Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Dla Vectry:)
Kanibaru [B]FROMAJE[/B] FRAIS - [COLOR=indigo][B]Serek[/B][/COLOR]
[B]JAZZY[/B] BOY Asiaczek FCI -[COLOR=indigo][B] Dżezik[/B][/COLOR]
LOVE IS IN TEH [B]AIR [/B]Asiaczek FCI - [COLOR=indigo][B]Erka[/B][/COLOR]
[B]FELMERIA[/B] FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI -[B] [COLOR=indigo]Felka.[/COLOR][/B][COLOR=indigo]

[COLOR=black]Zrobiłam Ci tez takie małe wyróżnienie, abyś łatwiej skojarzyła, dlaczego dany pies tak się nazywa a nie inaczej;)

pzdr.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
baska na ringówce trzyma się cacy [SIZE=1][COLOR=Red][I]:loveu:
[/I][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Tez tak myslę;)

[quote name='deer_1987']Dobrze miec pomoc :)[/QUOTE]
Fakt:)
Jadac do Presova obawiałam się, że nikogo z PL nie będzie i to tak trochę kiepawo wyglądało... Ale na miejscu 4 stanowiska z SH z PL, jedno z akitami japońskimi i wszyscy tak życzliwi i skorzy do pomocy:) Nawet jakby ta pomoc była mi udzielona na ringu po raz pierwszy;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dla Vectry:)
Kanibaru [B]FROMAJE[/B] FRAIS - [COLOR=indigo][B]Serek[/B][/COLOR]
[B]JAZZY[/B] BOY Asiaczek FCI -[COLOR=indigo][B] Dżezik[/B][/COLOR]
LOVE IS IN TEH [B]AIR [/B]Asiaczek FCI - [COLOR=indigo][B]Erka[/B][/COLOR]
[B]FELMERIA[/B] FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI -[B] [COLOR=indigo]Felka.[/COLOR][/B][COLOR=indigo]

[COLOR=black]Zrobiłam Ci tez takie małe wyróżnienie, abyś łatwiej skojarzyła, dlaczego dany pies tak się nazywa a nie inaczej;)

pzdr.[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]

Serka łapie , bo on obco brzmiący ... Dzeza też ... teraz resztę też już wiem , które które ;)
dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku ja już do Ciebie pisałam smsa, ale opisze trochę jak to dzisiaj było. Cienka, miałaś racje nie było co sie stresować, dostałam 4 w wielkich nerwach ale szlo calkiem gładko!Łącznie spędziłam z szanowną komisją jakieś 7 minur... najpierw musiałam opowiedzieć swoją pracę (w połowie notabene mi przerwali) następnie jedno pytanie od Pani promotor (o transport morski), kolejne od drugiej Pani (o to czy problematyczne bylo dla mnie zrobienie ankiety przez internet, plusy i minusy takiej ankiety internetowej) pozniej wylosowanie pytanka z tych 35 ..(mialam 33 pytanie o definicje i podział rekreacji).. ostatnie pytanie od Pana dziekana o wymienienie portow morskich w polsce (ja to nawet im wszystkie polaczenia dodatkowo powiedzialam z nerwow :D) i wyjscie z sali potem jeszcze 2 osoby i oczekiwanie na werdykt.. szanowna komisja stwierdziala ze poziom byl wysoki i ze sa zadowoleni.. coz fajnie,choc ja tam sie cieszylam z 4 :) ojej, jak bardzo!
Dziekuje bardzo za trzymanie kciuków i pozytywne fluidy:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A jak to mozna rozwiazac jak kompletnie nie ma kto pomoc?[/QUOTE]
Nigdy jeszcze nie było tak, aby nie miała pomocy. Zawsze, gdy przewiduję kłopoty, to wczesniej patrzę ja wystawiające osoby z mojej grupy i potempodchodze i pytam, czy może mi pomóc. To młode osoby, często-gęsto startujące w MP, więc dla nich to tez nauka.
Poza tym zawsze można dogadać się z sędzią;)

[quote name='Vectra']Serka łapie , bo on obco brzmiący ... Dzeza też ... teraz resztę też już wiem , które które ;)
dziękuje[/QUOTE]
Cieszę się:)

[quote name='Kisses']Super fotki!
Też się zgadzam z tym, że basek na ringówce to fajna rzecz jest :loveu:[/QUOTE]
Kisses, na najblizszej naszej wspólnej wystawie poćwiczysz sobie, OK

[quote name='Inu~']Gratuluję sukcesów :) Zwłaszcza Dżezikowi <3
Super zdjęcia! :**
Hihi, a ja jak dotąd nie kojarzyłam, który to Serek ^^[/QUOTE]
Hahaha, teraz juz wsio jasne;)

[quote name='Paula&Goofi']No! Nareszcie fotki :D
Bosko baski się prezentują - z resztą jak zawsze ;)
Pozdrawiamy![/QUOTE]
Wczoraj byłam u Artura i porobiłam nastepne foteczki. Ale wstawię je chyba dopiero albo w piątek albo w sobote. Dzisiaj na pewno nie dam rady...

[quote name='Savannah']Asiaczku ja już do Ciebie pisałam smsa, ale opisze trochę jak to dzisiaj było. Cienka, miałaś racje nie było co sie stresować, dostałam 4 w wielkich nerwach ale szlo calkiem gładko!Łącznie spędziłam z szanowną komisją jakieś 7 minur... najpierw musiałam opowiedzieć swoją pracę (w połowie notabene mi przerwali) następnie jedno pytanie od Pani promotor (o transport morski), kolejne od drugiej Pani (o to czy problematyczne bylo dla mnie zrobienie ankiety przez internet, plusy i minusy takiej ankiety internetowej) pozniej wylosowanie pytanka z tych 35 ..(mialam 33 pytanie o definicje i podział rekreacji).. ostatnie pytanie od Pana dziekana o wymienienie portow morskich w polsce (ja to nawet im wszystkie polaczenia dodatkowo powiedzialam z nerwow :D) i wyjscie z sali potem jeszcze 2 osoby i oczekiwanie na werdykt.. szanowna komisja stwierdziala ze poziom byl wysoki i ze sa zadowoleni.. coz fajnie,choc ja tam sie cieszylam z 4 :) ojej, jak bardzo!
Dziekuje bardzo za trzymanie kciuków i pozytywne fluidy:):)[/QUOTE]
Ufffffff...... wiesz, jaka to dla nas ulga...?
Sorki, ale niestety wczoraj nie dotarłam na FB... za duzo się działo.....

[quote name='jamnicze'][B]Savanah [/B]gratulacje!!!! to była magisterka?
Z egzaminami już tak jest, że bardziej stresują przed niż w trakcie, za to po pozostają miłe wspomnienia i radość :)
Jakie doborowe towarzystwo :)
[url]http://img839.imageshack.us/img839/6061/eastcup05.jpg[/url][/QUOTE]
Fakt. Na I miejscu nasza polska suczka SH w polskich rękach:), która potem zdobyła Best of Day a potem BIS 2!!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inu~']Gratuluję sukcesów :) Zwłaszcza Dżezikowi <3
Super zdjęcia! :**
Hihi, a ja jak dotąd nie kojarzyłam, który to Serek ^^[/QUOTE]
Ale, ale, czy mi się wydaje, czy jesteś u nas po raz pierwszy...?
Witaj!
Jak juz napisałam następne fotki będa albo w najbliższy piątek albo w sobotę.
A masz swoją Galerię na DGM, bo chciałam się zrewanżowac wizytą;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze'][B]Savanah [/B]gratulacje!!!! to była magisterka?
Z egzaminami już tak jest, że bardziej stresują przed niż w trakcie, za to po pozostają miłe wspomnienia i radość :)
[/QUOTE]
[B]jamnicze, [/B]nie to nie była magisterka, a licencjat.. ale stres ten sam :) na magistra to dopiero pójdę...od października:)

[quote name='Asiaczek']

Ufffffff...... wiesz, jaka to dla nas ulga...?
Sorki, ale niestety wczoraj nie dotarłam na FB... za duzo się działo.....
[/QUOTE]
Dla mnie też, bardzo wielka ulga:):) Zwłaszcza że teraz nic nie stoi na przeszkodzie przyjazdu do Warszawy? ale to jakoś w pierwszym weekend marca? bo w ten weekend już jade do Ewy,a w poniedziałek mam urodziny to trzeba w domku być:) więc myślę, że pierwszy weekend marca tj. 5-6-7 wtedy bym chyba przyjechała do Wawki:) Nic się nie stało Asiaczku, że nie weszłaś wczoraj na fb,,mnie też tam wieczorem nie było...padłam wczesnie spać:) może dzisiaj się uda, a jak nie to ewentualnie na telefon w sprawie mojego przyjazdu:)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale, ale, czy mi się wydaje, czy jesteś u nas po raz pierwszy...?
Witaj!
Jak juz napisałam następne fotki będa albo w najbliższy piątek albo w sobotę.
A masz swoją Galerię na DGM, bo chciałam się zrewanżowac wizytą;)

pzdr.[/QUOTE]

Jestem Ewelina, byłam z Dżezem na MP w Chorzowie :) Odzywam się faktycznie po raz pierwszy, ale nie raz tu zaglądałam ^^
Galerię mamy, założoną kiedyś daaaaawno temu, do której nikt włącznie ze mną nie zagląda... Ale zapraszam! :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184731-Timoty-Timoteusz-Timos%C5%82aw-kr%C3%B3tko-m%C3%B3wi%C4%85c-Timi[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][B]jamnicze, [/B]nie to nie była magisterka, a licencjat.. ale stres ten sam :) na magistra to dopiero pójdę...od października:)
Pzdr.[/QUOTE]
No to jeszcze dwa latka, a na tym samym kierunku?
Kierunek fajny, taki obecnie rozwojowy w Polsce. Myśleliśmy nawet z TZem aby poprowadzić jakieś górskie schronisko ale kapitału za mało, buuuu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi']Okej, to czekam z niecierpliwością :)
Pozdrawiamy![/QUOTE]
Jakaś dzisiaj wypalona jestem...

[quote name='Savannah'][B]jamnicze, [/B]nie to nie była magisterka, a licencjat.. ale stres ten sam :) na magistra to dopiero pójdę...od października:)
Dla mnie też, bardzo wielka ulga:):) Zwłaszcza że teraz nic nie stoi na przeszkodzie przyjazdu do Warszawy? ale to jakoś w pierwszym weekend marca? bo w ten weekend już jade do Ewy,a w poniedziałek mam urodziny to trzeba w domku być:) więc myślę, że pierwszy weekend marca tj. 5-6-7 wtedy bym chyba przyjechała do Wawki:) Nic się nie stało Asiaczku, że nie weszłaś wczoraj na fb,,mnie też tam wieczorem nie było...padłam wczesnie spać:) może dzisiaj się uda, a jak nie to ewentualnie na telefon w sprawie mojego przyjazdu:)
Pzdr.[/QUOTE]
5-6-7 marzec mam chyba wolne...

[quote name='Kisses']My się w Opolu widzimy :)[/QUOTE]
Super!

[quote name='Inu~']Jestem Ewelina, byłam z Dżezem na MP w Chorzowie :) Odzywam się faktycznie po raz pierwszy, ale nie raz tu zaglądałam ^^
Galerię mamy, założoną kiedyś daaaaawno temu, do której nikt włącznie ze mną nie zagląda... Ale zapraszam! :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184731-Timoty-Timoteusz-Timos%C5%82aw-kr%C3%B3tko-m%C3%B3wi%C4%85c-Timi[/url][/QUOTE]
Aaaa, to już kojarzę.
A do Twojej Galerii juz się zameldowałam. I faktycznie, wstyd, że tak ja zaniedbałaś... Prosimy o foteczki psiaka:)

[quote name='jamnicze']No to jeszcze dwa latka, a na tym samym kierunku?
Kierunek fajny, taki obecnie rozwojowy w Polsce. Myśleliśmy nawet z TZem aby poprowadzić jakieś górskie schronisko ale kapitału za mało, buuuu.[/QUOTE]
Takie górskie schronisko - super sprawa. Ale finanse.... eh, wszedzie te finanse i finanse...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No to jeszcze dwa latka, a na tym samym kierunku?
Kierunek fajny, taki obecnie rozwojowy w Polsce. Myśleliśmy nawet z TZem aby poprowadzić jakieś górskie schronisko ale kapitału za mało, buuuu.[/QUOTE]
tak, jeszcze 2 lata na magistra tez ten sam kierunek :) tylko dwa lata, to lepiej brzmi niz 3 licencjatu :D mozna by sie postarac o jakis kapital z UE?

[quote name='Asiaczek']


5-6-7 marzec mam chyba wolne...

[/QUOTE]
To proszę wszystko ładnie sprawdzić Asiaczku :) bo trzeba sie dokładnie dogadać co do terminu :)

Link to comment
Share on other sites

Ach finanse :p ja to się tylko zastanawiam jak to robią Ci co mają kasę, że ją mają lub raczej co robią, by ją mieć. Tez bym się tym zajęła:eviltong:
Ostatnio czytam sobie forum muratora ludzie takie cudza dizajnerstwa mają w domach, że mózg staje. Gdzie moja (dizajnerska) łazienka skromnie i biednie wygląda:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...