Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='betel']Pozdrawiam w ten deszczowo- remontowy dzionek? Asiaczku współczuję, remont to fatalna sprawa, a potem jeszcze trzeba posprzatać. :cool3: STRASZNE.
Pozdrówka:loveu:[/QUOTE]
Właśnie jestem na etapie sprzatania. Dzisiaj np. 3,5 godziny myłam, łazienkę po pyle.. Ale jest błysk "od stóp do głów". ...

[quote name='deer_1987']Wow spodziewal sie 10 stron do nadrobienia jak to bywa po jednym dniu tutaj a tu cisza w sumie..[/QUOTE]
Bo wtedy, kiedy to pisałas, to juz u mnie remont az szumiał...

[quote name='Czoko']Krzyś wrócił do domu z próby muzycznej na Pradze zdrowy [B]i bez laptopa i bez komórki[/B]... cóż lepsze to niż pobyt na OIOM...[/QUOTE]
O, matko...

[quote name='Korenia']Asiaczku mam nadzieję, że się nie obrazisz :oops:
[B]Bardzo proszę o zagłosowanie na Ulvhedinn [/B]w ankciecie dogomanii- pozycja ostatnia:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/url]
[B]Magda ma szansę uzyskać pomoc[/B], bardzo dużą pomoc w postaci karmy/żwirku/itp..
Stytuacja Ulvhedinn:
[B]Dług[/B] u weta - [B]4 tysiące[/B], a koty dalej w klinice, na intensywnej teraipii(dług wzrósł [B]w ostatnich dniach[/B] o prawie 2 tysiące, bo koty były w tragicznym stanie, więc chyba [B]wynosi ponad 6 tysięcy.[/B]..). W domu '[B]stado' kociaków[/B], do tego 4 dorosłe (o ile się nie myle - tylko 4). 4 psy - [B]wszystkie chore[/B] - łysy Grafi, pogryziony Chester(prawie bez pupy), Kra na wózku, i Piki po drutowaniu kręgosłupa, ok.20 myszy, które ktoś jej podrzucił na wycieraczke i do tego wszystkiego gołąb
Ona jest [B]sama,[/B] zarabia [B]bardzo[/B] malutko, a żwirek to chyba idzie w tonach Do tego nie ma komputera, bo się popsuł...
Magda ratuje te [B]chore, brzydkie, stare, kalekie[/B]... te, którym nikt nie chce pomóc :-([/QUOTE]
Dopiero dzisiaj weszłam na DGM, bo dopiero dzisiaj został podłączony komputer. Wczesniej przez ponad 2 tygodnie stał owinięty folia...

[quote name='moon_light']a jaki kolor beda mialy nowe sciany? :)
I jakie nowe kafle ?
b. lubie ogladac przemiany wnętrz, choc sama nie mam do tego ani troche wyczucia :evil_lol:[/QUOTE]
Ściany w małym pokoju będa białe, bo on jest naprawde mały. A kafelki w przedpokoju to taki bezyk. Kolorki są spox. Bo i ja jestem SPOX, szczególnie po dzisiejszym 3,5-godzinnym myciu łazienki....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

A tak wogóle, to melduję, że [B]JESTEM!!![/B]

Do mojej Galerii trafiłam, bo miałam w kompie link do niej, ale nie mam pojecia, jak to będzie z subskrypcjami.

A, i jakos dziwnie zachowuje się multicytat... Jest juz troche późno, ja jestem juz zmęczona dniem, to moze dlateog nie wszystko kojarzę...

Co do remontu.
Jednak fachowcy nie zawiedli... Chyba wszyscy sa tacy sami Jak się palcem nie pokaże i nie dopilnuje, to "nie rozumieją", że trzeba to zrobić.
No, jak byscie zareagowali na taki fakt.
Obijam drzwi dermą. Wcześniej zamki sa zdjęte. Dla mnie logiczne jest, że aby załozyc zamek na te drzwi z dodatkową dermą, to trzeba jakąś podkładkę zrobić na miejsce, gdzie ten zamek wchodzi we framugę, tak czy nie? No , że juz nie wsponę o fakcie, że potem to trzeba ten zamek sprawdzić, prawda?
Hm, jak się zapewne domyślacie, nic z tych rzeczy nie zostało ani pomyślane ani zrobione... I takich kffiatków mam jeszcze kilka w zanadrzu...

Dzisiaj myłam łazienkę i przez to, że kafelki były piłowane u mnie w domu, to dopieszczałam łazienkę przez 3 i pół godziny, eh... Ale warto było!
Przede mną jeszcze TYLKO duzy pokój, przedpokój i kuchnia. Może do Świąt się wyrobię...?
Nic to. Na razie kończę, bo padam. Obiecuję jutro napisac coś mniej chaotycznego i wstawić jakies foteczki. Opisac nowości i inne ciekawe wydarzenia...
Dobranocka!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']subskrypcje później w miarę chodzą, tylko trzeba z lekka odświerzyć ją wpisując jakiś post w danym temacie to potem są juz normalnie maile na skrzynke.[/QUOTE]
Wiesz, z ciekawością zajrzałam, czy działaja mi subskrypcje i... działają!

Miałam tylko problem, bo nakrywają mi się napisy w niektórych miejscach i nie mogłam namierzyc "Panelu uzytkownika". A on się schował na dole...
A, a gdzie schowały się emotikonki? Jakas podpowiedź?

Ale juz uciekam spać, bo jutro tez mam pracowity dzień!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']nie wiem czy jest inny sposob na odpowiedz z emotikonkami - ja robie tak...
jak klikam na odpowiedz i mnie kieruje do tej ramki na dole- to klikam na "opcje zaawansowane" i tam juz mam normalna odpowiedz jak wczesniej byla- ze wszystkimi emotikonkami :loveu::multi:[/QUOTE]
O, dzięki, dobra kobieto!
Zaraz wypróbuję...:lol:

[quote name='Darianna']Witam zapracowanego Asiaczka i czekam na fotki. U mnie dobrych wieści od wczoraj brak, więc tym chętniej obejrzę baskowe maluszki[/QUOTE]
Rano jadę do Podkowy Lesnej, po powrocie - sklep meblowy. Trzeba zobaczyc komódki do pokoju małego i przedpokoju. Ale popołudnie to mam teoretycznie wolne. Pisze teoretycznie, bo musze zająć się porzedpokojem. Ale powinnam znaleźć czas na wstawienie fotek maluchów.:lol:

[quote name='deer_1987']Dlategp chociaz potrzeba remontu to go nie robimy bo za duzy balagan itp..[/QUOTE]
Fakt, bajzel jest niezły. Ale dobra strona tego bałaganu, to taka, że jest okazja, aby uporzadkowac lub/i wyrzucić niepotrzebne rzeczy...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Fakt, bajzel jest niezły. Ale dobra strona tego bałaganu, to taka, że jest okazja, aby uporzadkowac lub/i wyrzucić niepotrzebne rzeczy...:evil_lol:
Pzdr.[/QUOTE]
No w sumie..

Ja sobie z 2 psami nie wyobrazam remontu i wszystko w rozsypce a co dopiero z Twoja banda :D

U nas tez kasy brakuje na remnto.. bo jak juz zaczac to pare rzeczy a nie jedna bo wiecej kasy nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No w sumie..
Ja sobie z 2 psami nie wyobrazam remontu i wszystko w rozsypce a co dopiero z Twoja banda :D
U nas tez kasy brakuje na remnto.. bo jak juz zaczac to pare rzeczy a nie jedna bo wiecej kasy nie ma...[/QUOTE]
Hahaha, skąd ja to znam! U mnie część remontu zaczęła się od wymiany klamek, a skończyła na... wymianie drzwi razem z framugami!:diabloti:

[quote name='agaciaaa']Remont remontem, ale my tu czekamy na wieści baskowe ;) Jak się ma Żelka i maluchy? No i na fotki oczywiście czekamy niecierpliwie, już się nie mogę doczekać jak zobaczę pręguski :loveu:[/QUOTE]
Żelka i maluchy - OK.
Pręguski zobaczysz juz dzisiaj!:lol:

[quote name='gosiaja'][SIZE=2]Asiaczek fajnie że już panowie poszli i zostało tylko sprzątanie [/SIZE][B]:)
[/B]z niecierpliwością czekamy na twoją chwilę wolną i na zdjęcia[/QUOTE]
Będą dzisiaj!

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Asiaczek powrócony :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ale na razie nie będę mogła tak długo przesiadywać na DGM, bo... musze wysprzątać mieszkanie.

[quote name='Błyskotka']Super Asiu że powoli do nas wracasz :).[/QUOTE]
Tak, powoli, bo powoli, ale wracam!

[quote name='Elitesse']to moze niedlugo beda fotki maluszkow :) :)[/QUOTE]
Będą dzisiaj!

[quote name='Izuuus']Hej Asiaczki:hand:
Troszkę nas nie było, zmiana dogo etc..[/QUOTE]
Nas nie było prawie 2 i pół tygodnia:cool3:...

[quote name='Mudik']Oooo jak się cieszę, jak dobrze Cie widzieć Asiu:multi::multi::multi::loveu:, taki remont jest cholernie wyczerpujacy,ale efekt po.... jest tego wart prawda? Święta spędzisz w świeżutkim , nowiutkim domciu z cudownymi baskami bobaskami[/QUOTE]
Hm, tak, mieszkanie będzie wysprzątane, ale zabraknie na Święta Jacka["]

[quote name='Honey']Asiaczku, zlituj sie... Ja wszystko rozumiem, ale... przynajmniej jedna foteczke wstaw zanim urosna ! :evil_lol:[/QUOTE]
Zlituję się i za chwilę wstawię fotki, OK?:lol:

[quote name='Zuza i Noddy']Ja tez się już foteczek nie mogę doczekać :loveu:[/QUOTE]
No ciekawe, dlaczego?:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ooooh how often have I tried to log-in, but it didn't work, hopefully it will do now.

I just wanted to say THANK YOU to everyone how has send congrats to daddy DOJO!!

And I'm sooooo happy that Joanna is back and that there will be photos today! Can't wait to see them!!

Katrin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ano mam swoje powody :cool3::evil_lol::loveu:[/QUOTE]
A ja nic nie wiem o tych Twoich powodach...

[quote name='Elitesse']oj to bede tu zagladac co chwile :)[/QUOTE]
Spox, daj mi troszkę czasu na ogarnięcie...

[quote name='Dojo']Ooooh how often have I tried to log-in, but it didn't work, hopefully it will do now.
I just wanted to say THANK YOU to everyone how has send congrats to daddy DOJO!!
And I'm sooooo happy that Joanna is back and that there will be photos today! Can't wait to see them!!
Katrin[/QUOTE]
... wait a minut...

[quote name='agnethka']no to czekam na te pręgowane baski ;)
ukradłabym te tygrysy nooo...hihihihi[/QUOTE]
Dlatego każdego, kto wychodzi ode mnie z domu - kontroluję! Kieszonki, siateczki, torebki itp...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...