thumbs::bigcool::klacz:

Pzdr.[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']witam sie prawie w samo poludnie :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Jsoooo, jak na DzikimZachodzie...;)

[quote name='bonsai_88'][B]Asiaczek [/B]musisz mi wybaczyć - wczoraj całą noc chodziłam po lesie z Birmą i dwoma przystojniakami :diabloti:...[/quote]
A coś Ty robiła w lesie? :crazyeye:
O to jeszcze z 2 przystojniakami...?:diabloti:


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Asiaczek [/B]musisz mi wybaczyć - wczoraj całą noc chodziłam po lesie z Birmą i dwoma przystojniakami :diabloti:...[/quote]
[I][B]eee mała A Ty nie pozwalasz sobie na za dużo ? :cool3::cool3::cool3::cool3:

Cześć Asiaczku :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przeczytajcie, co mi koleżanka przysłała w mailu...

[FONT=Arial][FONT=Courier New][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][B]Żona informatyka pokazując mu zdjęcie: "Kojarzysz człowieka?", "No...", "O 16-tej odbierzesz go z przedszkola"[/B][/COLOR][/SIZE]

:megagrin::shiny::-D:thumbs::bigcool::klacz:

Pzdr.[/SIZE][/FONT][/FONT][/quote]

[I][B]Moj TŻ to informatyk :evil_lol: dom zawalony kompami bo ma serwis hehehe [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]eee mała A Ty nie pozwalasz sobie na za dużo ? :cool3::cool3::cool3::cool3:[/B][/I][/quote]
Nieee... ani trochę :grins:
[B]
Asiaczek[/B] przecież z dwoma przystojniakami sam na sam w lesie można robić tylko jedno... spacerować :evil_lol:. Nie zapominajcie, że tam też była Birma - przyzwoitka :diabloti:. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że nawet w rękę nie można mnie pocałować :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam link do bazarku obróżek odblaskowych. Ja takie kupiłam dla moich maluchów, mimo, że one rzadko kiedy chodza bez obróżek, a na pewno nigdy wieczorowa porą.
Ale myślę, że gros z Was wyprowadza bez smyczy psiaki i taka "informacja", gdzie on jest w danym momencie - jest dosyć istotna.

Zapraszam! Warto:lol:

[COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/odblaskowe-zawieszki-obrozki-dla-psiakow-na-splate-dlugu-krolla-do-10-06-2009-a-138954/index3.html"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od...54/index3.html[/URL][/B][/COLOR]


Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko mi skacze ale i tak nigdy nie daję rady nadrobić zaległości.
W subskrypcji zareagowałam ze względu na syna na słowo gramy. Natychmiast sprawdzałam co będzie w Dorożkarni 20 ale nie wiem czy Krzyś się wybierze. Ciekawe czy Panowie się znają ...
Przy okazji zwrócę uwagę na piekarnię - Grzybek - gdzieś kiedyś chyba widziałam.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Wszystko mi skacze ale i tak nigdy nie daję rady nadrobić zaległości.
W subskrypcji zareagowałam ze względu na syna na słowo gramy. Natychmiast sprawdzałam co będzie w Dorożkarni 20 ale nie wiem czy Krzyś się wybierze. Ciekawe czy Panowie się znają ...
Przy okazji zwrócę uwagę na piekarnię - Grzybek - gdzieś kiedyś chyba widziałam.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie![/quote]
Czoko - filię piekarni Grzybek mamy na bazarku przy ul. Wołoskiej (od strony ulicy).
Ja tam się wybieram w piątek, choć i dzisiaj pewnie tez zajrze na bazarek po jakies pomidorki, ogóreczki i truskaweczki na jutro...:lol:

[quote name='jamnicze']To ja powiem DOBRY WIECZÓR :lol:[/quote]
A ja powiem od razu
DZIEŃ DOBRY WIECZÓR!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Do usłyszenia , odezwiemy się po powrocie! Liczę na super zabawę, szkoda tylko,że poza moimi mudikami będą tylko dwa pumiki i to aż z Holandii!! i kilka ciekawych ras, mam nadzieję,że będę mieć czas by je zobaczyć. Wszystko się dzieje na 3 ringach, a nie da się być przy każdym z nich jednocześnie, ale może choć pumiki zobaczę w akcji i szpice fińskie, ciekawa jestem o które chodzi o finish spitz czy lapinporokoirę:loveu::loveu:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Asiu wybywamy dziś na największą agilitową imprezę jaka sie do dziś odbyła w Polsce, prosimy o kciuki! W szczególności za pogodę![/quote]
Pewnie do Kozienic jedziecie?
Na pewno będę za Was trzymała kciuki, dajcie z siebie wszystko, a z psiaków wyciśnijcie ostatnie soki!

Udanych startów i dobrej zabawy!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Do usłyszenia , odezwiemy się po powrocie! Liczę na super zabawę, szkoda tylko,że poza moimi mudikami będą tylko dwa pumiki i to aż z Holandii!! i kilka ciekawych ras, mam nadzieję,że będę mieć czas by je zobaczyć. Wszystko się dzieje na 3 ringach, a nie da się być przy każdym z nich jednocześnie, ale może choć pumiki zobaczę w akcji i szpice fińskie, ciekawa jestem o które chodzi o finish spitz czy lapinporokoirę:loveu::loveu:?[/quote]
O, pumiki będą? Jak się wyrobisz, to zrób kilka fotek pumisiom,dobrze?

[quote name='Mudik']Te posty mnie wkurza**************:angryy::angryy: :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/quote]
Nie nerwujsia, złość szkodzi...

[quote name='Maks i Spark']Dzień dobry

[URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1275/1275387asxjx2misy.gif[/IMG][/URL]

A.[/quote]
Jaaaaa, jaki piękny dachowczyk, o pardonsik - europejczyk.:loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...