Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Nie mogę się na Serka napatrzeć :loveu::loveu:

[url]http://img2.vpx.pl/up/20091105/resize_of_img_0199.jpg[/url] super tu wyszedł :loveu:

[url]http://img2.vpx.pl/up/20091106/resize_of_img_0210.jpg[/url] jak sie fajnie pomarszczył :lol:

[url]http://img2.vpx.pl/up/20091106/resize_of_img_0258jpga.jpg[/url] mały rozrabiaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, wszystkich naraz to nie. Ja chodzę po 2 sztuki, czasami, jak mam mało czasu (różnie bywa), to biorę 3 baski. Ale to nie jest spacer, tylko lekka szarpanina, bo baski wtedy wariują...


Obecnie - 8.

Pzdr.[/QUOTE]

To latwo policzyc ile razy dziennie robisz 'psie rundki'... No coz, na pewno dobrze wplywa to na kondycje, Twoja oczywiscie :lol:

[quote name='Tengusia']zakochalam sie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://img2.vpx.pl/up/20091106/resize_of_img_0258jpga.jpg[/url][/QUOTE]

Fajne zdjecie, ale moje ulubione jest to:
[url=http://www.vpx.pl/foto,resize_of_img_0218jpga.html]VPX.pl - hosting obrazków, zdjęć i fotek[/url] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć pracusiu , oszczędzaj się trochę. Jak przeczytałam ,co wtaszczyłaś do domu , to mi skóra ścierpła. :crazyeye:
Mam nadzieję,że dostałaś te podusie i że ŻELKA poczekała na Ciebie z rozsypaniam. Trzymam kciuki za sunię. Dobrego popołudnia. Pozdrówka.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

eee , ja chodziłam z czterema i chodzę , bo leniwa jestem na kilka rundek ;) a one 4 razem , to jak ile basków ? bo ważą 80 kilo razem :evil_lol:

Dziękuje Ci, wiesz za co :buzi:

Jadę na jakiś obiad , potem szykowanko do wystawy , jak mi się nie chce tam jechać :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']ja mam pakowanie na Poznań i pieczenie + wyjazd o 17 - też fajnie :D[/QUOTE]
Trzymam kciuki!
Ciekawe, kto będzie sędziował baski w Poznaniu. Miał ocenia p. P. Szemraj...

[quote name='Bogarka']A ja własnie wróciłam z targu i nie wiem, czy bedzie agility bo przedwczoraj i wczoraj padało. Ale własnie słonce zaczyna wygladac. Jak nie bedzie agility to moze znowu sie wybiore na długi spacer[/QUOTE]
Tak czy siak - bierz aparat i do roboty!:lol:

[quote name='agaciaaa']Nie mogę się na Serka napatrzeć :loveu::loveu:
[URL]http://img2.vpx.pl/up/20091105/resize_of_img_0199.jpg[/URL] super tu wyszedł :loveu:
[URL]http://img2.vpx.pl/up/20091106/resize_of_img_0210.jpg[/URL] jak sie fajnie pomarszczył :lol:
[URL]http://img2.vpx.pl/up/20091106/resize_of_img_0258jpga.jpg[/URL] mały rozrabiaka :loveu:[/QUOTE]
Wybrałas najciekawsze foteczki!

[quote name='Honey']To latwo policzyc ile razy dziennie robisz 'psie rundki'... No coz, na pewno dobrze wplywa to na kondycje, Twoja oczywiscie :lol:
Fajne zdjecie, ale moje ulubione jest to:
[URL="http://www.vpx.pl/foto,resize_of_img_0218jpga.html"]VPX.pl - hosting obrazków, zdjęć i fotek[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Wybrana fotka tez super!
Kondycje to ja mam, tylko dlaczego nie mogę schuść...?:diabloti:

[quote name='betel']Cześć pracusiu , oszczędzaj się trochę. Jak przeczytałam ,co wtaszczyłaś do domu , to mi skóra ścierpła. :crazyeye:
Mam nadzieję,że dostałaś te podusie i że ŻELKA poczekała na Ciebie z rozsypaniam. Trzymam kciuki za sunię. Dobrego popołudnia. Pozdrówka.:loveu:[/QUOTE]
betel - Żelka ma termin na 15.11.2009 r., czyli za tydzień. Ale patrząc na jej grubość i apetyt - typuję, że poród będzie wcześniej. A że od poniedziałku mam remont, to nie wiem, kiedy miałabym pojechać po te poduszkę. A tak juz mam! I lezyi czeka na małe Żelinki.:loveu:

[quote name='Vectra']eee , ja chodziłam z czterema i chodzę , bo leniwa jestem na kilka rundek ;) a one 4 razem , to jak ile basków ? bo ważą 80 kilo razem :evil_lol:
Dziękuje Ci, wiesz za co :buzi:
Jadę na jakiś obiad , potem szykowanko do wystawy , jak mi się nie chce tam jechać :evilbat:[/QUOTE]
Tez trzymam kciuki za Poznań. Melduj po powrocie co i jak. Albo wyślij SMS'a. Będę w domu, odbiorę i zaspokoję ciekawośc niektórych...:diabloti:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Rąk nie czuję, nóg nie czuję, a musze jechać do Złotych Tarasów, aby kupić poduszkę elektryczną. Zeszłoroczne nie nadają się już do uzytku - wypierniczyłam je obie...

A dlaczego jestem taka zmęczona? Ano bo wtaszczyłam na I piętro:
2x30 kg Ceresitu
9 opakowań kafelków
2x15 litrów farby
3x1,5 litra farby
i inne jakies duperele, niezbędne do remontu...
Szczególnie ten cholerny Ceresit dał mi się we znaki.:angryy:..

Nic to. Lecę. Bo jak mi się żelka rozsypie wczesniej, to musze byc przygotwana. A od poniedziałku, od godz. 9.00 - ruszamy z remontem!

Pzdr.[/QUOTE]

Znam ten ból ;) Rodzice mają firmę budowlaną, wiec wiem co to znaczy tachać takie ciężary ;)




Seruś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

A ja mam dość wszystkiego... dzisiaj musze psa wyprac, spakowac wszystko, oczyscic aparat + zgrac zdjecia na plyty dla kilku osób, zrobić poster na temat tego jak środowisku szkodzi (w moim wypadku) wyrzucony stary grzejnik elektryczny, ale ja na ten temat nic nie wiem, a to na konkurs :crazyeye:; Jeszcze poumawiać się ze wszystkimi co albo ich zabieram albo psy biorę na wystawe. Padam :placz::evil_lol:

Ah i przepisac zeszyt, bo od 2 tygodni go niose a przez wyjazdy mam duże zaległości w notatkach.. xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Znam ten ból ;) Rodzice mają firmę budowlaną, wiec wiem co to znaczy tachać takie ciężary ;)




Seruś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

A ja mam dość wszystkiego... dzisiaj musze psa wyprac, spakowac wszystko, oczyscic aparat + zgrac zdjecia na plyty dla kilku osób, zrobić poster na temat tego jak środowisku szkodzi (w moim wypadku) wyrzucony stary grzejnik elektryczny, ale ja na ten temat nic nie wiem, a to na konkurs :crazyeye:; Jeszcze poumawiać się ze wszystkimi co albo ich zabieram albo psy biorę na wystawe. Padam :placz::evil_lol:

Ah i przepisac zeszyt, bo od 2 tygodni go niose a przez wyjazdy mam duże zaległości w notatkach.. xD[/QUOTE]

Nie zazdroszczę:shake::shake::shake:, biedulka uroki szkoły łączonej z pasja wystaw/zawodów itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']trzymaj zatem podwójnie , bo i Dzasty Bercia , też się szołuje !!![/QUOTE]
Pewnie, że będę trzymac podwójnie! Nie ma inngo wyjścia.:lol:

[quote name='Bogarka']Juz napisałam w galerii Hadara co było na agility, znowu ktos miał aparat, ale nie wiem, kiedy sie pojawia fotki na stronie.[/QUOTE]
Aj, to tak jest liczyć na kogoś innego jezei chodzi o robienie fotek...

[quote name='Frytela']Znam ten ból ;) Rodzice mają firmę budowlaną, wiec wiem co to znaczy tachać takie ciężary ;)
Seruś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
A ja mam dość wszystkiego... dzisiaj musze psa wyprac, spakowac wszystko, oczyscic aparat + zgrac zdjecia na plyty dla kilku osób, zrobić poster na temat tego jak środowisku szkodzi (w moim wypadku) wyrzucony stary grzejnik elektryczny, ale ja na ten temat nic nie wiem, a to na konkurs :crazyeye:; Jeszcze poumawiać się ze wszystkimi co albo ich zabieram albo psy biorę na wystawe. Padam :placz::evil_lol:
Ah i przepisac zeszyt, bo od 2 tygodni go niose a przez wyjazdy mam duże zaległości w notatkach.. xD[/QUOTE]
Hohoho, ciężko będzie, no, ale to sa Twoje zaległości... Trzeba było, Frytelko Kochana, robić wsio systematycznie!

[quote name='Honey']Ha, gdybym to ja wiedziala, to jak szczypiorek chuda bym byla! :evil_lol:[/QUOTE]
No właśnie....

[quote name='dzasta']Witaj Asiaczku i oszczędzaj się Kobieto!!![/QUOTE]
Nie mogę! Bo jak nie mam nic do roboty, to zaczynam myśleć o J. ["]
Muszę się czymś zająć. Teraz jest remont, ale co potem?

[quote name='Frytela']Jeszcze jeden rok...
A potem studia :roll::roll:[/QUOTE]
I co? Będzie tak samo z zaległościami...:evil_lol:

[quote name='Buszki']A może zagadka?
Kto wie co Buszi chce?
[/QUOTE]
W słoiczku były chyba pieczareczki. I - tak jak Matagi - stawiam na pieczarkę w occie.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Hohoho, ciężko będzie, no, ale to sa Twoje zaległości... Trzeba było, Frytelko Kochana, robić wsio systematycznie!
[/QUOTE]
Starałam się ale nie wyszło. Czasu już na nic nie mam nawet na porządne spacery z psiakami.. :roll:

[quote name='Asiaczek']
I co? Będzie tak samo z zaległościami...:evil_lol:

Pzdr.[/QUOTE]

Nie będzie bo prawdopodobnie wystawy przestane tak odwiedzac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...