Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Oooooo, no to ja się nie spodziewałam takiego wyznania;)

Jutro jestescie w W-wie?

Z uwagi na różne przyczyny, jestem ostatnio mało na DGM. Jutro i pojuttrze tez mnie raczej nie będzie lub będę przelotem - w sobote jest krajowa wystawa a w niedzielę - klubowa. Na obu jestem...

Trzymajcie kciuki za nasza ekipe:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Niestety w tym roku Wawkę musiałam sobie odpuścić, bo moje psy łyse jeszcze są. Nie wiem, czy na naszego kluba uda nam się załapać, ale do końca zapisów jeszcze trochę czasu mamy, więc się jeszcze zobaczy;-)
Za to na bank będziemy w Poznaniu;-)

A kciuki za Was będziemy zaciskać:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Niestety w tym roku Wawkę musiałam sobie odpuścić, bo moje psy łyse jeszcze są. Nie wiem, czy na naszego kluba uda nam się załapać, ale do końca zapisów jeszcze trochę czasu mamy, więc się jeszcze zobaczy;-)
Za to na bank będziemy w Poznaniu;-)
A kciuki za Was będziemy zaciskać:thumbs:[/QUOTE]
Mu w P. tez, ale tylko drugiego dnia.
Ale raczej ciężko nam się będzie spotkac, bo hale duże...

[quote name='Izabela124.']Kciuki ode mnie gwarantowane :)[/QUOTE]
Super!
Przydały się:)

[quote name='jamnicze']Kciuki zaciśnięte, powodzenia Asiaczku :)[/QUOTE]
Juz można puścic, przydały sie, i to jak!

[quote name='M&S']Asiaczki jak zwykle szalały, szalały, szalały......;):)[/QUOTE]
Tak szalały, że do tej pory mam sztywne kolana...
chyba sie, niestety, starzeję, bo taki 2-dniowy maraton, to kiedys byłby jak splunął, a teraz... lekka chrypka, sztywne kolana. dobrze, że w głowie jeszcze wsio normalnie (chyba) i ogólnie jest OK:)

[quote name='Izabela124.']Jestem ciekawa wyników :D[/QUOTE]
Już za chwilę...

[quote name='M&S']Ja też:razz:[/QUOTE]
:)
Aniu, przeciez wsie wyniki znasz:)

[quote name='Doginka']Umieram z ciekawości;-)[/QUOTE]
Powstań z łoza boleści i nie umieraj:0 Poczekaj na nasze wyniki - za chwilkę:)

[quote name='Alicja']Wróciłam z wyjazdu . Jak wyniki ??[/QUOTE]
Superowe:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Najpierw napiszę wsie wyniki a obu wystaw, a potem postaram się napisac jakieś "omówienie" tych wyników. A zdjecia - ciężko będzie, bo ludziska robili te zdjęcia, robili, robili.... a teraz ja mam przeglądac cos ok. 1500 zdjęć. Miłe to, nie powiem, ale jednak koszmarek lekki w tym jest, prawda?:)

[B]CAC-Warszawa [/B]- zgłoszono 9 basenji
UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI, puppy class - v.p.1, Best Puppy, [COLOR=#ff0000][B]BIS PUPPY 1!!!![/B][/COLOR]

COLLISTAR Ballada o wędrowaniu, junior class - dosk.1, CAJC
(mam nadzieję, że zielona mi wybaczy, że wstawiłam tutaj wynik jej synka, ale to równiez mój wnuczek;))

Kanibaru FROMAJE FRAIS, open class - dosk.1, CWC

OFI CHILD OF THESTARS Asiaczek FCI, champion class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS.[/B][/COLOR]

TORNEY Asiaczek FCI, junior class - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Naj,Junior.[/B][/COLOR]

SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI, open class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]nowy Champion Polski!!!![/B][/COLOR]

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI, champion class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS, BOB, [SIZE=4]BOG 1.... BIS 3!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, veteran class (prawie 13 lat) - dosk.1, Naj.Weteran, [COLOR=#ff0000][B]BIS Weteranów 3!!!![/B][/COLOR]

Nasza Grupa Hodowlana - [COLOR=#ff0000][B]II miejsce!!![/B][/COLOR]

Tutaj muszę mocno i gorąco podziękować Alicji, Zuzi i Martynie E. za pomoc przy prezentacji grupy, przy prezentacji psów na ringu. ciężko byłoby bez Waszej pomocy:) A czasami wręcz niewykonalnie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A teraz wyniki z Klubowej - zgłoszono 23 basenji.
UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Szczenię[/B][/COLOR]

COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!!!!![/B][/COLOR]
(dla jasności, to mój wnuczek:))

Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2

RICH BOY Asiaczek FCI- dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]Zwyc. Klubu 2013!!![/B][/COLOR]

OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC

UPGRADED JUBILEE LIGHT - w.o.1.

TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, [COLOR=#ff0000][B]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!!!! BIS Juniorów 3!!!![/B][/COLOR]

SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, [COLOR=#ff0000][B]BOB, Zwyc. Klubu 2013 !!!!!![/B][/COLOR]

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.2.

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj. Weteran, BIS Weteranów 2!!!!!![/B][/COLOR]

Hodowla "Asiaczek" - [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Hodowla Basenji 2013, II Hodowla Klubu 2013[/B][/COLOR]

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Suka Hodowlana Basenji 2013, II Suka Hodowlana Klubu 2013[/B][/COLOR]

Kanibaru FROMAJE FRAIS - [COLOR=#ff0000][B]Najlepszy Reproduktor Basenji 2013, Najlepszy Reproduktor Klubu 2013.[/B][/COLOR]d

super, prawda?:)

:multi::multi::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::klacz::klacz::thumbs::thumbs::Cool!:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']Gratualcje! :loveu: Asiaczki są THE BEST! :loveu:[/QUOTE]
Dziękowac:)

[quote name='FredziaFredzia']O kurczę, Asiaczki poszalały na klubówce!
A możesz mi Asiu powiedzieć jak wiesz, BISy weteranów całe?[/QUOTE]
Chyba mam je na fotce, sprawdzę:)

[quote name='M&S']Wszystko się zgadza:evil_lol:[/QUOTE]
Ufffff......

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...