Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']ja sie nie znam na wstawianiu przez takie strony (photobucket czy jaka to?), ja mam swoja podstrone gdzie daje. ale mozesz tez mi wyslac na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawie[/QUOTE]
Deer, Kochana, dzięki za pomoc. Na razie walczę moimi sposobami, ale jak nic nie wyda - będę chodziła po prośbie;)...

[quote name='Maks i Spark']Cześć Dżołanna :)
Fajnie, że masz już finisz remontu
Wygłaszcz maluchy :):):)
A.[/QUOTE]
Jasne!
Ale po remoncie, nie zapominaj, jest jeszcze sprzątanie...

[quote name='PANGEA']to ja cos ssprobuje wstawic
Taki test
Czesc Asiu:
[/QUOTE]
Piękna ta droga... aż się chce wsiąść w autko i pooooojechac....

[quote name='PANGEA']hurrrraaaa Asiu
Udalo mi sie..... hip hip hurra[/QUOTE]
Gratuluję, bo ja nadal walczę i kombinuję...

[quote name='agaciaaa']Ja polecam photobucket do wstawiania fotek- można wstawiać do 60 fotek naraz, co dla mnie jest dużym plusem bo nie cierpię wgrywać każdej fotki osobno ;)[/QUOTE]
Ale tam sa chyba jakies ograniczenia/limity fotek itd... A ja tego nie lubię...

[quote name='PANGEA']Asiu
Poprostu jak wybierzesz opcje, ze nie wstawiasz fotki z wlasnego kompa tylko z zaby, to pod paskiem w ktory wklejasz "kodzik" masz takie okienko z ptaszkiem.... wylacz ptaszka ;)[/QUOTE]
PANGEA, napisz mi, proszę dokładnie, krok po kroku, jak to robisz. Albo może ja do Ciebie zadzwonię i razem przez to przejdziemy, co?

[quote name='Dojo']Hi Joanna, if you don't manage to put some photos inside DGM, I can link my gallery if you'd like to ;-)[/QUOTE]
Yes, please...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Deer, Kochana, dzięki za pomoc. Na razie walczę moimi sposobami, ale jak nic nie wyda - będę chodziła po prośbie;)...

PANGEA, napisz mi, proszę dokładnie, krok po kroku, jak to robisz. Albo może ja do Ciebie zadzwonię i razem przez to przejdziemy, co?
[/QUOTE]
Ok!

Ale Asiaczku Pangea napisala bardzo wyraznie :( wyrazniej sie nie da :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Prosze moze ci to pomoze

[IMG]http://sherry-niunia.home.pl/asiaczek1.jpg[/IMG]

[IMG]http://sherry-niunia.home.pl/asiaczek2.jpg[/IMG]


[SIZE=6]Tego ptaszka odznacz![/SIZE][SIZE=6]
A link do zdjecia wklej w to zolte pole[/SIZE][/B]
[B] [IMG]http://sherry-niunia.home.pl/asiaczek3.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale tam sa chyba jakies ograniczenia/limity fotek itd... A ja tego nie lubię...[/QUOTE]
Ja tez cały czas używam photobucketa i jestem bardzo zadowolona, w tym czasie na żadne limity nie natrafiałam, a już trochę z niego korzystam.
Od razu po załadowaniu jest kod do skopiowania i wklejenia na stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ok!
Ale Asiaczku Pangea napisala bardzo wyraznie :( wyrazniej sie nie da :([/QUOTE]
Ja i tak robiłam, jak napisałaś, ale po rozmowie z PANGEA okazało się, że mam problem z żaba, a nie z DGM. Musze przeczekać ten problem...

[quote name='Zuza i Noddy']Ja tez cały czas używam photobucketa i jestem bardzo zadowolona, w tym czasie na żadne limity nie natrafiałam, a już trochę z niego korzystam.
Od razu po załadowaniu jest kod do skopiowania i wklejenia na stronę.[/QUOTE]
To napisz mi, prosze, ale bardzo dokładnie, jak to robisz. Może i ja spróbuję Photobucket'a...

[quote name='PANGEA']hop hop
To my....
[/QUOTE]
A kto to są "My..."?:lol:

[quote name='Dojo']Watch out everybody B-)

Jelly & Dojo proudly present their wonderful kids :-*

[URL]http://welpen2009.peonydojo.de[/URL][/QUOTE]
Tutaj jest link do fotek małych basków-bobasków z miotu na lit. "O", czyli ostatni miot Jelly. Zapraszam!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Asiaczku :) Bardzo się cieszę, że już jesteś :) :) :)
Próbowałam do Ciebie dzwonić ale miałam pecha, pewnie byłaś akurat na spacerkach.

Maluszki widziałam na linku od [B]Dojo [/B]- słodziaki :)

[quote name='hanacek']Wczoraj [COLOR=Black]se urodzilo [/COLOR][COLOR=DarkRed]Izegbe Hanacek (corka Wahzirka) [COLOR=Black]6 szczeniakow - 2 psiaki tri + sunie tri + 2 sunie rude[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
No proszę, a tu też Wazirkowe dzieci, niech się zdrowo chowają i w dobre domki trafiają :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie mam juz koncepcji, jak walczyć z żabą a do Photobucket'a jeszcze nie mam instrukcji, to wstawię Wam coś śmiesznego. Od koleżanki z DGM, która, niestety, rzadko tutaj bywa...

[U]Analiza wiersza. [/U]

Wiersz jednozwrotkowy, trzywersowy z rymem sylabowym, z równomiernie rozłożonym akcentem. Podmiot liryczny wyraża swoje głębokie zadowolenie z otaczającego go świata, przepełnia gokwitnący stoicyzm i szczęście, które człowiekowi żyjącemu we współczesnym zamęcie, może dać tylko otaczająca go przyroda.
Dla podmiotu lirycznego nawet zanurzona w błękicie wody część żaby jest pretekstem do euforii. Szybko poruszające się słońce sugeruje wczesne lato, kiedy świat zwierzęcy budzi się z otchłani zimy. Puenta liryku jest jednoznaczna i łatwo odczytywalna, oddaje doskonale szybkość i złożoność ruchu słońca, które przecież nie jest istotą ludzką.
Uwagę zwraca użycie wulgaryzmów, których znajomość świadczy o ludowych korzeniach poety i głębokiej więzi ze społeczeństwem. W moim rozumieniu autor chciał się tym utworem odwdzięczyć środowisku, w którym wyrósł, za poświecenie i trud włożony w zapewnienie mu należytego wykształcenia.
Szkoda, że tak mało w dzisiejszej poezji wierszy o tak pogodnym nastroju.[COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#000080][/COLOR]

[U]A oto sam wiersz! [/U]
[B]
[B]Słońce w górze zap....la, [/B]
[B]Żaba w wodzie d...ę moczy, [/B]
[B]K...wa, co za dzień uroczy...[/B][/B]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jeden żarcik...

Do McDonalda wchodzi małżeństwo staruszków (ok. 90 lat). Babcia siada przy stoliku, a Dziadek idzie zamówić zestaw (pepsi, hamburger i frytki). Dziadek siada przy stoliku, bierze dwa kubeczki i patrząc nalewa do nich równiutko po połowie, następnie bierze frytki i robi dwie równiutkie porcje, następnie wyjmuje nożyk i kroi równiutko hamburgera na pół.
Całą tą sytuację obserwuje student, żal mu się ich zrobiło podchodzi i mówi:
- Przepraszam, że przeszkadzam, ale może kupić państwu drugi taki zestaw?
Babcia:
- Bardzo pan uprzejmy, ale dziękujemy, jesteśmy małżeństwem od 70 lat i my się tak wszystkim po równo dzielimy.
Student odchodzi, ale zauważa, że babcia siedzi cichuteńko, a dziadek się zajada. Podchodzi znowu i pyta:
- Dlaczego pani nie je?
Babcia na to:
- Czekam na zęby.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam już 3 konta na photobuckecie, jedno jest pełniutkie- ale mam tam 2500 zdjęć- więc owszem limit jest, ale duuużo fotek się mieści :)

Asiaczku jeśli chcesz założyć konto, to wejdz na: [URL]http://photobucket.com/[/URL] i tam z prawej strony masz na zielonym tle napis "Join Now. It's free!" - klikasz tam i wtedy wpisujesz nick, dwa razy hasło i klikasz "Next step" i teraz szczerze powiem, że nie pamiętam co jest dalej ;) bo ja już dawno konto zakładałam, a nie chcę teraz specjalnie zakładać kolejnego. Ale pewnie trzeba podać e-mail. Jeśli zdecydujesz się założyć konto to służę pomocą w wytłumaczeniu jak wrzuca się fotki.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie skorzystam z tej opcji, bo juz mi[I] nadajeło[/I] to, że nie mogę wstawiać fotek, a sporo ich jest...
Podaj mi, proszę swój telefon na PW, a ja jak wrócę ze spacerów z psami to zadzwonię. Albo napisz, do której mogę dzwonić no i czy będziesz miała dla mnie trochę czasu...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak już ma pani konto na photobucket (jeśli nie to na [URL="http://photobucket.com/"]głównej stronie[/URL] naciskamy zieloną ramkę [URL="http://register.photobucket.com/"]Join now[/URL] i się rejestrujemy) to po zalogowaniu w bordowiej ramce po prawej stronie wyswietla się nasz panel i na samy środku jest ramka Upload images & videos (po jej naciśnięciu pojawia się okienko do wybierania zdjęć, najlepiej odrazu trzymając Ctrl zaznaczyć tyle ile chce sie załadowac) pod tą ramką jest jeszcze odnośnik more options-mozna tam ustawiś np rozmiar zdjeć. Po załadowaniu zdjęć wyswietlają sie na m te załadowane i na końcu musimy nacisnąc return to album i tam mamy nasze zdjęcia. Najezdżając na któreś wyświetlają na sie kody, ostatni jest do zdjec na stronki, trzeba skopiowac i wstawić.

Link to comment
Share on other sites

rany :loveu::loveu::loveu::loveu:jakie maluszki sliczne.....a jakie ciemne...........mi sie wydawalo ze te prążki będą na jaśniejszym tle a tu takie cudeńka :multi::multi::multi::multi::multi::multi:............. mam nadzieje, że mamusia Żelkowa;)...czuje sie świetnie i rozpieszcza swoje maluszki....no razem z Asiaczkiem :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...