Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Jesteśmy:)

Veni, vidi, vici;)
W Presovie błota nie było, ale ciepłe kaloszki bądź inne buty - koniecznie, bo mroźno, ale śniegu to było b.mało...

Hala zimna, fakt. Nawet mnie, ciepłej babie, udało się zmarznąć;)

Ale atmosfera - gorąca:) Baski miały swoje stanowisko postojowe pomiędzy SH, tak więc ich futerka, chociaz z daleka, grzały baskowe doooopki. Organizatorzy naprawde starali się, ale stara hala sportowa i generalnie stary budynek nie dał rady. Ale miałam miłe chwile wspomnień, bo przypomniałam sobie, że chyba z 8 lat temu bylam właśnie tam, w Kosicach na wystawie. Wtedy to była wystawa rangi krajowej. Piękna zadbana trawka, ringi sporawe.. i upał nie z tej ziemi.
I moja Felka - wtedy jeszcze młoda sunia dostała CAC i BOB. A na grupie - ...... zonk . Felka wygrywa BOG!!! A wczoraj Felka wygrywa .... BIS Weteranów:) Historia z lekka zatoczyła krąg...

Wyniki juz znacie. Bardzo dziękuję [COLOR=red][B]Zuzce[/B][/COLOR], która zmobilizowała mnie to napisała SMS'ów z wynikami:)
Dziękuję również za kciuki, dobre myśli i gratulacje:
[COLOR=purple][B]Korenia
"anusia&ajlu"
Gioco
Paulinka 10
C&B
Kisses
Błyskotka
Paula03
Paula&Goofi
Angi
jenis
Iza.
Cienka
Czarna_Owieczka
Elitesse
KaskaSz
ewtos.

[/B][COLOR=red][COLOR=black]A teraz spać, spać, spać, nawet do.... 7.00, bo jutro znowu sporo rzeczy do załatwienia;)
A zdjęcia będą, ale nie wiem, czy dzisiaj dam radę z ich wstawieniem. Mam trochę fotek w moim aparacie, sporo robili huskarze:)

Pzdr.[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Kalosze fajne!
A wynikow gratuluje!! (dopiero teraz mam czas tu zajrzec)
Teknika sie przydaje :razz:[/QUOTE]
A pewnie:)

[quote name='Savannah']Asiaczku gratuluje serdecznie wyników z Presov :) Dżez tym razem górą :)
a ja proszę usilnie o trzymanie mocno kciuków mam obronę w środę od godziny 13.15... bardzo się denerwuję![/QUOTE]
Datę Twojej obrony mam wpisaną do kalendarza. Teraz dodam tylko godzinę:) W środę, jak dobrze pójdzie, to o tej porze będę jeszcze u Artura, więc oboje będziemy myślami przy Tobie:) Wierzę, że juz jestes wspaniale przygotowana do obrony i że bedzie to tylko formalność:)

[quote name='*kleo*']Gratuluję kolejnych Asiaczkowych sukcesów!!! :p [COLOR=lightblue]chociaż swoją drogą wcale mnie to nie zdziwiło, jakby mogło być inaczej w Waszym przypadku ;)[/COLOR][/QUOTE]
Hahaha, co prawda na ringu walczylismy sami ze sobą, zle juz na finałach (BOG) było kilka ładnych psów i wcale nie byłam pewna takiego wyniku:)

[quote name='mychaaaaa']Wielkie gratulacje!!! :multi:[/QUOTE]
Dziękować:)

[quote name='Ciapkowa.']Asiaczki, WIELKIE gratulacje!! :multi: :loveu:[/QUOTE]
Dziękować!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Savannah[/B] kochana nie denerwuj się tak to tylko formalność nikt Ci niżej jak 4 nie postawi bo promotor chyba by się spalił ze wstydu. Zresztą oni zawsze między sobą wybierają recenzentów i wszystko jest ugadane. A my głupi studenci się niepotrzebnie denerwujemy. Wiem co mówię od kiedy pracuje jako referent na uczelni wszystko widzę jak to się odbywa. Jeśli uda mi się wrócić i dokończyć studia na wiele rzeczy już będę miała wyjechanie. A nie jak przed obroną inżynierki 7kg w dół i spodnie galowe pospinane agrafkami. Trzymaj się i nie denerwuj bo szkoda zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Spałam tylko do 7.30, potem inne sprawy, spacery popołudniowe..... No i dostałam bardzo smutną wiadomość od bliskiej mi osoby, ciężko mi o tym myslec, a cóż dopiero pisac...

Zdjęcia sa nadal w aparacie, zaraz je zgram, ale nie wiem, czy dam rade dzisiaj je wstawić. Pewnie jutro, bo jutro mam ciut uxniejszy dzięń:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza i noddy']serek [b]cac r.cacib(przechodzi) [/b]
dżez [b]cac, cacib bos bob east winner 2011[/b]
erka [b]cac, cacib, bos east winner 2011[/b]
felka [b]bob weteran[/b]

i czekają jeszcze na finały ;)[/quote]

[quote name='zuza i noddy']no i mam już info z finałów:
Felka bis weteran i !!!
Dżez bog iii !!!

Gratulacje !!![/quote]

[color=blue][i][b]brawo!!! Gratulacje!!![/b][/i][/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...